למרות הכל...

למרות הכל...

בואו אני יגד לכם כמה עובדות: גוש קטיף, זה לא בעזה. זה 30 ק"מ משם. וזאת עובדה! שאין להיתווכח איתה! כמו שהשמש זורחת בבוקר זאת עובדה! התוכנית אומרת שלא יהיו ישובים יהודיים ברצועה. אך הם מוסיפים ואומרים שישראל תשלוט בשטח! וזה אומר שנמשיך לספק להם מים וחשמל ונמשיך להיכנס לתוך עזה כאוות נפשנו באוויר בישבה ובים על מנת לתקוף. כבר היום מודיעים הערבים שהם לא ייפסיקו בטרור. אני לא רואה כאן שום מהות לתוכנית. ישראל לא בעזה כבר מהסכמי אוסלו. ואת זה אני בטוח שהשמאלני הכי גדול בינכם לא ידע! אז המשוואה המתקבלת כאן היא: עקירת יישבים יהודים נ-ק-ו-ד-ה ! אין כאן שום היתנתקות, אננו ממשיכים לשלוט ברצועה בכל מקרה. מוכרים לכם אשליות. כל מה שניכתב כאן הוא אמת ויציב. עובדות מוצקות בשטח. אני מציע לכם לראות קצת ערוץ הכנסת. ולא לקרוא עיתונים שבבוקר החלטה כזאת צובעים את עצמם כחול לבן כאילו שזה יום חג. ומי שחושב שלהרוס למשפחות את החיים שלהם אחרי 30 שנה שייתבייש לו! כי אני לא רואה כאן שום דבר משמח! תחשבו על עצמכם אם היו הורסים לכם את הבית.. ההצבעה היום בכנסת לא הייתה על ביצוע ההיתנתקות אלא על כך שהכנסת מקבלת עקרונית את התוכנית וזה אומר שרק מתחילים בהכנות. לדוגמא-ההחלטה היום לא כללה בתוכה שום החלטה על עקירת יישובים. על החלטה כזאת צריכים ישיבה נוספת.שתובא יום שלישי הבא כמדומני. ובנוסף רק בעוד חצי שנה הכנסת תתאסף שוב ותצביע על ביצוע. אל תחשבו שזה כזה פשוט. ואני לא אומר את הדברים מהיתנשאות אלא מתוך עובודת בשטח. אתם מתלהבים ש67 חכי"ם הצביעו.. בל נשכח שכנסת ישראל מונה 120 חברים. מה שחשבון פשוט מגלה הוא ש60 חבר'ה כנסת זה 50%. אז תיקחו את זה בפורפורציות.. 50% זה חצי.. בדיוק כמו החצי השני. אל תשכחו ש7 חכי"ם נמנעו. ויש עוד 3 שמציבים אולטומטום לשרון. אם הוא לא ייעמוד בו הממשלה תיפול ולא תהיה שום היתנתקות ושום כלום. "אל יתהלל חוגר כמפתח". אני מציע לתומכי התוכנית לחכות קצת עם החגיגות, מוקדם מדי. יום נפלא לכ-ול-ם! גם למי שתומך..

למעלה