לצערי הרב

ToryMaster

New member
זה מצחיק אותך?

אחלה, זו לא הפעם הראשונה שמישהו יצחק ממשהו על חשבוני. לא כואב לחשוב, ולשבת להרוס את השמחה למישהי שאוהבת אותך, גם אם זה בצחוק, זה לא נחמד. אני לא אתווכח על זה כאן, יש לי קצת יותר כבוד מלהיכנס בפורום מסוים על גבי פורום מסוים. אני גם לא אזכיר את זה בסקס לנוער כי שוב, יש לי קצת כבוד.

ושוב,

זה היה בצחוק. הומור. אני לא צוחקת על חשבונך. בכלל לא. זה בכלל לא קשור אליך. וכשההודעה עם הריבה הופיעה בפורום אנשים צחקו. אנלא מבינה מה הבעיה. באמת שלא. קצת הגזמת.

Drorrrrrr

New member
אני חושב שמן הסתם

אנחנו נתמוך בפורום שלנו, למרות שהוא לא זכה. ויקי, אני בעצמי באתי אלייך אתמול ואמרתי לך מזל טוב, ככה שבאמת אין לי שום דבר נגדך או נגד הפורום שלכם. כן, לומר את האמת? התאכזבתי, כי כן, הצלחנו להביא את הפורום למקום שהוא לא היה בו לפני, ולדעתי התחרות הזאת היא לא "הוגנת" [לא מצאתי מילה טובה יותר] כמו שלכל פורומי המעריצים אין סיכוי נגד התותח הכבד של תפוז- זיהוי שירים.

111שיר

New member
זה

"כמו שלכל פורומי המעריצים אין סיכוי נגד התותח הכבד של תפוז- זיהוי שירים." זה לא היה בצחוק?

111שיר

New member
וואלה???

טוב אני בשוק עכשיו... לא שמעתי פשוט על הפורום הזה עד שהזכרת אותו, והוא נשמע לי פשוט קצת דפוק. מקווה שאני לא פוגעת באף אחד עכשיו...

ToryMaster

New member
יש לתמוך בפורום שלכם

ויש להיכנס בפורום אחר בשביל לתמוך בשלכם. אתה יכול להאשים אותי שנפגעתי? (אגב, אפילו לא נתת לי זמן להגיד שלדעתי לשמיניסטים כן הגיע לזכות).

yaeli87

New member
וואו...

אני בהלם ממך יותר ממה שאני בהלם שזכיתם
חחח סתם סתם ויקי תרגעי בבקשה.. כן אני אמרתי שהיו מגעילים כי אני הייתי קצת בפורום הזה וכן ממש ממש לא אהבתי את היחסים שיש שם... מותר לי לחוות את דעתי אבל ללכת ולהוציא אותנו כאלה קיצוניים זאת קצת הגזמה.. זה רק פורום ופשוט תרגעי...
תנשמי עמוק

yaeli87

New member
אה...ותוספת..

זה לא אומר שאני לא מתה עליך! רילקס האן!
עכשיו אני זזתי לי להתארגן לטקס סיום [
]

Drorrrrrr

New member
יעלצ'

אין לך שום סיבה להפגע. כל מה שכרמית אמרה- היא אמרה בצחוק, ושנינו יודעים את זה. הקטע עם הריבה כבר כל כך שחוק, שאני לא מבין איך אפשר להעלב מזה. אבל הבחירה אם להעלב או לא היא שלך, ולצערי את כן בוחרת להעלב. קחי את זה הלאה ממך ותראי שזה סתם היה בצחוק. אני לא חושב שאת בכלל צריכה לומר כזה דבר, זה הפורום שלך, ואת מתחזקת אותו מצוין עם שני המנהלים השותפים שלך, וברור שהגיע לכם לזכות, כי לא סתם בחרו בכם ולא סתם אתם קהילה גדולה.

JMSixfeetsmall

New member
דרור.. למה אתה מחליף לכולם שמות?!!?

אני יעלצ'!!! וויקי, אל תקחי ללב! את יודעת שאוהבים אותך פה וזו לא הייתה הערה נגדך, מותר לאנשים להגיד את הדעה שלהם, אז
גדול לך!

את נפגעת מכולה פורום..

ודרור צודק, זה די לא הוגן שפורומי "עזרה" [ובואי נגיד שזה מרכאות כפולות ומכופלות] יזכו. מה הפלא שסקס לנוער שיש בו אלפי נערים, זיהוי שירים ושאלה קטנה שיש בהם מליוני גולשים ומתגייסים שיש בו הרבה שמיניסטים זכו? הם פורומים שהמטרה שלהם לעזור, ועל כן יש בהם הרבה גולשים. לא, זה לא אומר שלא מגיע לכם, ומזל טוב. אף אחד לא קיטר על זה שזכיתם, קיטרו על זה שאנחנו לא זכינו. למען האמת? הגיע לנו ולו להיות מוזכרים [לנו.. לדרור, כמובן] בפורומים שדי עברו מהפך ודי הגיעו למשהו גדול ממה שהם היום. את מוציאה דברים מפרופורציות, וזה יקלקל לך את הזכיה.

אגב למקרה שזה ישתמע אחרת,

אין לי שום בעיה עם ס"ל, ז"ש, מתגייסים או שאלה קטנה, המנהלים שם הם אחלה, וכל אחד מהם מותק. זה עדיין לא הופך את זה להוגן :)

ToryMaster

New member
זה כבר קלקל לי

כי את יודעת מה? עם כמה שאני מרגישה טוב שזכינו, כי עבדתי בשביל זה קשה, אני חושבת שלפורומים אחרים זה מגיע יותר. וכן, לקטר על זה ש"לא זכינו" זה אחלה, אבל זה מעליב, וזה לא משנה אם זה בצחוק. זה מעליב כשאני יושבת כאן ומקווה לשמוע ממישהו מזל טוב, מאנשים שאיכפת לי מהם, שאני מרשה לעצמי לחשוב שאיכפת להם ממני. וכן לרמוז שרימינו, ולרמוז שלא באמת הגיע לנו לזכות, זה מעליב. זה מגיע לנו, ולא משנה אם זה מגיע יותר למישהו אחר.

למעלה