לקלרי-כמה עיניינים בכיף

מתלמד8

New member
לקלרי-כמה עיניינים בכיף

בקשר לתזונתי מהחי-אנו אוכלים בבית בשר בקר רק-טרי בקצביה של חצי חינם בהוד השרון,חלקים כמו צוואר ,חזה וסינטה,לבשר המיועד להיות בשר טחון(כתוספת לפסטה,או לקבב) נטחן עי" הקצבים ולכל 1 ק"ג בשר טחון מוסיפים כ 200-300 גרם שומן כבש)בלי מים מוספים ולא מעובד,בנוסף,עופות שלמים לא מוקפאים.

תוספי מזון-אני משתמש בכרום פיקולינט,מחזיק לי את בדם רמה של 80-90 ,בלי זה הסוכר בדם היה מגיע עד-105 ,(למרות שכמעט לא אוכל דברים מתוקים ושתיה עם סוכר)בנוסף אומגה 3 לשמור על רמה טובה של טריגליצרידים ודילול הדם (בגלל הפרעות הקצב)בנוסף מגנזיום,ויטמין D,סידן,M.S.M,ויטמין C לטובת כאבים בברכיים ובכפות הרגליים אחרי הליכות ארוכות,לא מחזיק בכלל מהמגה גלופלקס.,ויטמין B12+חומצה פולית,אשלגן מידי פעם (בגלל שהכדור נגד הפרוסטטה מוריד את האשלגן.מידי פעם בטא קרוטן 25,000 יחב"ל,בקיץ לניקוי קליפות העור סביב כף הרגל,כן לקחתי קו אנזים קיו 10 לעזרה באימוני ההליכה וחיזוק החניכיים,הפסקתי לקחת קיו 10 ברגע שהנטורופתית אביבית מסולגאר המליצה לי לא לקחת-כי זה מתנגש עם הטמבוקור למניעת הפרעות קצב.(היא לא שלחה אותי ליועצים
)

מאמין מאוד בתוספי מזון,אבל למחלות שאני סובל מהן (לחץ דם,הפרעות קצב,הפרעות שינה,פרוסטטה) הפכתי עולמות למצוא פתרונות ע"י תוספות מזון או צמחים, וזה בגלל שתוספי המזון פשוט לא עזרו,או הייתה הרבה לוגיסטיקה מסביב(למשל בלחץ דם הרבה עבודה בסחיטת מיץ סלק(שתית מיץ פטרוזילה=קישקוש) ולפרוסטטה פיצוח גרעיני דלעת-שהם פתרון של % 100 אבל הרבה עבודה.

מתלמד8

New member
לקלרי שלום-בקשת לדעת איזה תזונה אני צורך מהחי

פרטתי לך והוספתי את נסיוני משימוש בתוספי מזון,אבל לא נעניתי על ידך..

מתלמד שלום

לא צורך מוצרי חלב בכלל, ביצים? כמה פעמים בשבוע אתם אוכלים את הבשר?
מזכירה כי מזון מהחי יוצר עומס על הכליות בשל ריבוי חלבון.

לא יכולה לענות מהימנה בפורום זה, אין מולי בדיקות מעבדה, אין לי הכרה עמך ולא יכולה לתת דעה מושכלת כך- אין לי תמונה שלמה.

בקשר לעבודה קשה... אגיד זאת חד וחלק- אי אפשר לצפות עבור קלקול של שנים להגיע לריפוי לאחר זמן קצר ו\או ללא כל מאמץ וויתור- זה לא הולך כך.
ברור שתמיד אפשר לבחור בדרך הקלה- אבל פוגעים במערכות הגוף עוד יותר.
תרופות הן לא מלשון ריפוי- אלא למסך מצב קיים ופגיעה במקומות אחרים בשל העומס שהם יוצרים.

לצמחי מרפא יש מענה רחב למגוון הסימפטומים אתה מזכיר כאן..
אבל שוב, לקחת צמחי מרפא הכי יעילים בעולם ורק אותם לבדם ללא כל שינוי באורח החיים- יביאו לשיפור אבל לא לריפוי מלא.

הרי המטרה בסופו של יום, לראות מה עשינו עד עכשיו ולהבין שזה הביא אותנו לחולי ולכן השינוי הוא ברמה הבסיסית- לשנות את הדרך שהביאה אותך הלום, וזה מתחיל באיך אתה מזין את עצמך ולא רק בתזונה.

למעלה