לענג אישה

סקאנק

New member
לענג אישה

שלום לכולם/ן, זו אחת מהפעמים היחידות שלי שאני רושם בעצם משהו בפורום. קצת קשה לי להחליט על מה אני בעצם אתחיל לספר, אז אתחיל בסיפור של עינוג אישה... ליד המקום בו הורי גרים יש יער נורא יפה, כאשר המקום המרכזי בו הוא קרחת יער שבה יש מטוס נוסעים נטוש, ובכן הפנטזיה שלי מתבצעת שם... אגיע למקום כשעתיים לפני הבחורה, כדי שאוכל להכין את המקום - מזרונים בכל מקום אפשרי על הרצפה כדי שנוכל להתפרש, תליית בדים סביב, לפזר כ 50 נרות קטנים סביב סביב, מספר קטורות ארוטיים, נכין את המוסיקה לווליום הנכון והמוסיקה השקטה ואז האוירה מוכנה... נבוא יחדיו, נפעיל את המוסיקה, ונרקוד לקול צלילי הבלדות. אפשיט אות הלאט לאט, תחילה החולצה, ואז חזיה, אוריד גם את חולצתי, ונמשיך לרקוד צמוד צמוד, לאט לאט אשכיב אותה על המזרונים, אקח את השמנים הארומטיים ואתחיל לעסות את גבה, צווארה, ידיה, שדיה, אחזור לגבה וארד לאט לאט לישבניה, רגליה, וכפות רגליה... לאחר מכן אהפוך אותך בעדינות, ואנשק אותך בעדינות על שפתייך, צווארך, אנשוף קלות באזנייך, ואלקק את צווארך, אחזיק את פיטמותייך בעדינות עם שפתי הרטובות, ואלקק את שדייך בחושניות, אמשיך ללקק אותך מטה לטבור, ועד שאגיע למעיין האהבה שלך, שם אפתח בעדינות את השפתיים ואלקק בקצב ועוצמה משתנה את הדגדגן שלך ולא אפסיק, במקביל אקח קוביית קרח ואכניס בעדינות יתרה אל תוך תוכך והשילוב של חום גופי ולשוני עם הקוח של הקרח יוציא ממך קולות שלא הכרת.... לאחר שתגמרי, אלטף אותך בכל גופך, ולאחר זמן מה אתחיל לרדת לך שוב לאורגזמה שניה, ורגע לפני שתקבלי אותה אפסיק, אכניס קוביית קרח שניה לתוכך אך הפעם מיד אחריה אדחף את איבר מיני מיד אחריה, ואז אתחיל לנוע בתוכך כאשר הקרח נמס, הקור והחום יגרמו לך תענוג שלא הכרת (אם לא ניסית) ואז אכנס חזק לתוכך ושוב מהר יותר וחזק יותר, את תלחצי את ישבנך כלפי מעלה כדי לעזור לאקט החדירה.... לאחר דקות ארוכות של זיון לוהט, תרגישי את איברי מתנפח בתוכך ומתפרץ באותו רגע קריטי שאת רואה רק שמיים... הנוזל החם בתוכך, מרגש אותך שוב, ואז להחלטתך, את יכולה לענג אותי.. רציתי לומר שאת כל הכתוב מעלה כבר ביצעתי בעבר, אך לא במקום בו מסופר... אלא בחדרי/ה, בביתי/ה. (מקווה שהדבר אינו פוגם באיכות הסיפור).

למעלה