לצערי לא אוהבים לתת כאן

BRONCO

New member
לצערי לא אוהבים לתת כאן

תשובות מלאות לשאלות נאלץ לחפש פורומים אחרים האתר יבש נראה כי מנהל האתר מקמץ בתשובות

אופיר @

New member
אם אתה מצפה לקבל קורס קידום אתרים

על גבי הפורום, אז הוא לא נועד לזה אלא לעזור אחד לשני ולספק תשובות ורעיונות . כתבתי לך שהאתר לא מאונדקס במלואו אלא רק 3 עמודים , תפריט הפלאש בעייתי מבחינת יכולת הזיהוי של כל העמודים. שאל שאלות קונקרטיות כדי שחברים נוספים גם יוכלו לעזור ולתרום. המשך יום מצוין

צריך לדעת מה לשאול

פורומים מיועדים לטיפים ולפתרון בעיות מקומיות. אם תמצא פורום שייתמד אותך לקדם אתר, תספר.

BRONCO

New member
שלום מיכל

לצערי אני לא מקבל את תשובתך לא חושב ששאלתי היא מסובכת בסה"כ שאלתי מה עלי לעשות על מנת שהאתר יהיה בנוי נכון יותר לגוגל כי אופיר טען שגוגל מזה רק 3 דפים אבל אם את חושבת שתשובתך היא מצריכה אותך ללמד אותי את תורת קידום האתרים וזה כבר הרי יותר מטיפ אזי מצב הפורום הזה הולך להיות עגום ביותר כי יש אלטנטיבות אחרות ברשת יש לי הרגשה שאין רצון כאן באמת לעזור אלה ליצור קידום עצמי של נותני התשובות דרך הרשת בחינם אם יש לי שגיאות כתיב הריי זה בגלל שאני דיסלקטי בברכה

בסה"כ שאלתי מאיזה חלקים מורכבת

מעבורת החלל ואם אתה לא מוכן לספר לי אז יש אלטרנטיבות אחרות ברשת... חחח טובי המומחים כאן נותנים לך טיפים ואתה עוד בא בטענות. אז בסדר אולי במקומות אחרים יושבים מומחים וחוקרים לך את האתר שעות ושולחים לך דו"ח מפורט מה כדאי לשפר ומה הצעדים שצריך לבצע ומה יביא אותך למקום הראשון בתוצאות למילים כאלה ואחרות וגם יכינו לך קפה בסוף (הכל בחינם כמובן). אני במקומך, אם הייתי מכיר מקום כזה, הייתי רץ לשם, בפועל אתה כאן... שאל שאלות ספציפיות וקבל אחלה תשובות, לא רוצה, לא חייב ...

למעלה