לעובדים מהבית- האם התחלתם להתרגל לזה?

לעובדים מהבית- האם התחלתם להתרגל לזה?

איך ההרגשה?

האם הייתם רוצים להמשיך כך במידה ותהיה אפשרות?

גם בימים רגילים אני משתדל לעבוד פעם-פעמיים בשבוע מהבית

אבל לא הייתי רוצה לעשות את זה פול טיים. ובנוסף, זה שונה כשכולם בבית. יותר רועש וקשה יותר להתרכז (בד"כ אני עובד מהבית על דברים שדורשים ריכוז ומעט הפרעות).

בכל אופן, באוניברסיטה נערכים לאפשרות שנצטרך ללמד מרחוק גם בשנה"ל הבאה שמתחילה בספטמבר- לפחות בתחילת הסמסטר. זה אומר להכין את הקורסים מראש ללמידה מרחוק (ולנסות לעשות את זה כמו שצריך- המרכז לתמיכה וחדשנות בהוראה עובדים קשה כדי לעזור) או להעביר חלק מהקורסים של הסתיו לחורף וחלק מהקורסים של החורף לסמסטר אביב/קיץ. אני שוקל להעביר את הקורס לדוקטורנטים שאני מלמד מהסתיו לחורף כיון שבקורס מתקדם עם מספר קטן של סטודנטים האינטראקציה מאד חשובה.

אצלי הייתה עקומת הסתגלות

אבל עכשיו, אני מוצאת לזה גם יתרונות.
גם אני לא הייתי רוצה לעבוד כל הזמן מהבית, אבל לבוא ימיים שלושה והשאר מהבית בהחלט מתחיל להיות קוסם.

שנת לימודים מרחוק שנה הבאה...., חששתי מזה.
הבן שלי אמור להתחיל שנה ראשונה.
הייתי דווקא רוצה, שבשנה הראשונה, שהיא הכי קשה והכי מאתגרת, הוא לא יצטרך ללמוד מרחוק.

SupermanZW

Well-known member
אני ממש שונא לעבוד מהבית

מחכה לחזור לעבוד מהמשרד כמה שיותר מוקדם.

SupermanZW

Well-known member
חשובה לי ההפרדה

בית=פנאי, משרד=עבודה.

אין לי חדר בבית שמיועד לעבודה (אין שום חדר "מיותר" שאני יכול לייעד לכך), אני נאלץ לעבוד מחדר השינה שלי, יש לי חתולה שבכל רגע נתון יכול להתחשק לה לשבת על המקלדת כדי לקבל תשומת לב. אם אני לא עובד זה לא ממש מפריע לי, אני אתן לה תשומת לב והיא תרד אחר מספר דקות, אך אם אני באמצע פיתוח או בדיקה כלשהי או בקונפרנס זה הופך לפעמים לבעיה אמיתית. תקלות אינטרנט קורות לפעמים, אם זה קורה במשרד אז חפיף, כולם באותה בעיה עד שהתקלה נפתרת, אם זה קורה בבית אז "לך תוכיח שאין לך אחות ז**ה"

בקיצור, בשבילי לעבוד מהבית זה סיוט.

dannyk27

New member
לא ממש

אולי בגלל האופי שלי, יש לי קוצים בתחת, ואני די רגיל לקום כל so and so זמן.
גם אם במקרה שלי יש לי די שקט בבית, אני לאחר כ"כ שנות עבודה, כבר רגיל לצאת בשעה מסויימת לנסוע לעבודה, תוך כדי האזנה לתחנה החביבה עלי וכו'.
קשה ללמד כלב זקן טריקים חדשים.

תראה בזה "הכנה לפנסיה"

איך יראו חייך כשתצטרך/תאלץ להיות בפנסיה

בנתיים
אתה עדין יכול לקום מוקדם, ולהאזין לתוכניות החביבות עליך.
איפה הבעיה ?

dannyk27

New member
פנסיה? לא יודע, כנראה

שאם אצטרך להשאר בבית, בודאי אחלה במחלת נפש כלשהיא. לא רואה את עצמי יושב בבית עד סוף ימי.
לא נראה לי כמובן שאעבוד משרה מלאה, בזקנתי אבל גם לא לשבת בבית ולצפות בתכניות בטלויזיה שגם היום אין לי אתם כמעט כלום.

אל תגזים....יש כל כך הרבה פעיליות לשעות הפנאי בימינו

שצריך חיים שלמים כדי לנצל את כולם
מה שחשוב שיהיה לך מספיק כסף ובריאות כדי לנצל אותם
חוץ מזה תמיד אפשר להתנדב במשהו
ללמוד משהו חדש
אף אחד לא "יושב בבית".....טוב בעצם אולי עכשיו כן

dannyk27

New member
בריאות, נכון לעכשיו יש

ומקווה שגם תיהיה. לגבי פנסיה וכסף, זה לא תמיד הולך ביחד לדור ראשון של מהגרים, לא לפחות כדי לפזר.

למעלה