לריב עם המאהב/ת

enigomontoya

New member
לריב עם המאהב/ת

מישהי סיפרה לי שכל הזמן היא רבה עם המאהב שלה. מה כבר יש לריב ?כשפעם היתה מאהבת (מי זוכר
) לא היה על מה לריב. מדברים, נפגשים, מזדיינים. מה כבר יש לריב ? תיאמנו צפיות מראש ולפי זה זרמנו. ידענו מה תדירות הפגישות כמה מדברים ואפילו מי משלם. גם כשנפרדנו זה לא היה בריב ועד היום מדברים מדי פעם. אתם רבים הרבה עם המאהב/ת ? על מה ?

זה ברור זאם רבים עם המאהב ישנה בעיה..

כל הקטע של אהבה או יחסים מהצד אמור להיות נעים ושונה ממה שאנחנו בורחים ממנו בבית.. זאת אמורה להיות תוספת מעניינת ומהנה לחיים, אם זה לא עובד טוב זה ממש לא בריא זאת סכנה ברורה, זה מעיד על חוסר בשלות וחוסר בגרות של הנוגעים בדבר, ומי רוצה לסכן את המשפחה שלו בגלל מאהב\ת לא בוגר ....

sagis75

New member
בעיקר

כי היא לא בעניין של סטוצים גנובים באמצע היום..-;)

כשאוהבים יש מלא על מה לריב

הכל אמוציונאלי.. אין הגיון בשיגעון... קינאה מטורפת, פחד לאבד, וכו וכו וכו... וגם אצטרה אחד.

leonlev

New member
היו

עד שהגיעו מים עד גועל נפש. כשיותר מ 2 בנות חושקות בך והן מאותו הפורום, ואז מתחילה עריכה מחדש של הודעות שנכתבו כביכול בשמך ונהייתה מלחמת העולמות. בסופו של דבר ניתקתי קשר לחלוטין עם שניהן.

The Girlie Show

New member
עגנת את ההמנעות מריבים כסעיף בחוזה?

זה נשמע מאוד עסקי וחסר רגש. רק חסר שהאחד ישלם לאחר כדי שהמאהב יהפוך לנער/ת ליווי. במידה והיחסים מבוססים על סקס נטו, אין טעם לריב. אתה זקוק למאהבת בשביל סקס נטו או גם בשביל רגש ושיחות שלא תמצא אצל בת הזוג?

כמה זמן אפשר להיות בלי רגשות ?

נראה לי שבסוף הרגשות מגיעות. קשה לי לדמיין קשר ארוך בלי רגש....

למעלה