"לעזאזל, הוא חמוד."

N o R i K o

New member
לגמרי

נוי במקום ויקטור: "וואי, לבחור בין שני גברים? אני מרגישה כמו קטניס. רק שקטניס יודעת בוודאות שהיא רוצה את גייל. אני צריכה לבחור גבר שמשתלם לי לבחור
"

L e i a

New member
אם משווים את 2 הבחורות

לגייל ופיתה, גם את היית בסוף בוחרת בסיוון!

N o R i K o

New member
איכ לא היא זונה

קטניס בוחרת בגייל כי היא אוהבת אותו. סיוון סתם ביץ' מתנשאת. גייל בחיים לא היה אומר לקטניס "היום את ישנה על הרצפה"!

L e i a

New member
ברור שלא

אם כבר את היית אומרת לסיוון לישון על הרצפה עד שהיא תתמוך בשיפ שלך.

בכ"א איך שזה נראה העונה יש פחות התמקדות ב"יפות" או "טיפשות" ויותר על "ביצ'יות". או שזה תמיד היה ככה ולא שמתי לב.

N o R i K o

New member
לא נכון, זה רק אצלה

שיר ישר הזאת נראית סתומה שלא מהעולם הזה... וגם הקול שלה... O_O
משי לא הכי נחמדה בארץ אבל היא נראית הכי פחות טיפשה. שזה לגמרי פלוס מבחינתי

אבל רק לי הקטע של הדייטים נראה מופרך ומזויף להחריד? כאילו, באמת, אף גבר לא יגיד 5 שניות אחרי תחילת הדייט "אז רוצה לבוא אליי הביתה"

StriX Starlight

New member
אלא אם זו דרך (די מוצלחת) לשבור את הקרח..

הוא בטח ציפה שהיא תצחק.
הוא לא יכול להעלות על הדעת שהיא תהיה איזו פוצית חסרת חוש הומור..

L e i a

New member
לא מסכימה

הטון הלחוץ שלו גרם לזה להשמע רציני (אפיל בתור בדיחה זה מלחיץ את הצד השני), ונניח שזה היה דייט אמיתי- לא נראה לי שבחורה הייתה זורמת עם זה. בעצם, גם אם היה מדובר בבחור שופע בקסם אישי וכריזמה, לדעתי אם הוא לא הכיר אותה קודם כדי שתדע שזה לגמרי בדיחה- זאת עדיין חוצפה.

כולם אומרים שטויות מתוך לחץ ובסדר, לא נגרם נזק אז לא נורא, אבל למה להאשים את הבחורה? כי היא הייתה לגמרי נורמאלית?

L e i a

New member
לא אוכל אותי

סתם ציינתי שהטעות הייתה שלו ולא שלה, אם הוא היה זוכה במשימה בכ"א לא הייתי מתרגזת.

StriX Starlight

New member
אגב, אני מתמוגגת לחלוטין מהאדישות של דדי.

הוא מאכיל אותה אבק וזה מקסים.

צלהגשם

New member
אבל הוא אדיר, צריך לתת לו קרדיט

רוב ה"חנונים" הבעיה שלהם היא שהם חסרי בטחון, אי אפשר להגיד את זה עליו. אולי הבחירות שלו נראות הזויות אבל אי אפשר להגיד שאין לו אומץ.... מי היה מעז לבוא לבנות עם גלימה של ערפד וכוס יין? שאפו

דיבבלעס

New member
אם כבר חנון אז לפחות להיות אותנטי

ולא נחנח מופנם שלא מוציא מילה מהפה

צלהגשם

New member
היו כמה

ויקטור ממש חמוד, ואפילו נראה טוב. גם לרגעים הקול שלו לא נשמע כזה גרוע, רק בחוץ כשהוא הציג את עצמו בפני הבנות היה לו קול נוראי שנשמע כאילו הוא מתאמץ לעשות אותו ככה. גם שחר תפס את תשומת לבי, וגם אדי. חבל שמתישהו הם יהפכו להיראות כמו ערסים שאוהבים את קובי פרץ.

למעלה