לערן!!דבר נורא חשוב טילים בליסטים!!

amitrom

New member
עוד רעיון בקשר לאטום

ברגע שמדינה תיקנה אטום היא תופיעה ברשימת מדינות הגרעין ויהיה אינטרס לפגוע בהם אל מנת שלא ישתמשו באטום. יכול להיות גם בונוס מדינה שפגעה בתשתית האטום ע"י מרגלים או תקיפה אחרת תקבל בונוס של 100 תורות או 100 אדמה או משהו כזה.

../images/Emo31.gif לכל הרעיונות..

לי נראה פשוט שזה יקח איזה 20 תורים והשיפור אחזי פגיעה של הטילים הבאליסטים היה עד 50%

Lickmyprobe

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

omri gshock

New member
אולי

שמעו הרבה יותר קל להתגונן עם טילים נגד טילים כי השיפורים שלהם עולים פחות והרבה פחות כי פיתוח טכנולוגי של הראשי נפץ זה קצת יותר יקר לטילים נגד טילים מאשר לטילים הרגילים אבל צריך לשפר גם את אחוז הפגיעה שזה נושא יקר מאוד ולמי שיש את כל השיפורים חייב להיות בדירוגים גבוהים אנשים בדירוגים גבוהים נמצאים עם מיליונים של טנ"ט אז בשביל להוריד אותם צריך מיליונים של טילים בליסטיים לכן בתקיפה אחת אתה מוריד גם לעצמך הרבה כח לדעתי יש איזון במשחק בנושא הזה למרות שאני בעד ש10 טילים הורסים אדמה אחת ואם הורסים למישהו מפעלים אז שהאטום ישמיד רק 80 אחוז מהאדמה אבל רק במקרה שהוא השמיד מפעלים

Moosahka

New member
צריך להוזיל את מחיר הטנטים

ככה שנוכל לרכוש הרבה כאלו, וככה העוצמה של בליסטים לא תשפיע כל כך הרבה

מה שלפי דעתי צריך לעשות זה-ערן כנס

להוריד באופן משמעותי את עוצמת הטילים הבאליסטים!!!! מכיוון שזה לא יכול להיות שבקצת תורות, אתה הורס המון מפעלים שלקח פי 100 ויותר תורות לבנות את התעשייה הזאת!!!!!! ערן תראה, מכיוון שאתה הוא מנהל המשחק פה, זה לשיקולך כבר מה יהיו יחסי הכוחות החדשים (אם תקבל את ההצעה ואני מקווה שכן, היא נורא הגיונית) פשוט להחליש את עוצמת הטילים הבאליסטיים, כי זה לא מאוזן ולא פרופורציונאלי למה שקורה!!! לתשומת ליבך! תודה

Wet n Wild

New member
מסכים אחי.. עם כל מילה

צריך להוריד מהכוח שלהם ושייקחו הרבה תורות

koolk

New member
זה לא יעזור

מי שמשחק צריך שיהיה לו הגנה חזקה נגד טילים מתי שיהיה לו הגנה חזקה נגד טילים אז הוא לא יחשוש מפגיעה של טילים וכדי לבנות מפעל צריך 3 תורות

יופי אז יש לך מלא טילים נגד טילים..

אני בטוח של-2 אנשים ביחד... או 3.. או כמה שתרצה... יש יותר טילים בליסטים מאשר שלך יש טנטים. מסכים איתי?!

koolk

New member
אם שלוש תוקפים מדינה אז הם יכולים

לעשות נזק גדול כמעט כמו הנזק של הטילים

צריך לייקר את הטילים הבליסטים

וכל תקיפה איתם תקח מלא תורות, כך שזה לא ישתלם.

newton16

New member
לייקר את הבליסטיים- רעיון לא טוב!

אם הבליסטיים יתייקרו אנשים יבנו מפעלי בליסטיים וימכרו אותם למטרות כלכליות כמו שנעשה עם לויינים. את הבליסטיים שהם לא מוכרים הם ישלחו. יהיו הרבה יותר בליסטיים במשחק ובסוף סביר שהמחיר ירד בצורה שבה ירד מחיר הלויינים. גם להעלות את מספר התורים לשימוש לא יפתור את הבעיה כל כך... אנשים מוכנים להשקיע 20 תורים על מתקפה גרעינית לפני כמה כלליות טובות להשגת אדמה... כך שאת הבעיה המקורית זה לא יפתור... ההצעה הטובה ביותר שהועלתה לדעתי היא להכניס עוד שיפורים לטנ"ט. ואני מתכוון שטנ"ט יהיה חזק פי כמה וכמה מטיל בליסטי. אנשים יאלצו לקנות הרבה בליסטיים ולהשתמש בהם, יהיו פחות בליסטיים במשחק, ואז המחיר יעלה וזה גם יהיה מצרך נדיר יותר!

למעלה