לריב עם המאהב/ת

r and a

New member
פעם הייתי מבזבז זמן על מריבות

היום מוותר מראש
אם לא מתאים לא נורא...אני בטוח שתמצא משהו יותר מתאים ממני
רות סוף

BazukaGirl31

New member
נראה לי שהמדובר בסוג כזה של אנשים,

אנשים שרבים עם אנשים. אני, למשל, לא יודעת לריב. לא מריבה כזו עסיסית, עם צעקות וטריקות וצלחות מעופפות, אבל זה בהחלט בטו דו ליסט שלי.

י ו א ב

New member
בא לך לריב?

שנלך על מריבה רצינית? משהו עם הרמות קול, דפיקה על שולחנות, זריקת דברים מהשולחן *עכשיו כשהשולחן ריק, אפשר להמשיך במריבה - קריעת בגדים, ואם כבר הבגדים קרועים והשולחן ממילא ריק....
(ואני יודע שאת מקבלת צמרמורת משלוש נק' - תתגברי)

BazukaGirl31

New member
בטח, אבל אני מזהירה מראש שאני גרועה בזה.

אז על מה נריב? עוד פעם הגרביים שלך *ליד* סל הכביסה? |זריקת גרביים לכיוונך| ומה נסגר עם המכנסיים שלך באמצע החדר? |בעיטה בג'ינס| ואתה לא שם לב שכבר שלושה ימים יש כלים בכיור? |העפת מזלג סורר לכיור המלא| ורק לי אכפת שנגמר הקורנפלקס, הסוכר והקמח? |טריקת דלת|
אני חיה לבד בבית הזה?!?!?!?!? ~טריקה~ איך הייתי?

Telemachus

New member
אני אפסיק

להגיד את זה לאשתי. זה נשמע ממש לא טוב
חוץ מטריקת הדלת כמובן

העולם האסור מייצר גם מתחים

יש לי השקפת עולם לפיה אין בעלות על אנשים. אני לא אוהב שמנסים לקשור אותי בצורה כלשהיא וגם לא עושה זאת לבנות הזוג שלי. הבעיה שמקרים, די מהר המאהבת נהיית רכושנית ומאחר שאינני מסתיר את דעותיי, אחרי שהיא חווה את מיניותי, היא מתחילה להיות מודאגת כי מבחינתה אני "חשוד מיידי" ובטוח מזיין עוד 15 אחרות מהצד ועכשיו לך תוכיח לה שאין לך אחות ואם יש לך אחות והיא במקרה גם זונה אז גם זה לא נורא. על רקע כזה צצים מתחים מסוגים שונים. למרות שאני לא מתחבר עם נשים לא אינליגנטיות, בכל זאת יש איזה תיכנות עתיק באישיותן שמייצר אזעקות שווא שמפעילות טריגר שגוי של "אם הוא מדבר עם מישהי אחרת סימן שהוא עומד לעזוב אותי", מה שלא נכון בעליל. לכן אני אוהב שהמאהבת שלי היא בעלת מודעות עצמית גבוהה, בעלת אישיות חזקה משל עצמה שתידע שאני איתה לא כי עדיין לא מצאתי זיון יותר טוב ממנה אלא כי אני רוצה אותה. וכאלה לצערי הרב מועטות...

Just a man 111

New member
כמה שאתה צודק

אני סולח לך על שגיאת הכתיב.
בטחון עצמי, דימוי עצמי גבוה - והיא לא תעסיק את עצמה בשטויות.

אם מראש אתה לא מבטיח "נאמנות" אז מאיפה

הרכושנות? כלומר, מאיפה ולמה היא באה אני מבינה הייטב, אבל למה זה בדיוק מעניין אותך? אם מההתחלה הדברים היו ברורים אז זה לא חשוב אם התאהבה או לא, זה לא חשוב אם אתה מזיין את כל העולם או לא, זה לא רלוונטי בשבילה :) נכון שאין שחור ולבן ויש המון אפור, ועדיין, אם הדברים נאמרים בצורה ברורה אין שום דרך לריב על זה :)

מולטי זיון זו זכות ולא חובה

יש את העמדה העקרונית שאני דבק בה. בדיוק כמו שלא יעלה על הדעת שאם שותים בירה בפטב עם חבר אחד אז אסור לעשות אותו דבר עם חבר אחר או חלילה עם קבוצת חברים אז הייתי משנה עם מישהי ולא זיינתי אחרות. למה? לא כי אסור לי אלא כי ידעתי שהדבר יפגע בה ולא הייתי מוכן לפגוע בה. אבל זו החלטה שלי ולא תכתיב. יחד עם זאת, בת הזוג האידיאלית מבחינתי היא מישהי שלא נפגעת מדברים כאלה אלא דווקא מפרגנת ובעצמה אוהבת לפעמים להסתקרן ולהתנסות בחוויות אחרות. הריב לא חייב להיות על זה אלא על דברים שונים ומשונים מסביב. תארי לעצמך שביום מסויים היא רוצה להפגש - דווקא ביום הזה יש לי פגישת עסקים מאוד חשובה. היא כבר בסרטים שאני בצימר עם מישהי מהצד ושום דבר לא ישכנע אותה. ומפה השמים הם הגבול. היא חשה מתוסכלת, עצבנית... רוצה "להעניש" אותי על התנהגותי ומתחילות "קדיחות" למיניהן... ואני... מה כבר עשיתי? בסך הכל ישבתי עם 4 פלצנים בחדר ישיבות עם שולחן גדול בצבע שחור, טחנתי בורקסים קרים עם קולה פושרת?

זהו... שלקדיחות לחפירות ול"סרטים" אין מקום

אם הדברים נאמרו מההתחלה, אין מקום לכל הדברים שציינת וגם לא לכל מיני "עונשים" קטנים, רוצה להעניש? שתלך ללמד בגן חובה/כיתה א' ותעניש שם, לא בבית ספרנו
ואין קשר אם אתה ממש את העמדה העקרונית שלך או לא מממש אותה ואין קשר גם לסיבה מדוע אתה לא מממש אותה :) אבל אם כבר, שתפרגן ותצטרף גם

לדעתי דברים כאלה נובעים בעיקר

ממחסור מסויים בביטחון עצמי שמגולם לחוסר בביטחון בקשר. אדם שבוטח בעצמו לא יפחד לאבד שום דבר וגם אם יאבד - יתגבר על המצב. יש מצבים שהרצון לבוא לקראת אדם אחד גובר על שיקולים של השקפת עולם.

*צופיה*

New member
אצלי זה לא היה עובר

(אם הייתי יודעת) : " לא כי אסור לי אלא כי ידעתי שהדבר יפגע בה ולא הייתי מוכן לפגוע בה". (רק : "כי בכלל לא הרגשתי שאני רוצה להיות עם אחרת".) במיקרה כזה (של "לא כי אסור לי...") דווקא הייתי שולחת אותו להזדיין – ואחר כך מחליטה לפי ההרגשה שלי מה אני עושה עם זה. ושום ריבים וצעקות לא היו בתפריט.

Dark Light7

New member
הכל משחק

של פתיחות בקשר הזה. ידוע שאנחנו זיינות שכל, אז עוד קצת בנושא לא תמותו מזה וכל הרעיון שזה דרך לסחוט קצת תשומי שאנחנו המושלמות
לא סתם שר יהורם גאון אלף נשיקות לך אהובתי
(אני גם 2000 לא מספיק לי אף פעם
)

לכל אחד יש את נקודת התורפה שלו

בתור אחד שגדל אצל אמא פולנית למהדרין, קידוחים, ועוד עם מקדח חלוד.... ה צ י ל ו ו ו ו ו ! ! !

1precious1

New member
גם לי שפעם הייתה לי מאהבת

וכן, היו ריבים. לא יודע עם ריבים, אבל ויכוחים, אי הסכמות, בעיה אולי בציפיות וכולי. אני לא רואה בזה דבר שלילי. אני חושב שבכל מערכת יחסים ובכל חברות יש נקודות של אי הסכמה. אם נתפלסף אז אני חושב שרק כאשר אכפת מהצד השני, קצת מעבר לבואי ניפגש להזדיין ביום חמישי בצימר פלוני-אלמוני, אז יש סיכוי לחיכוכים וריבים, וזה בסדר גמור.

חולק עליך

בנוגע לשורות האחרונות שכתבת: לדעתי, מי שהקשר חשוב לו, ישתדל להמנע מריבים מיותרים. מי שבאמת מכבד את הצד השני שמולו לא ינסה לשנות אותו אלא ישתדל לקבל אותו כמות שהוא. ומי שרק מחכה שסוף סוף יגיע הרגע של הפגישה המיוחלת לא ירצה לבזבז את הזמן הקצר הזה על שטויות (אלא אם חצי שעה מספיק לו והוא צריך למלות איך שהוא את השעתיים וחצי הנותרים...)

Dark Light7

New member
הכי כיף לריב

בצימר
ככה אני יודעת שיהיה חם ומזיע יותר !!! ואם ממש נגיע לאלימות יש סיכוי שיעשו בי מעשים מסוכנים

למעלה