לקוי למידה

papa roach

New member
\/\/\/\/\/\/../images/Emo105.gif

אני ממש לא רשמתי את זה בזילזול, אפילו אם אם זה נשמע כך.. פשוט נראה לי שהמיגע מפה לאוזן שאת מדברת עליו פה הוא מהפה של חברה שלך לאוזן שלך... אני באמת מעריך את הרצון לעזור אבל לפעמים צריך גם לדעת להקשיב לאחרים ולא להיות מקובעים בדעות של עצמך... באהבה
גלעד

pikachu16

New member
בקשר למקובעים בדעות../images/Emo6.gif

אז ככה אם תשים לב גלעד יקירק להודעה הראשונה שלי תראה שלא אמרתי שהקבא לא מושפעת מהדפר אלא ציינתי שהיא אכן מושפעת אך במידה מזערית. בנוסף לכך לא ממליצה לך להאמין לכל הכתוב באתרים רשמיים של הצבא כי כפי שתגלה כאשר תגיע לצבא אתרים אלו נוטים ליפות את המציאות. ובנוגע לחברות, ברשותך אני אסתמך על דבריי חברתי מביטחון שדה במודיעין שעברה קורסים בנושא ומתעסקת בזה יום יום. וגם כן הנה לך דוגמא מהחיים, חברה אחרת שלי {כן יש לי הרבה חברות עם ניסיון עם צהל} בעלת ליקוי למידה חמור והיא עשתה את המבחנים בפעם הראשונה ללא הקלות כי היא לא הביאה איתה אישורים על הליקוי, והמבחנים הלכו לה ממש על הפנים אז כמובן שהיא עשתה את המבחנים פעם נוספת עם ההקלות הנתונות לבעלי ליקוי למידה ובמבחנים השניים הלך לה ממש טוב ותתפלא אבל לא הקבא שלה לא השתנתה.

papa roach

New member
דווקא אהבתי את הצפרדע בטופיק!

דבר ראשון פיקאצ´ו יקירתי (או יקירקי, כמילותיך!
), אני נתתי לך את הציטוטים מהאתר של צה"ל רק בשביל לנסות להוכיח את הטענה שלי....( כנראה לא הוכחה מוצלחת במיוחד!). תראי, כמו שכבר הסכמנו הקב"א מורכב משלוש גורמים: צד"כ- נקבע ברעיון האישי ומשמש כציון דרך, או במילים אחרות לאיזה כיוון אתה הולך בצבא. השכלה- זאת נקבעת על פי המידע שאת נותנת באימות נתונים (למרות שאני די בטוח שהם כבר יודעים את הכל...). דפ"ר- נקבע במבחנים. ועכשיו עד שסיימתי לכתוב את מה כל אחד אומר ואיפה הוא נקבע שכחתי מה ניסיתי להגיד!!
נעבור למשהו אחר ובסוף נחזור לזה.. כמוח שכבר אמרתי לך חבר שלי גם כן יש לו ליקוי למידה חמור והוא הצהיר עליו ועשה מבחנים מיוחדים וכן, יש לו קב"א 55... מה שטענתי זה לא שזה מוריד את הקב"א אלה את הפרופיל... וזה בטוח כי אבא שלו סגן אלוף) בירר על מה הורידו לו את הפרופיל, ואמרו לו שבגלל הליקוי, וכן, גם לאבא שלו יש קקקצצצתתת נסיון בצבא טיפה יותר מלחברה שלך...(שוב פעם בלי זילזול!) אם לא הולך במבחנים, הקב"א יחסית יהיה נמוך ולא משנה כמה תראי חוכמה אצל המראינת. וחוץ מזה אם המבחנים לא קובעים אז מה את רוצה להגיד, שאצל בנות (שבדרך כלל לא עושות רעיון אישי) הקב"א נקבע רק על פי האימות נתונים?!?!?! !well... i dont think so טופ... אני לא ניזכר מה ניסיתי להגיד בהתחלה אז כשאני אזכר אני אשלח את זה!! בה ביי בינתיים! אני הולך לקנות דברים לגיבוש!
גלעד

אושר מ

New member
המידע הזה מספיק מעודכן

תאמיני לי שזה ככה. לפחות בקשר לבנות, הדפ"ר הוא 80 אחוז. אין פה ויכוח. ותלמדי לקבל שאת לא תמיד צודקת.

profuck

New member
אז ככה

היה לי בן דוד בקורס טיס עם ליקוי למידה. הוא אומנם עף משם, אבל הוא עף לחובלים. תסיקו את אשר אתם חפצים.

ז ו ל ה

New member
איזה הקלות הוא מקבל דרך הליקיוי?!

האם זה נחשב לליקוי קל או יותר מה שיש לו?

profuck

New member
לא יודע ממש טוב, אבל

ככל שזכור לי היתה לו הערכת זמן במבחנים בצו הראשון. לא יודע מה קרה בבית הספר ומהי מהות הליקוי. במהלך המיונים לטיס הוא לא קיבל הקלות כלשהן, כנ"ל לגבי חובלים.

למעלה