מאיפה לקנות(התרגום הכי טוב) את סדרת הספרים

תאומות פאולר. בלי ספק.

רואים את זה כבר באחד הפרקים של אריאן במשתה לעורבים, עם עוד תיאור של זרע ניתז לכל עבר.

אבל כשדוראן מארטל חוזר מגני המים

לסאנספיר ופוגש בדרך את נחשיות החול, ניימירייה אומרת לו שהיא הייתה במיטה עם תאומי פאולר (כך ע"פ המתרגם) כשהגיעה אליה השמועה על מות אביה. -מה זה אומר על המתרגם של משתה?

KingOfWinter

New member
לסיום סאגת פאולר

נכתב במפורש בנספחים שג'יין וג'נלין הן בנותיו התאומות של הלורד פאולר.
ובנוסף, נכתב באחד הפרקים שאריאן שיחקה איתן בצעירותה בגני המים שם הן מוזכרות בשמותיהן המפורשים.

הסברים ותיקונים.

במשתה תאומות פאולר ואריאן תכננו ביחד להיות הסקס הראשון עם אחד מיתומי הדם הירוק (לא זוכר את השם). העובדה שהן לא חלקו את הגבר הראשון שלהן היא בגלל שהוא גמר להן בידיים מעשה אמריקאן פאי, עוד לפני שהספיק לחדור בכלל.

אם ניימריה הייתה במיטה עם תאומות פאולר, זה יכול להיות שסתם חלקו מיטה (בשינה, לא בסקס). וזו תופעה נפוצה בווסטרוז, שכמה ישנים במיטה אחת, לצורך חברה או להתחמם או משהו כזה.
יכול להיות גם שהייתה במיטה עם תאומות פאולר ועוד מישהו, או ששיחקו משחקי לסביות.

נטאשKה

New member
דווקא בעניין הקשר עם הקוראים

אני חושבת שעצם זה שעורך מד"ב פנטסיה באופוס מסתובב בפורום, קורא ומגיב כשזה רלוונטי, שלא לדבר על שיתוף הפעולה עם אתר ווינטרפל ומייסדו - הם האמ-אמא של לשמור על קשר עם הקוראים.

גם לי יש הרבה טענות כלפי התרגומים של אופוס, עדיין ויחד עם זאת בהחלט מחזקת אותך שחל שיפור. יש עוד לאן להתקדם, אסל הטנדרטים עלו וזה טוב.

מעריכה מאוד את העובדה שאתה מסתובב כאן ונותן את האינפוט שלך כשזה רלוונטי.

CallMeCavanaugh

New member
מה עם המלצות לספרים נוספים, אתם לוקחים?

כי באמת שהגיע הזמן שקוראים בארץ יגלו את האדמה הגוועת של ג'ק ואנס.

CallMeCavanaugh

New member
חלוקה מוזרה

בהתחשב בעובדה שמדובר בארבעה ספרים, שהיחידים שהם המשכים אחד של השני הם 2 ו-3.

אולי זאת בעצם הייתה המטרה.

נטאשKה

New member
תשמע

כשחושבים על כמות קהל קוראי המד"ב והפנטסיה בארץ, 2 ספרים יכולים להכפיל את המכירות של אופוס

strahd

New member
תודה רבה

כשראיתי בעבר את התגובה של הבחור מפורום (שאל אכביר עליו מילים), אמרתי שככה לא צריך להתנהג. אני בעד שיתוף פעולה ומאמין שאתם, הקוראים והמעריצים, הם המשאב הגדול ביותר של כל הוצאת ספרים.

ומשתפרים מיום ליום. משתדלים.

למעלה