למכירה מוצרי היאבקות !!!!

yauli747

New member
מתבייש??? כנראה שלא הבנת אותי נכון

אני לא מתבייש בכלום בטח לא באוסף שלי ובטח לא בזה שאני רואה רסלינג... להפך את האוסף בובות שלי שמתי במדף מעל האח ממש באמצע הסלון שלי ואת הענין של הרסלינג אני מכניס לחברים שלי... כבר לקחתי יותר מאחד לראות מופע... אז תחשוב לפני שאתה כותב דברים בכלל...

אני חושב שבגיל שלך

אתה אמור להבדיל בין "יגיד" (גוף שלישי) ל"אגיד" (גוף ראשון).

Styles Clasher

New member
תשמע...

ההחלפה של א' ב-י' בתחילת פועל בגוף ראשון היא כבר מכת מדינה ברמה כזו שאני בטוח שתוך כמה שנים זה יהפוך למקובל באופן רשמי על ידי האקדמיה ללשון או כל גוף אחר שאחראי לנושא ...

hirshfe

New member
אני מקווה שלא

ושפשוט ייתחילו ללמד עברית כמו שצריך בבתי הספר

Styles Clasher

New member
????

אתה לא יוצא הרבה מהבית אני מבין... אם כן, אז תגיד לי בבקשה איפה אתה גר, אני בדיוק מחפש עכשיו מקום טוב לעבור לגור בו.

כנראה

שאני מסתובב בחוגים יותר מושכלים. אני אומר את זה בלי התנשאות, פשוט כל החברים שלי לומדים במוסדות גבוהים.

טוב, טוב

לא צריך למהר לשפוט אותי. בסך הכל אמרתי שלא שמתי לב אם מתבטאים כך. שמעתי הרבה שגיאות לשון אחרות, אם זה מנחם אותכם. Geesh.

Peoples Crembo

New member
*אתכם

hirshfe

New member
אני בן 31

והסיבה היחידיה שאין לי אוסף של בובות כי אני מעדיף להוציא את הכסף שלי על דברים אחרים. אני אעדיף לקנות חוברת קומיקס או סרט של דיסני או דיסק של מוסיקה יאיר לא. והדבר הכי ילדותי שיש זה חהגיד למשיהו שמה שהוא עושה זה ילותי באותה מידה גם לראות אסליג זה ילדותי

אני לא.....

אני לא יודע איך אני משיג אותך כדי לקנות את הבובות דחוף אני די חדש פה אני מבקש ממך להשאיר טלפון או משהו כזה תודה דני

RVD18

New member
זה עדיין אקטואלי?

לבקש ממך לקנות DVD מארה"ב? אם כן - אני רוצה את רסלמניה 20, אם תוכל למצוא במחיר סביר זה יהיה מצויין. תודה מראש, אסף.

BLidor

New member
בתקווה שאתה עדיין בניו יורק...

בדוק את תיבת המסרים שלך. >.<

למעלה