למתחרים המופלאים, המספר אחד שלנו!

Tami661

New member
למתחרים המופלאים, המספר אחד שלנו!

ותאמינו לי!!! אחד אחד הם מספר 1. לא גביעים, לא ההגבהה של הפודיום, לא המדליות ולא שום דבר לא יערער את מעמדם של האלופים שלנו שמשתתפים מחר כל אחד בתחרות האישית שלו ובקטגוריה בהתאם. טל, בדעה צלולה אהובתי
... אני אמנם אהיה איתך (שהרי מישהו בכל זאת צריך לעצבן אותך כדי שיהיה מה לסחוב איתנו
) אבל גם מכאן, איחוליי הענקיייייייםםםם תמי, Paris2 מלכתי
... אז הפעם לא אהיה להנציח אותך בחיבוק אלופים אם שותפייך לברכה, אבל תהיי בטוחה שלרגע לא נפסיק לחשוב שם עלייך. המון המון
ואנרגיות בעוצמה שטרם ידעת עד כה (מבטיחה לשגר ולשדר) צביקה, Kimo ה-
ענקי
שלנו, תחרות שניה כבר... וואווו... מהר מהר הגיעה זותי
, אתה כבר יודע שנחשוב עליך, אתה יודע שנדבר עליך, אתה יודע שמי שגומר ראשון... רץ לספר לחבר'ה (בשביל זה המציאו את ה
). אנחנו נשמור בשבילך על המאמנת שלך
ואם מישהו ירגיז אותה... אז נדאג שתדגים לו מכישוריך הקארטיסטים
ארז, Infin1ty ה"ילד" שבחבורה אבל... הממממ... שמענו שאתה מתוכנן לתת בראש לכמה תותחים מבוגרים נחשבים. סומכים עליך, יש לך את השילוב הקטלני של אמביציה + יכולת + עבודה קשה... שהשילוב הזה יעמוד לצידך מחר
לכולכם ביחד מקסימים שלנו... לכו מחר, תעשו זאת קודם כל בשבילכם, אח"כ בשביל ילדים/משפחה ומי שמחכה לכם הכי חזק שאפשר, ואז... גם קצת בשבילנו
(כי אנחנו אוהבים לברך ו... להשוויץ
) ואם ישאר משהו גם קצת בשביל... לתת בראש לאלו שעיצבנו אתכם לאחרונה
שתחזרו מסופקים, מאושרים, שטופי אדרנלין ואפשר גם מנצחים רשמיים (כי אמרתי כבר... בשבילנו אתם כך או כך כבר מנצחים
)

paris2

New member
תודהההההההההה../images/Emo140.gif

מקווה שכולם יחזרו הביתה שמחים ומרוצים...עם גביע או בלי גביע כמו ששירי אומרת - רק המעז מנצח!!

ennicka

New member
בהצלחה לכווולם!!!!

בד"צית, קימו, פריז2 ואינפי.... בעיקר תהנו
(זה כבר יוביל כבר לנצחונות...) ומצטרפת לתמי בהצהרה - אכן
כבר עכשיו

Infin1ty

New member
תודה ../images/Emo8.gif

ובהצלחה לכולם! לצערי הרב אני מרגיש קצת עייף, משום מה כל השבוע הזה אני רק עייף, מקווה שמחר הרגליים יסכימו לסחוף אותי עם אחת הבריחות
לילה טוב ובהצלחה לכל מי שמתחרה מחר אם בטריאתלון ואם בניצנים

ברכת הצלחה לקימו ולבדצ"ית , לתמי וא

מתוך תפילת הדרך:" הנה אנוכי שלח מלאך לפניך לשמרך בדרך, ולהביאך אל המקום אשר הכינותי". ושתהיה לכם שנה טובה ולקימו מורי ורבי היקר בכביש וגם בשביל בשבילנו אתה אלוף. והבדצי"ת הנשמתית אחרונה וחביבה , אני מאחל לך... את לאנס או את השיכפול. יאללה , לתת גז

kimo

New member
נתנו גז... נתנו...

והמלאך ששלחת עשה חם בלב, נעים בגב ושמר מלא
נראה לי שזו ההזדמנות לאחל לקראת השנה החדשה לעצמי ולכולם להכיר אנשים מדהימים כמוכם. חוץ מזה חלאס להתחמק כבר!!! לשטח!!! כמה אתה יכול להבריז???
שמעתי שהיית היום בגברעם, מה שהעלה זכרונות והדליק את בלוטות החשק...

Infin1ty

New member
כבר היה כייף

הפלוטון של העלית סיים במהירות ממוצעת של 42 קמ"ש. עם שריר התאומים שלי לא היה מאכזב אותי (התכווצות) הייתי עולה על הפודיום.(2 ק"מ לסיום פידלתי עם רגל אחת
, מחזה מצחיק) הגעתי ל 60 קמ"ש עם הגבלת הילוכים (איזה 150+- סל"ד, לא ייאמן), הייתי בבריחה עם הבוגרים, היה ממש כיף. תחרות סיום עונה מעולה

Tami661

New member
הכיף היה הדדי../images/Emo9.gif סוף סוף פגשנו את

הספונסרית מספר אחת שלך
... ובהחלט היה נפלא להיות שם כשלישיית המלוות של הבד"צית. כמובן שיש גם תמונות אלא שמאחר והמחשב שלי (ההארד דיסק שלו החליט להתאבד) מבלה בימים אלו באישפוז אצל הרופא הדגול ד"ר אחשלי... אעלה אותן ברגע שהוא יחזור. איך שלא יהיה עם פודיום בלי פודיום... כבר אמרתי והתכוונתי! אתם הכי
שיש
... מוכנה להוכיח זאת לכל מי שינסה לטעון אחרת

Gspin

New member
גם אני מחפש ספונסרית

עדיפות לאחת שטסה הרבה לחו"ל ובבעלותה דירה ליד הים בהרצליה/ צפ' ת"א. לפרטים ויצירת קשר - אנא פני לכרטיס האישי שלי. פניות מיוצאות "דרום צרפת" תענינה בשלילה.

Tami661

New member
על מנת להרחיב את אופקיך...

אלו שעונות להגדרה "יוצאות דרום צרפת" לא תפנינה אליך ממילא... רוצה לדעת הכיצד?... הן בעצמן ממומנות לרוב
ורוצה לדעת עוד משהו? הספונסרים שלהן חושבים שהן שוות כל שקל שמושקע
אבל זה בסדר... תמשיך לחפש... אני גם אחפש בשבילך (ואתה כבר יודע שאם אני מחפשת... אני מוצאת!!!
) ואיפה נעלמת שככה צצת פתאום?

למעלה