לעולם לא עולם.

אפק7

New member
לעולם לא עולם.

קראתי, לא אהבתי במיוחד. אהבתי את קרופ וונדמאר. יכול להיות שזה בגלל שקראתי את זה אחרי רובים הוב וג'ורג' מרטין. אולי באנגלית זה יהיה יותר טוב.

קרופ וונדמאר אכן מגניבים.

מה עם כתביו האחרים של גיימן? יכול להיות שדברים אחרים ישבו אותך יותר. נסה את אלים אמריקאים, אולי הוא יתאם יותר את הטעם שלך, או האוספים של הסיפורים הקצרים שלו: עשן ומראות ו-Fragile Things (עוד לא תורגם לעברית).

JustRain

New member
קרופ וּונדמאר עושים לי בחילה ../images/Emo5.gif

למה לתאר את המזוכיזם והסדיזם שלהם בפירוט, למה?

זה הקטע שלהם.

וזה שהם עושים לך בחילה מראה שהם עושים אותו היטב:) איך שהוא כתב אותם, הדיבור, השלווה, החולניות, כל איך שהם בכלל. זה פשוט. לא יודעת, הם מעולים.

dairy milk

New member
במיוחד ונדאמר ../images/Emo99.gif ../images/Emo220.gif

"קרופ ידידי"
זה מצחיק אותי שקוראים לאנשים ידידי. זה כמו שרלוק הולמס. זה משעשע.

dairy milk

New member
אני עם כבוד הליידי ../images/Emo45.gif ../images/Emo220.gif

מה שכן, יש לציין שגיימן הוא לא רובין הוב, והוא לא ג'ורג' מרטין. לדעתי הוא נוטה יותר לכיוון המד"ב, ובכל מקרה התוצרות שלהם לא ממש דומות אף כי יש להם מעריצים רבים משותפים. בין אם כך ובין אם כך, אנג'וי!

dairy milk

New member
אולי, ../images/Emo220.gif

אבל אני אוהבת לשייך הכל למד"ב, כי תודו שזה פשוט נשמע יותר מגניב 0__0

JustRain

New member
האמת שגם אני פחות אהבתי אותו

יש עליו הרבה מהומה, אבל אותי הוא לא הרשים יותר מדי - אם כי אני חייבת לומר שבקריאה שנייה הבנתי הרבה יותר. כל העניין של "לונדון תחתית" לא היה לי ברור לחלוטין בפעם הראשונה. אני מאד ממליצה לך על "עשן ומראות". אחד הספרים הטובים ביותר שקראתי אי פעם. היכולת של גיימן להכניס חיים שלמים לסיפור קצר יוצאת מן הכלל. הוא יודע לדבר אל הקורא. אני לוקחת את הספר שוב ושוב מהספרייה ופשוט לא נמאס לי. כל סיפור מעורר מחשבה. למעשה, כמעט כל הסיפורים הם מטאפורה אחת גדולה. "לתפוס את הנערה" בולט במיוחד מהבחינה הזו. גם אלו שלא ברורים לגמרי מקסימים. גרסת גיימן לשלגיה שבתה את ליבי לחלוטין. גם ה"סוויץ'" שעשה בסגנון הכתיבה שלו לסיפור הזה מעניין מאד. עוד דבר מיוחד הוא, שלמרות שמדובר בסיפור קצרים, הדמויות תפסו אותי מאד. התאהבתי בלורנס טאלבוט.

Apple Scruff

New member
זה תלוי.

ז"א, בעשן ומראות יש חלקים ארוכים ומשעממים ועד שאתה מגיע לסיפור טוב לפעמים זה לוקח זמן
לא יודעת, דווקא מעשן ומראות לא התלהבתי במיוחד, למרות שיש שם כמה סיפורים מעולים.

פלאפאל

New member
בדיוק נכנסתי לשאול שאלה על הספר הזה ../images/Emo2.gif

צחוקות. אמ, קראתי בעברית (וממש ממש מזמן, את תקופת הגיימן השארתי הרחק מאחוריי), ואם זכרוני אינו מטעני הייתה שם את האנטר הציידת. אז מה, באנגלית קוראים לה האנטר דה האנטר?
זה נשמע עילג ממש.

dairy milk

New member
גמני קראתי בעברית, ../images/Emo220.gif

אבל אני מניחה שקוראים לה פשוט האנטר ומבינים מההקשר. בעברית בטח הוסיפו את 'הציידת'.

אם כבר האנטר דה האנטרס../images/Emo3.gif

אבל אני מניחה שאיילת (נכון?) צודקת, ואם אני זוכרת נכון גם במיני-סדרה התייחסו אליה רק כהאנטר, בלי תארים נוספים. אגב, אם כבר, אני תמיד תהיתי למה זה בצורת הזכר של המילה (Hunter במקום Huntress). זה די מוזר.

dairy milk

New member
אכן איילת ../images/Emo140.gif ../images/Emo220.gif

(וואי, התלהבתי על הסמיילי של הפרח בזמן האחרון) תגידו, למישהו יש אולי לינק להורדה של המיני-סדרה, או משהו כזה?

KENNY IS DEAD

New member
זה דווקא הספר האהוב עליי ../images/Emo13.gif

גם מגיימן, וגם מהכל. אני פשוט אוהבת את הספר הזה. אולי גם כי זה הרשון של גיימן שקראתי...
קרום וונדמאר גאוניים.

Spirite

New member
גם עליי ../images/Emo13.gif

אני חדשה כאן, אגב. ספיר, בת 18 ממשגב, ומי שיודע איפה זה יקבל צל"ש... קראתי את לעולם לא עולם, קורליין (חתום עם ציור של עכבר!), בני אנאנסי (חתום), אלים אמריקאים, אבק כוכבים, בשורות טובות ועשן ומראות. הוא אחד משלושת הסופרים האהובים עליי

למעלה