למנהלים!

get a life !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאללה שתרשום משהיא רוצה גם ככה המנהלים יחסמו אותה אחר כך!!!!!

SiM GirL

New member
למה שיחסמו?!?!?../images/Emo41.gif

כיף לקבל קצת שעשוע מילדת הליווי שכתבה את זה...

SiM GirL

New member
לכי תאכלי במבה עם מזלג../images/Emo70.gif

*בחסות מילון הקללות של Ynet*

למה אתה לא מאמין לה?

תאמין לה! אני מכירה את הילה (סים גרל) הרבה הרבה זמן כי היא חברה שלי עוד מהילדות אז אני אומרת לך שכדאי שתתחיל להאמין לה כי היא לא משקרת אלא אם כן משעמם לה או שיש לה סיבה טובה! ואל תחשוב שאני מתנפלת! אני פשוט חברה שלה וזה תפקידי:) אה ודרך אגב הנה הלינק אם אתה לא מאמין לה אז כדאי שתתחיל הנה: http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2471,00.html ההוראות הן שאתה רואה את האות א' בצד ימין למעלה במילון ואז אתה רואה 'אוכל במבה עם מזלג' לאיזה רמה הגיעו האנשים לא מאמינים למילה אחת חושבים שהיא מיותרת! אי אפשר פשוט אי אפשר!

korak51

New member
תשובה...

תגיד תודה ביכלל שיש פורום כזה שאפשר לדבר עם השחקנים וחוץ מיזה מה אין להם חיים שהם יענו על 50 הודעות !!!

טוב קלטנו שאתם כועסים אבל..

תרגיעו כולה אמרה מה שהיא חושבת.. וחוץ מזה זה נכון הרבה מאוד פעמים שאנשים מחכים שהם יענו ונכנסים שכול שניה והם לא שם! אבל אני מבינה בגלל שיש להם עוד חיים.. אבל לא צריך פה גם להתחיל לקרוא לה דפוקה או מפגרת בגלל שהדעה שלה לא כמו שלכם..

Tinto net

New member
נקודה יפה... אבל...

המנהלים חושבים שמימלא אנחנו מציפים את הפורום ב: שרון תעשה לי ילד!! ויונתן אתה חלום!!! אז במקום שכל הפורום יהיה מפוצץ בזה רק שירשור מעפן מלא בשטויות האלה!! וחוצמיזה השחקנים לא בדיוק חיים עלהמחשב... יש להם חיים חוץ מימנו... אז בואי ניקח את זה בקלות ולא נתחיל להציף את המנהלים בהודעות מעצבנות ו....די! אה וחוצמיזה יש פעמים שהם כן עונים מקווה שעזרתי במשו, Love you נעמה

גבי שובל

לדעתי את צודקת ב100% השחקנים לא מדברים איתנו סתם אומרים דברים והכול בולשיט עלק בבאירוחים אמורים לנו אנחנו כל הזמן בפורופ אפילו למילה דיברתי אתכם אז מנהלי הפורם תקשיבו כי אם אתם עוד הפעם תעבדו אלינו והשחקנים יגדיו שהם עלק מתארחים"בפרום הזה כל היום אז זה טעות מי משתתף איתי ואריאל תגיב יאלללללה ביי

צודק

זה פשוט שטויות. הסיכוי שיענו לך הם 1 ל-10000000000000000000000000!!!!!!!!! ומי שחושב שזה לא נכון-שישיך לחיות באשליות! לשחקנים פשוט א-י-ן זמן לענות!תקלטו!

Engel In Love

New member
טוב צריך להבין אותםםם

גם לשחקנים יש חיים והם רוצים לענות לכולם....לא תמיד זה יוצא אבל מה שנכון בזמן האחרון הם בכלל לא מתחבריםםםם....אבל אל תכעסו עליהם בגלל זההה

°°NaTaLi°°

New member
איזה הגזמה!!!

הם כן עונים לנו! להזכיר לכם יש להם חיים! הם לא מחוייבים להיות כל היום באינטרנט בפורום באתר. יש להם דברים על הראש לא רק אותנו!

Ben LeVi 232

New member
דעתי

קשה לחשוב מאיפה להתחיל לענות לכזאת הודעה. אני לא זוכר שאי פעם נכתבה בפורום הזה הודעה כל כך רדודה, משפילה (את הכותב שלה) ומבזה אותו. עזבו אין לי כח לכתוב בכלל....

למעלה