למנהלים!

Beatrix Kidow

New member
למנהלים!

אתם ממש מרגיזים אתם יודעים?! לא רק שאתם משקרים אתם גם מממממממממשששששששש מפגרים! (עם תמחקו את ההודעה הזאת זה לא ישנה את העובדה) שאתם חסרי השכלה וטקט. אתם אומרים: אתם שואלים השחקנים עונים.. וכןןןן.. ממששששששש.. השחקים מעיפים מבט קצר וסוגרים ת'אינטרנט! זה לא מעניין להם ת'תחת!! ואתם כמו מפגרים, ממשיכים להציף את הפורום בהודעות כאלה: אתם שואלים רועי עונה.. או כל מיניי בולשיט כאלה... וזה לא מעניין להם את הסבתא אתם לא קולטים?! עם כבר אז לכו אל השחקנים ותגידו להם שיזיזו את האצבעות ויתחילו לכתוב! בשביל זה הם באו לפורום המשעמם הזה לא?! ואנחנו כמו דפוקים ממשיכים להציף את הפורום ב: הוו.. שרון! תעשי לי ילד! הוו! יונתן! אתה חלום!!! תענה לי! נשמור על קשר כן?! למנהלים: אתם לא קולטים למה אתם גורמים לנו?! להראות מפגרים! מה? מה אנחנו כבר עשינו לכם הא?! מי שאיתי שיעשה תגובה!!

JustME79

New member
תראו...

הם בסה"כ ילדים! ויש להם חיים משלהם, אין להם את כל היום לשבת מול המחשב ולכתוב לכל האנשים פה תגובות! ויש הרבה תגובות! תתחשבו גם בשחקנים עצמם, ומה הקשר בכלל למנהלים? המנהלים לא קשורים לזה שנגיד רועי לא יכול לענות באותו יום, אבל בסוף הם עונים! לפחות לחלק!!
שיר.

yaeloly

New member
מזה השטויות האלה???

הם עונים מתי שהם יכולים!! לא נאה לך???? תתתתתלללכככייייייי!

אנשים נדפקתם טוטלי!!!!!!!!!

לזה/זו שרשם ת'הודעה? מה אתה חש? שלשחקנים אין חיים? כאילו פסדר אתה מתבאס שלא עונים לך ומתעצבן אבל לשבת ולענות על 50 הודעות זו חתיכת עבודה,לא?! ומה המנהלים אשמים? מה השחקנים אשמים? מה מישו חיב לענות כ-ל הי-ו-ם ? ל-כ-ו-ל ה-ו-ד-ע-ה ? אלמה נגיד..ענתה למשו כמו 30 אנשים תגיד תודה ! אוקה אולי אתה חושב אחרת אבל תנסה להבין את מה שאני חושבת..קצת להתעורר מואההההההההההההההההה

אנשים נדפקתם טוטלי!!!!!!!!!

לזה/זו שרשם ת'הודעה? מה אתה חש? שלשחקנים אין חיים? כאילו פסדר אתה מתבאס שלא עונים לך ומתעצבן אבל לשבת ולענות על 50 הודעות זו חתיכת עבודה,לא?! ומה המנהלים אשמים? מה השחקנים אשמים? אלמה נגיד..ענתה למשו כמו 30 אנשים תגיד תודה ! אוקה אולי אתה חושב אחרת אבל תנסה להבין שיש להם חיים!!! מואההההההההההההההההה

beatrix kidow כנסי רגע...

קודם כל לידיעתך רועי עונה לכל השאלות וגם כל שאר השחקנים ואת צריכה להודות להם ביכלל שהם עונים לשאלות שלך! וגם את לא יכולה לדבר כך על המנהלים הרי הם המנהלים וזה הפורום שלהם והם יעשו משבא להם! וגם לא על כל משהמנהלים עושים בפורום הזה את צריכה להביא את הדעה שלך.

ayeltush1

New member
תרגיעי קצת הם המנהלים זכותם!!

והם כן עוניםםםםםםםם תכתבי להם לפרטי את יודעת כמה מכתבים הם מקבלים ביום תחשבי על זה!!! וזה לא נכון שהם לא שמים עלינו כי עם כן אז אחרת עם לא היו נכנסים לכאן

Aviad1987

New member
נראה לך שאני אמחק את זה?

כולם צריכים לראות את האיוולות בעיצומה ואת שיא הטמטום בפורום. תיזהרי לא להיכנס לשוק מזה אבל השחקנים - הם לא נכנסו לפה בשביל לתת מענה לתחנונים של כל המעריצים. הם עונים לשאלות עניינות וגם אם הם לא - אף אחד לא מכריח אף אחד ובטח שלא אותך לשרשר שאלה. למה לא, אולי תעתרי לבג"ץ על פרסום כוזב ועוגמת נפש? אני לא אמשיך עוד הרבה כי אני לא חושב שמה שאמרתי עד עכשיו נקלט אצלך - אף אחד לא מכריח אותך, או מישהו אחר, להיות "בפורום המשעמם" הזה. ויתר על כן - עם כזאת כפיות טובה וכזאת רמה ירודה של כתיבה היציאה נמצאת ממש מאחורייך, השתמשי בה בחוכמה. הנה, "עשיתי תגובה".

toxic babe

New member
האמת זה היה מטומטם!!

זה לא סוד גדול שהשחקנים נכנסים לפורום, אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות במעקב אחריהם כל היום. אני מאמינה שהם משתדלים לענות על כמה שיותר וצריך להבין אותם. בוא תמצא לי שחקנים אחרים שמשקיעים בכלל את הזמן שלהם בדיבורים עם אנשים שהם בכלל לא מכירים, על אף שהם מעריצים בוא נגיד.

לזאת שפתחה ת'שירשור!

מה את סתומה..או סתם עייפה?!?!?!? כאילו מה חשת לעצמך..ברור שהם עונים..ותגידי תודהץץלמה הם חייבים לך או לנו מש'ו...?????? איזה מגזימה.. לכי לכי תשני באיזה פינה..בעעעעעעעעעעעע.. מעצבנת שכמוך!!

keton13

New member
OMG

אפילו הטענות שלי פעם לא היו בכזאת רמה מפגרת(או שכן?) וגם אם כן,כל הזמן שואלים אותם את אותן השאלות,ואני 100% בזה. והם גם לא חייבים לאף אחד כלום,והם עדיין,נכנסים ועונים על השאלות שלכם התגידו תודה? לא,ראיתם הם נכנסים אז ישר-הם המשרתים שלכם... ועוד משהו בקשר אלייך-_- יש לכם שיעורי לשון בכיתה?כדאי שתגיעי אליהם :)

ayeltush1

New member
יאלה אנשים תרדו מיזה כבר !!

לשחקנים יש חיים אחריםםםםםםםםם מתי תקלטו כבר הם לא כל היום יושבים פה ומחכים שתכתבו להם ורק שתדעו מנסיון אישי שאני יתכתבתי עם גור בפרטי רק כדאי להגיד לו שנה טובה ומצלחת(לשנה החדשה) ההיתי ההודעה 1600 הוא אמר לי את זה בעצמו אתם קולטים כמה זה ?.... אז תתחשבו בהם וכמו שכבר יהונתןאמר פה הרבה פעמים שיש להם חיים אחרים שהם רוצים גם להיות עם חברים שלהם ועם המשפחה שלהם אז קחו את זה לצומת ליבכם ובקשר למנהלים זכותם להמציא חוקים חדשים ולמחוק פה הודעות אל תשכחו שהם המנהלים פה אפילו עם זה לא פייר והם כן עונים והם נכנסים כאן הרבה פעמים והם מעדיפים לענות במרוכז מאשר לענות לכל אחד כי זה יותר טוב אני חושבת שזה רעיון הרבה יותר טוב ואל תשדכחו גם שיש להם בגרויות השנה וכל מיני הופעות וחוגים וכל מיני ותאימינו לי בגרויות עם אתם לא משקעים חבל על הזמן מנסיון אז הם גם צריכים ללמודדדדדדד והם לא יכולים להיות רק על המחשב כל היום !! ביי לכם מקווה שהבנתם ותפסיקו לבקש אייסיקיו!!

את סתומה ברמות!!

מה נכנסת לקריזה..אמרתי וואלה בוא נוציא אותה על השחקנים ומהנהלים של הפורום.. את מוזמנת לקנות שק איגרוף ולהוציא עליו את העצבים שלך... חצופה.. עלאק לא מעניין להם את הסבתא.. וואי את מעלה לי ת'קריזה ברמות...איככככ..בעע עלייך..יצורה בכמותך... עלאק ואתה עוד רשמת את ההודעה יעני בשמם של רבים..טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..ומה קשור מנהלים?!?!? גם אם..ורק אם השחקנים לא באמת היו עונים..אז מה קשור למנהלים..למה הם אשמים בזה!?!?!? בקיצור תרתי משמע..את סתומה..נדפקת..או שפשוט היה לך משעמם ורצית למשוך תשומת לב.. פעם הבאה שבא לך לפתוח שירשור..תעשי הכול..רק אל תפתחי שירשורים..את גרועה בזה!!! בעיייייייייייייייייייייייייי...

למעלה