לעבור או לא לעבור לתל אביב?

63dymn

New member
לעבור או לא לעבור לתל אביב?

אני הומו בארון בן 30+ וגר עם ההורים ומתלבט האם המעבר לתל אביב ישנה את

התקיעות שלי במקום....מה דעתכם? האם מה שרואים משם לא רואים מכאן?

האם תל אביב תשנה את העובדה שאתה בארון?

מה אתה רוצה להשיג במעבר לתל אביב?
&nbsp
נסה לחשוב על זה ולראות מה המינוסים והפלוסים והאם זה יעזור לך בהתמודדות עם התקיעות שאתה מרגיש.
&nbsp

YTmda

New member
ברוך הבא לפורום!

מה המטרה שלך, ולמה אתה קורא "תקיעות"?
האם עצם המעבר לתל אביב יעזור לך לצאת מהארון?
&nbsp
אחרי שתענה לעצמך על השאלות האלו, זה יעזור לך להחליט.
תעשה מה שאתה מרגיש בהתאם למטרות שלך ולרצונות שלך.
&nbsp
&nbsp
יאיר.

jjtt31

New member
השאלה היא מה אתה רוצה להשיג מזה?

האם המעבר לתל אביב זה מה שיגרום לך לצאת מהארון?
כאילו ברור שזה הרבה יותר קל, כי יש הרבה יותר גייז והרבה יותר "אטרקציות".
האם זה יעשה אותך אותך מאושר? אולי

בכל מקרה, תנסה ואם לא תאהב תחזור הביתה

זה בהחלט עלול לשנות את מצב התקיעות אצלך תרתי

תל אביב היא בירת ההומאים בישראל
אז נידמה לי שאין לך מה להפסיד

shy-1

New member
הייתי מחלק זאת כך: בתל אביב תוקעים אותך יותר האנשים,

בדרום עושה זאת הממשלה.
כל אחד/ת ובחירתו הוא

shy-1

New member
אם שאלתך היא בכיוון: האם זה יעזור לי לצאת מהארון ?

התשובה היא כן !
גם מציאת עבודה תהיה בדרך כלל קלה יותר, אבל דיור בדיוק הפוך.

dudi4321

Member
כן

בתל אביב יש לאוכלוסיה הגאה יותר סלחנות. בתל אביב לא מסתכלים מה השני עושה.
יש מועדונים רבים ומקומות מפגש ובכלל. באזורים אחרים בארץ להיות ולהראות גאה זה יוצא דופן.
ברור לי שתעבור כדי להרגיש חופשי.
בהצלחה

הכי חשוב זה לגור בדירה משלך ולא עם ההורים
ברור שתל אביב תהיה לך טובה יותר, אבל שם קשה להשיג חדר להשכרה וגם שותפים טובים. אולי קודם כל תשכור דירה או חדר בעיר שלך ואחר כך תחסוך ותשדרג , בהתאם למקום העבודה. מקווה שתמצא שותפים או שותפות סבלניים. מאחלת לך ללמוד מהניסיון בהצלחה. היה נכון לאתגרים, הגיע הזמן. מן הסתם זה לא יהיה קל.

Arana

Active member
מנהל
מבחינת הסובלנות לנטייה המינית

אין ספק שיותר קל בת"א מאשר במקומות רבים אחרים, ויש קהילה להט"בית גדולה שניתן להתחבר אליה. אם זה המניע העיקרי שלך לרצון לעבור - אז בהחלט כן.
&nbsp
לעומת זאת, יש קושי רב במציאת דירה בת"א, בעיקר במרכז העיר; ניתן למצוא דירות במחירים יותר נמוכים בשכונות הדרומיות, אבל יש יש בעיות של הזנחה, פשע ופליטים/מסתננים. אפשר, כמובן, לחפש דירה עם שותפים וכך להוזיל את המחיר (אולי ישנה אפשרות לחפש דירה עם מישהו מהקהילה הלה"טבית, וכך גם תגדיל את המעגל החברתי).
&nbsp
מה לגבי עבודה. האם יש לך עבודה במקום בו אתה גר (ואיך תהיינה הנסיעות אם תעבור לת"א), או שאתה מתכוון לחפש מקום עבודה חדש בת"א?

משנה מקום משנה מזל

אם אתה גר עם ההורים השאלה היא למה?
זו שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך.
&nbsp
אם יש לך מקצוע טוב
ואתה תמצא עבודה עם משכורת טובה בתל אביב
אז כן תעבור למה לא?
&nbsp
&nbsp

יוסלה14

New member
63 יקר

אים להיות מי שתהיה הומו או אפילו קוקסינל או מה ,אז רק בתל אביב כי שם זה יש פתיחות ופלוראליזם יותר מירושלים כמשל או באר טוביה

blackmouse21

New member
תל אביב

מאוד שוקקת, יש בה הרבה צעירים שאפשר להכיר והרבה מקומות מפגש של הקהילה.
מעבר לכך, אני חושבת שבלי קשר לנטיה המינית, כדאי לצאת כבר מהבית של ההורים כדי לפתח עצמאות. לפתוח את עצמך לעולם. כשחיים אצל ההורים מאוד קשה להשתחרר מהדפוסים שלהם ולחיות לחלוטין את החיים שלך כמו שאתה רואה או מרגיש שאתה צריך לחיות אותם. הרבה פעמים צריך בשביל זה המון פרטיות וחופש. אני מניחה שהמעבר החוצה יעשה לך רק טוב מהבחינה הזו.

63dymn

New member
סיכום התגובות-תודה

ראשית אני גר עם ההורים כי אני לא מרוויח מספיק.
שנית אני מורה ומתברר שהתל אביבים מאוד סלקטיביים.
שלישית אני לא כל כך אוהב את המזג אוויר בתל אביב והעיר לא נקייה ומלוכלכלת ולא מטופחת.
אני מוכן לעבור רק לרמת אביב ג או לאזור אחר בצפון תל אביב. בוודאי שלא לאזור דיזינגוף-אזור לא נקי ולא יפה.

אז בשביל מה לגור דווקא בתל אביב?

אם המטרה היא לבלות בתל אביב ואתה גר רחוק כרגע, אתה יכול לגור בסביבה של תל אביב (רמת גן וכו'). לגור בצפון תל אביב זה גם יקר וגם לא עוזר מבחינת קירבה למקומות הבילוי של תל אביב יחסית למקומות אחרים.
או שתעבור למרכז תל אביב (אזור הבימה הוא אחלה) או למקומות מסביב לתל אביב - צפון תל אביב זה סתם בזבוז כסף מבחינתך.

63dymn

New member
רמת גן מלכולכלת ולא יפה

רק צפון תל אביב ברמה גבוהה
הבימה גם לא משהו
דבר שני לא מעניין אותי לשתות ולבלות בשביל לבלות אני יכול לנסוע במכונית חצי שעה למקומות ברמה לא למקומות של
שתיינים

שמע, גרתי ברמת אביב

ואני יכולה להגיד לך שגם היא לא משהו - אין כמעט מקום שהוא משהו אם אתה מסתכל על כולו - יש חלקים יותר טובים וחלקים פחות טובים. ורמת גן הייתה רק דוגמא למקומות באזור. בכל מקרה, לא הבנתי מה המטרה בלגור בצפון תל אביב, ומה הקשר להיותך בארון או לא בארון אם אתה לא מעוניין לבלות, וכו'. צפון תל אביב לא תקדם אותך יותר מרמת גן או גבעתיים בהקשר הזה. מרכז תל אביב כן.

אלא אם אתה מתכוון לעניין של אוניברסיטת תל אביב

שנמצאת בצפון. זה דווקא כן עשוי לקרב אותך לאוכלוסייה מסוימת (אבל פחות ממרכז תל אביב).

למעלה