מאגרי נתונים

לידור

New member
מאגרי נתונים

אני אוסף תוכנות המכילות מאגרי נתונים מכל הסוגים לכל מי שי תוכנה מסוג כלשהו של מאגרי נתונים שיפנה אלי . כמו כן כל מי שרוצה נתונים על אנשים מסויימים שישאיר או טלפון של אותו אדם ולפי זה אני יתן לו פרטים על אדם זה או ת.ז או כתובת מלאה ולפיה יקבל גם פרטים על קרובי המשפחה של אותו אדם וגם שכניו או את המשכורת המשוערת שממנה מתפרנס אדם זה . רק תגידו באיזה פרטים אתם מעוניינים כי יש ים של מידע ואני צריך לדעת מה אתם רוצים . השירות ניתן ממני לכם בחינם לידור

yovav1

New member
עזרה

אחי איך אני מניח את ידי על תוכנות נחמדות מהסוג הזה?

לידור

New member
תשובה לבקשת עזרה

אם אתה רוצה אני יכול לתת לך מידע איזה שתרצה על מי שתרצה והכל בחינם. רק תשאיר כמה פרטים שאתה יודע עליו ואני יעשה לך את העבודה. אם הייתי יכול הייתי שולח לך בדואר האלקטרוני אבל זה דיסק מלא של 330 מגה ואי אפשר לשלוח בדואר האלקטרוני כמות כזו של קבצים.

meni_l

New member
עזרה לתגובת העזרה...

למרות שהקובץ הוא 330 MB לי לא אכפת שתשלח אותו ה EMAIL כי אני מחובר דרך תבל, אבל בכל מיקרה שאי אפשר לשלוח את יש אולי אפשרות לשלוח זאת אולי בדואר ... כלומר אני שולח לך דיסק ריק ומקבל אותו מלא... אם כן תחזור אלי [email protected]

לידור

New member
תגובה לתגובה בקשת עזרה

אין בעיה הכתובת שלי זה יבנה מרגנית 26 נווה אילן לידור מלכי אם אתה גר בסביבה אין לי בעיה להביא לך אותו ישירות

meni_l

New member
תגובה לעזרה על תגובה

האמת היא שאני מיהוד אבל אין לי כל כך בעיה להגיע

למעלה