לקמים ולנמים לצופים שלא כותבים

סיתוונית ברוכה החוזרת ../images/Emo140.gif

ומזל טוב מכופל לחתונת הבן
ולהולדת הנכדה.

sitvaniyot

New member
את הקומונה ניתן לגלות בקלות.....|בה

לא לפי הכתובת אלא בחיפוש תחת התגית קומונות : פופ שישים פלוס. וסליחה יעל על הערה.

מנורה

New member
בוקר טוב יום נעים וקצת עצוב ב../images/Emo23.gif

נכון החיים ממשיכים ויש לנו על הרבה דברים לברך ולשמוח ואני מכל ה
מתחלקת עם כל אחד ואחת מכם. עם אממי להולדת הנין שוב ברכות ל
עם יעלי לקבלת התואר שולחת לך
פרח|ו
עם סיתוניות ששבה לארצנו ול
נו
לנשואי הבן והולדת הנכדה וסופרת את השעות עד הפגישה. אבל בפינה קטנה בליבי עצוב לי מאד על האסון הנורא שקרה. סך הכל אנשים נסעו ברכבת מקום כה בטוח ונוח ורצו להגיע הביתה בשלום איזה כאב. וכך החיים שלנו שזורים בדמעות של עצב ושמחה ואין רגע דל במדינה.

izuizu1234

New member
מזל טוב ליעלי לקבלת התואר M.A

ןלאממי לקבלת התואר YIDISHA MAMA ] Y.M].

emmy5

New member
יזויזו התואר היפה שבעולם ../images/Emo140.gif

פעם הארשונה ,אני שמעתי על "YM " ממש אני המאושרת בין האנשים ,תודה רבה ... מחר יש לי עוד יום הולדת של נכד ,שניינו בני עשרים ועוד לי יש גם תואר כבוד ..מאחלת לכולכם שתגיעו לזה ..

boaz31

New member
ברכות מלוא הטנא-לא כלכך יודע אבל

שיהיה לאמי וליעלי גם נין גם תוארים תבורכנה!!

izuizu1234

New member
emmy5 ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מגיע לך עוד תואר [ Y.G.G.M.[YIDISHA GRAND GRAND MOTHER

pazi66

New member
מה קורה היום למרות חגיגת התוארים../images/Emo6.gif

הפורום מושבת....חגיגות חגיגות אך לא קיבלתם שחרור מהפורום
אולי כמה שירים יפים ימשכו את החברה....אז בואו נאזין Lay lady lay Mandy Hello

אנימו

New member
פזי. אצלנו בפורום נוהגים עפ"י ההלכה

כמו לפני חתונה חרדית! 48 שעות (אנחנו מהמהדרין) לפני המפגש - מנתקים מגע בין כלות וחתני השמחה!

p a l o m a

New member
אנימווו../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

p a l o m a

New member
פזי, חזרתי מעמל יומי.. ברשת ב'

מנגנים שירים שאתה בטח אוהב... (ובטח יודע על התוכנית הזאת...) רציתי לשמח אותך.

p a l o m a

New member
אנימו, היי גם לך..../images/Emo24.gif ובנושא

טלפתיה.. כידוע הסתיימה ביום א' שנת הלימודים.. עשו מסיבונת בביה,ס לכל העובדים וכו'.. והביאו מופע של איש טלפתיה.. שאיני זוכרת את שמו וגם אם הייתי זוכרת לא הייתי מציינת כמובן.. בכל אופן הבחור העלה כמה מתנדבים לבמה ועשה עליהם פאלאברות של טלפתיה,,, שרף להם, גירד להם, דידג להם.. וכולם השתאו אה...בה.. היו המומים כולל שפחתכם הנאמנה... אה, וגם כיפף מזלגות וכפיות... יאנני אורי גלר.. אחרי שעה של טרטורים.. נתן לנו הרצאה והראה לנו שהכל בלוף אחד גדול.. רק קסמים וכאלו... ביטל אבל ביטל לא שהוא אולי אמר בהיסוס.. אלא בבטחון מלא.. את כל האסטרולוגיה.. את כל תורת הטיפולים האלטרנטיביים... את כל המכללות שקמו כאן בארץ בכל מיני שפות מהמזרח הרחוק.. הכל הוא ביטל.. וכמובן שהוא גם כתב ספר על הביטולים.. ולכבוד שבוע הספר אפשר לרכוש את הספר ב50 ש"ח אחרי 50% הנחה...(למות לא??? חצוף שכמותו... )
.. זהו פזי, נושא לדיון... אני הולכת לישון...את שנת היופי שלי............

אנימו

New member
פלומה. תשארי רגע! לא ענית על שאלתי

למטה
זה נושא חשוב מאוד לדיון....

pazi66

New member
תודה paloma , ברגע שאני רואה אותכן

אני כבר שמח, לגבי הרדיו לא נעים להודות שאינני מאזין לרדיו....אני אוהב להביא לעצמי את השירים שאני אוהב ומאזין להם דרך המחשב שלי עם מערכת השמע המיחדת המחוברת אליו.

אנימו

New member
אתה צודק! אתה מהווה להם קונקורנציה

ולא כדאי לך להעלות לרדיו את אחוזי ההאזנה. זה יהיה על חשבונך

פזי, אני חושבת שיש איזה שהיא

תקלה בתפוז, לא נפתח האתר, רק אחרי כמה פעמים שאני נכנסת ויוצאת, אולי זה רק אצלי?! זה התחיל היום בבוקר, האם אצלכם גם ככה??????

p a l o m a

New member
לאה שלום... RELAX../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo96.gif

זה לא רק אצלך.. גם אצלי.. יש בעיה בתפוז.. והם מודעים לזה.. אני לפחות כבר כתבתי אליהם כמה פעמים.. והם לא מתייחסים.. בכל אופן הבעיה לא אצלך.. אפשר לשתות כוס קפה עד שאתר עולה...

פלומה תודה, נרגעתי , תודה על

תשובתך המהירה, את צודקת זה לוקח המון זמן ולא תמיד נפתח, הייתי שמחה לשתות איתך קפה , אבל נעשה זאת דרך הפורום,

למעלה