לעיונכן מכתב לשילב בעקבות אכזבה

צנוניתי

New member
לעיונכן מכתב לשילב בעקבות אכזבה

בגדי הריון כמי שבהריון קודם רכשה פריטי לבוש רבים בשילב. היתה שילב הכתבות הראשונה אליה פניתי בהריון הנוכחי. אני לובשת מידה 44 טרם ההריון והעלתי כ- 4 ק"ג סה"כ. במקום לצאת שמחה ועם מלתחה מחודשת יצאתי מהחנות של שילב מאוכזבת ומעט פגועה. איני יודעת מתי החלטתם לשווק בגדים של מעצבת אחת בלבד. אולם האם שמתם לב לטווח המידות המצומצם? המכנסיים המוגדרות אצלכם XL מיועדות למידה 42 לערך ועלי היו קטנות. החולצות יכולות בחלקן להתאים אך מאוד לא מחמיאות למי שגזרתה אינה דקה ומדובר בגופיות או בחולצות צמודות עם שרוולים קצרים מאוד. שבתי הביתה ורק על מנת להרגיע את עצמי מדדתי ביגוד שרכשתי אצלכם בעבר,שלצערי חלקו כבר לא אופנתי, שהתאים למידתי ואף היה רחב, כך גם לגבי ביגוד שרכשתי בעבר בחו"ל למשל ברשת פרה נטל. הכל התאים. בעבר רכשתי את כל הציוד אצלכם והתכוונתי להתחדש גם הפעם בציוד לתינוק. כמי שהשירות והאיכות מאוד חשובים לה אני מוכנה גם לשלם מעט יותר, אלא שדווקא המפגש עם החנות שלכם בהריון הזה הותיר טעם מר. מלבד האכזבה הרגעית, אני שואלת את עצמי האם מי שלא חושב שאני לקוחה ראויה בתחום האופנה צריך להיות זה שאצלו אבזבז אח"כ ממיטב כספי? מעצבת זו או אחרת יכולה אולי להחליט כי הבגדים שהיא תופרת מיועדים לקהל יעד מסויים ולנשים שנראות באופן מסויים אני בספק גדול עם רשת כמו שלכם יכולה להרשות לעצמה לתת לנשים כמוני (מידות לא קטנות אך בהחלט בנורמה) להרגיש חריגות, או לא ראויות בעיניכם מבלי שיהיה לזה מחיר כלכלי גם מעבר לאי רכישת הבגדים אצלכם.

sexy nine

New member
אצלי מידה 4= למידה 44 פלוס מינוס

טווח המידות בבגדי הריון הוא קצת בעייתי כי אנחנו לא במצב הרגיל שמודדים רק את היקף המותן. הירכיים מתרחבות גם הן, החזה גדל וכולי. לכן מעניין אותי מה יענו לך שילב.

S0L

New member
את מחזיקה גם בגדי ם?

בשביל חזה מפותח במיוחד?.

yunikx

New member
בגד ים

אני בחודש חמישי וקניתי בגד ים הורס של אבישג ארבל!

למעלה