לפעמים..

גבי 2006

New member
אצלי במשפחה יש כמה שנפטרו מסרטן

אבל בסופו של דבר כולם הולכים כל אחד מסיבה אחרת
למות בתאונה זה יותר גרוע כי זה קורה במכה אחת בלי התרעה בסרטן יש חודשים של הפנמה עם הסוף המר

gilad269

New member
מישהו

שמת בתאונה זה לא יותר גרוע. הוא לפחות לא סובל כמו חולה סרטן שעובר יסורים של החיים שלו. בסרטן יש התראה,אבל הסבל הוא בלתי נסבל.

גבי 2006

New member
תחשוב שמישהו שאתה מאוד אוהב

פתאום לא חוזר הביתה נניח אשתך או הילד שלך אתה מודאג כי אתה לא יודע איפה היא אפילו קצת כועס על שהיא/הוא מאחר מהעבודה ואז מופיע שוטר בפתח הדלת עם הכובע ביד ומבשר לך שמי שאתה כל כך אוהב נהרג בתאונת דרכים עוד לא הספקת להפרד ממנו אפילו באותו בוקר לא היית נחמד כל כך אליו כי לא היה לך מצב רוח ורבתם על שטות את אותו אדם לא תראה יותר לעולם זה עצוב מאות מונים על מקרה של סרטן כי שם לפחות יש לך זמן להפרד מהאהוב שלך אני חוויתי את שני המקרים ואני לא מאחל למישהו לעבור את החוויה הראשונה

גבי 2006

New member
בכל מקרה

הכרתי פעם מישהי בעבודה אישה מאוד רוחנית שכל הזמן היתה מדוכאת היא כל הזמן אמרה לי שהיא לא מעזה להיות שמחה כי יש כל כך הרבה רעבים בעולם ואומללים כל מקרה אונס שהיא היתה קוראת בעיתון הבוקר היא היתה חושבת עליו ומדברת עליו כל היום קראו לה דפנה וכולם פחדו להתחבר ולדבר איתה אני מקווה ששניכם לא קורצתם מאותו חומר

gilad269

New member
לא מאחל

את שני המקרים לאף אחד,וכן חויתי את שני הדברים.במיוחד הראשון.מישהו שמאוד אהבתי בתפוז ומאוד רציתי לראות גיליתי לפני 5 חודשים שאחרי מסיבת יומולדת הלך לעולמו.וזה היה מאוד כואב,כי לא ראית אותו וגם לא תראה אותו אף פעם.אבל לפחות הוא ידע להנות מהחיים ולא סבל. לעומת זאת מקרה שני אתה הרבה יותר זמן עם האהוב שלך,אבל סובל פי מיליון מזה של הראשון

גבי 2006

New member
../images/Emo16.gif ליאור אלבלה ז"ל

12.6.06
נהרג בתאונת הרכבת המחרידה חבר קרוב ובחור זהב אותו אהבתי כמו אח מת בפתאומיות והשאיר את חבריו המומים יהי זכרו ברוך

gilad269

New member
../images/Emo10.gif

מסכנים חבריו והכי מסכנים ההורים שלו.
נמרוד דניאל 7.5.06 אלפא בריבוע<חבר אתה חסר>נהרג לאחר שחגג מסיבת יומולדת 25 מדהימה והשאיר את כולנו המומים וכואבים.לא יכול לכתוב יותר.צמרמורת עוטפת את כל גופי

gilad269

New member
כן

אפילו היום של ההלויה זכור לי כאילו היה לפני כמה שעות

להקשיב ולהתרגש..

-אף אחד- אני הולך בשבילך את כל הדרך תחכי לי רק דקה אלייך בא במיקדש אהבתך כורע ברך מביטה בי בעיניים של בובה שוב הרגש משתלט לי על השכל זה גורם לי רק לרצות אותך יותר לפנק אותך זה טוב זה בסדר ועלייך לעולם לא אוותר אף אחד לא אוהב כמוך אין כמוך אני יודע תחייכי לי תצחקי את עושה לי טוב כשאת נוגעת בי אף אחד לא אוהב אותי כמוך אין כמוך אני יודע תחייכי לי תצחקי את היחידה שמבינה אותי את שוכנת בליבי בתוך הנפש אין בנינו משחקים של גאווה המיתר בשמך פורט לי על הרגש יש בנינו אהבה כל כך טובה אף אחד לא אוהב אותי כמוך אין כמוך אני יודע.. ביצוע:קובי פרץ. אחד השירים היפים שלו.

../images/Emo67.gifאוי גבריאל..

אל תזיל דימעה..נכון שאתה כל כך מת להתחתן..אז אני אקדיש לך גם שיר ספיישל דליברי בשבילך. שהשנה תמצא את בחירת ליבך אמן ואמן רק אל תיבכה!(דמעות תנין) אה..וגבי? תצבע עצמיך בכחול ותקפוץ לים..
אז הנה שיר לגבי וכולנו נשיר לו את הפיזמון! זה הרגע זה לפתע בא מתוך הלב זה הרגע בא ומתקרב לרקיע עוד נגיע בשעה טובה אשריי המאמין באהבה אם את רווקה אז מה את מחכה הדרך אל האושר ארוכה אם אתה פנוי אז יש לכם סיכוי זה הרגע ולפתע באויר יש קליק המנגינה אף פעם לא תפסיק אין תחליף תמיד עדיף ללכת יד ביד כך היה וכך יהיה לעד אם את רווקה.. לא זה לא פאסה אז קח ותנסה אומרים לכל סיר יש את המיכסה זה הרגע בא מתוך הלב בכל רגע עוד זוג מתאהב שאו ענים לשמיים אין סוף כוכבים מאירים לכל האוהבים אם רק תבקש חמוד אל תתבייש היא איתך במיים ובאש ביצוע:קובי פרץ יללה גביראל תהנה!

גבי 2006

New member
../images/Emo51.gif מזמן לא הקדישו לי שיר

מי רוצה להתחתן ?? יש עוד זמן תני להנות מחיי הרווקות

למעלה