לניב הדס !!!

• פותח הנושא niv
  • פורסם בתאריך

niv

New member
כמה אופציות

קודם כל , נושא הגילאים במסיבות הוא לא רלבנטי בעליל. היופי במסיבה הוא הטרוגניותו של הקהל , ולא אותם טיפוסים מפולחים דק כמו בסקרי שיווק , אלא אותו ערב רב , זה שלוקח את השונה והופך אותו לדומה ומאחד בינו. מסיבות סטודנטים , מסיבות להומואים , מסיבות ללסביות , מסיבות להומואים ולסביות , מסיבות לסטרייטים חיילים קרביים במוצבים בדרום הארץ שאינם מוקפים במובלעות פלסטיניות וכו` וכו`. הפילוח הוא המצאה מטומטמת של יחצ``נים ואנשי שיווק על מנת לרמוז לנו שאנו קהל יעד איכותי בצורה זו או אחרת , ושהאנשים שאיתם אנו רוצים לרקוד ולהינות דומים לנו בצורה זו או אחרת כי הרי כולנו מפחדים מהשונה. זין מפחדים , לא מעניין אותי לראות רק אנשים כמוני. רוצה ילדים ,זקנים , צפונים , פרחות , ילדי אנדרגראונד , את כולם אני רוצה לראות ביחד רוקדים. אני רק לא רוצה את טיאסטו. אין לי עניין בטיאסטו. ונעבור לתשובה - היום יש כמה אופציות: א. בזום באמת יופיע ברידר שמנגן פרוגרסיב ברייקס פרוגרסיב האוס וטראנס ויכול להיות מעניין בגלל ההפקה המושקעת , לא צפוי שום חידוש מוסיקלי (בכלל נדמה שכולם מנגנים את אותה המוסיקה הקיץ). ב. בקולנוע מתמיד בערב דארק דיסקו יתארח DMX קרו , שכבר היה בארץ באירועי הזוועה עם אפקס טווין (לא נשכח ולא נסלח על המערה החשמלית) , אבל היה הצד החיובי של כל העסק , DMX מתעסק בצדדים טיפה יותר אייטיזים של האלקטרו , אבל נוגע גם בטכנו. למרות האיכות המצופה מהמסיבה זו היא הפחות מומלצת בעיני , אולי בגלל שזר הנתקל בפעם הראשונה בערבי דארק דיסקו ללא הכנה קודמת יכול ללקות בליבו. ג.המסיבה המומלצת להערב , וזו בה אנכח גם אני היא זו המתרחשת במועדון התיאטרון. ארבעה יוצרים/DJ`S ינגנו שם הערב לוק וייברט ובי.ג`יי קול שייתנו הופעת דאונטמפו מתוחכמת/מתחכמת אנדי סמית` בביקור חוזר אחרי הניצחונות של הערב המדהים שנתן בהייניקן וייבס - וצפוי לנגן מהתופינים הרגילים פאנק , היפ הופ ברייקביט וימבה גרוב. מורפאוס הלא הוא סמי בירנבך ואני לא אזכיר שהוא היה פעם במינמל קומפקט כי זה לא מעניין יותר ולא חשוב. עורך פריזון , פקס אנד קיפשנס , אין מיי בג ועוד אוספים מעולים שמקדימים את הניימדרופרים בשלוש שנים ואת הקהל בחמש. מי שרוצה להסתכל על העטיפה של פריזון 2 שיצא ב94` ולראות כמה מהסאונדים והאומנים שמופיעים שם עדיין רלבנטים היום מוזמן לגהק. אין לי מושג מה הוא ינגן בגלל האיקלקטיות ההיסטרית של החומר בו הוא מתעסק אבל משעמם זה לא יהיה ואם כן אז נשקר ונגיד שהיה גדול. אחרון יעלה יואב בי , מטובי תקליטנינו והאיש שניגן טכנו עוד לפני שניר סגל ואלה גוטמן הבינו שזה ממש מגניב להיות אנדרגראונד. טק האוס , שיקאגו האוס ודיטרויט טכנו צפויים להיאפות במקום , אבל לא רק. שכל אחד יעשה את השיקול שלו.

לניב הדס !!!

ניב, תודה תודה על ההתיחסות, לא ציפיתי להשקעה כזו חחחח אני אלך למועדון התיאטרון אבל עוד שאלה קטנה, והיא האם צריך להזמין מקום האם יש סלקציות וכו` כי לא רוצה באסה של הרגע האחרון. ועוד שאלה חשובה ניב הדס זה אתה או את?? סליחחחחחחחחה

למעלה