מאריה בישראל!

True Colors

New member
טל ואביעד מסתלבטים על הפגישה של מאריה ונתניהו

אני מבין שזה יכול להעליב כמה מעריצים, אבל אני לקחתי את זה ברוח טובה, וזה הצחיק אותי.
אביעד יכול להיות בלתי-נסבל לפרקים, מעין פוץ טורדני, אבל אני מניח שזה חלק מההומור ומהפרסונה.
נזכרתי גם שבתקופת "גליטר", אחרי ההתמוטטות של מאריה, הוא כתב קטע בעיתון (לא זוכר אם זו היתה ביקורת אלבום או כתבה), ושם ללעג את מצבה הנפשי בצורה סטריאוטיפית, בוטה ופוגענית, מה שעורר לא מעט כעס בקרב אנשים שחוו משברים נפשיים בחייהם. ניסיתי לערוך חיפוש בארכיון הפורום, אבל לא ממש בהצלחה.

venustudent

New member
אני זוכרת את הקטע הפוגעני הזה בעיתון 'רייטינג'

באמת היה גועלי במיוחד.

Mידאס

New member
אולי הבן אדם הכי ממורמר עלי אדמות

תכנית סאטירה או לא, הוא באמת בלתי נסבל. אני זוכר שכשוויטני מתה הוא התסלבט על המוות שלה ארוכות (בקטע קורע מצחוק אמנם, אבל עדיין).

כ"כ לא מעניין. פתטוש.

a 90s jesus

New member
אביעד קיסוס בחור מיוחד

אני לא אוהב את הסרקזם שלו כשהוא מופנה כלפי מאזינים שעולים לשידור. הבנאדם 13 שנה כבר שדרן, הוא חכם, שנון וחד ולא פעם מציג את המאזינים בצורה מגוחכת. לי זה קצת צורם לפעמים.
אבל כשהוא לועג לידעונים - תפדל, זאת העבודה שלו, וזה חלק מהעבודה שלהם. לא שמעתי על הרבה מפורסמים שיגידו לא לאזכור שמם בתכנית כה פופולרית, גם אם הדברים לא תמיד חיוביים כלפיהם.
&nbsp
בביקור הזה של מאריה אני זוכר שאביעד אמר משהו כמו "האישה הזאת (מאריה) כל כך מרוכזת בעצמה, שאני בספק אם היא שמה לב שביבי ושרה נכחו בחדר. כל כך עסוקה באיך שהיא נראית ובמחשוף הענק שלה שכל השאר נראה לה שולי".
אי אפשר להגיד שאין בדבריו לפחות 50% אמת

&nbsp

Mידאס

New member
מאריה רוכבת על גמל

וואו! זה היה ביקור אינטנסיבי. נראה שהיה חשוב לה לראות כמה שיותר מהארץ המופלאה שלנו.

אתמול היא ביקרה ב"ארץ בראשית" ורכבה כל גמל ומשם המשיכה לסיור אווירי במסוק פרטי. בערב היא בילתה בסינמה סיטי בגלילות וצפתה שם בסרט עם המשפחה במתחם שסגרו לכבודה.

באמת שזה מחמם את הלב לראות את התמונות מהביקור.

venustudent

New member
היה מאוד מרגש לראות את הדיווחים מהביקור שלה

במיוחד את חברות הפורום שזכו לסלפי.
אבל לא מזמן ראיתי שהיא עשתה בפייסבוק הרשמי שלה שיתוף לפוסט של ביבי, והיא הצטלמה גם עם ביבי ושרה
. זה הזכיר לי את השיר bringing on the heartbreak...
ראיתי כאן שבן הזוג החדש שלה הוא חבר אישי של בני הזוג המלכותי, אז כנראה זה היה צפוי...

eranmc

New member
יש לה הרבה אומץ...

והיא העדיפה את המעריצים (הישראלים) על פני הכל
&nbsp
מלכה? מלכה!

Mידאס

New member
לא חושב ש"אומץ" היא המילה המתאימה

זה לא היה ביקור פוליטי והיא לא באה לתמוך בישראל או במדיניות של הממשלה. היא באה לתור את הארץ כאחת האדם. היא עשתה את זה לדעתי נטו מתוך רצון להכיר את הארץ המדהימה שלנו. הפגישה עם ביבי ושרה גם בה אין שמץ של תמיכה במדיניות הממשלה לדעתי. זה היה ביקור חברי גרידא. יכול להיות שבלי קשר לקשרי הידידות של משפחת נתניהו עם מר פקר, היא הייתה מוזמנת לביקור (גם מדונה הוזמנה בעבר ואמנים נוספים אחרים).

בלי קשר לדעות פוליטיות, זה זמן מה שהיא מביעה את אהדתה לעם היהודי. היא בירכה אותנו כמה פעמים בעמוד הטוויטר שלה בחגים ואפילו אמרה באחת מההופעות האחרונות שלה (אינני זוכר איזו בדיוק) שהיתה מאוד רוצה לבקר בישראל (אאל"ט זה היה עומר שהחליף איתה כמה מילים במהלך ההופעה).

כך או כך, אני בטוח שהיא הביאה מראש בחשבון את העובדה שהביקור הזה עלול לגרור גם כמה תגובות לא אוהדות בעליל מצד אי אלו אנשים. לכנות את זה "אומץ" זה קצת מוגזם בעיני. סה"כ היא חיה את חייה מבלי לדפוק יותר מדי חשבון (וכולנו אני חושב יודעים כמה שזה נכון).

בסה"כ, כפי שכבר כתבתי, זה היה ביקור מוצלח במיוחד, עמוס בכל טוב ומחמם את הלב. אני שמח שהיא זכתה להכיר את הארץ ושמח על יחסי הציבור הטובים שזכינו להם אנחנו. כל שגריר/ה בסדר גודל כזה עושה למדינה שלנו רק טוב, תגובות אוהדות או לא.

RebelHeart

New member
טחחחחח

טענתי שהוא חתיך לא דיברתי על רצח P:
אבל קודם שיענה בפרטי!

Mידאס

New member
פיייייי, תודה תודה

גם חתיך בלי רצח לוקח.

תודה על המחמאה.

אביחי, עניתי לך בפרטי

ForeverMC

New member
ביקור מרגש ומחמם את הלב

מקסים היה לראות את אופן ההתנהלות שלה בשלושה ימים שהייתה כאן:
היא הפגינה יחס נעים ומוקיר למעריצים שפגשו אותה ונראה שדי התאהבה בחמימות הישראלית.
הפגישה עם ביבי ושרה והתהודה שלה בעולם גם מצריכה אומץ לא מבוטל - אני לא נמנה עם המעריצים הגדולים של ביבי, אבל עצם הפגישה יש בה אמירה של תמיכה בישראל.
גם הפוסטים שפרסמה בפייסבוק עם התמונות מהכותל עם הכיתוב Amazing Israel משכו אליהם לא מעט שונאי ישראל (חלקם מעריצים אני מניח..) שכתבו שזו בעצם פלשתין וחלקם מחו וביקרו את הגעתה לכאן, כולל קללות חינניות לישראלים שפירגנו למאריה (אני בעצמי זכיתי לכמה כאלו...).

בסיכומו של דבר, כן...למרות גילי המופלג קצת מקנא במי שהצליח להצטלם איתה צמוד וזכה לחתימה על האלבום. אני הגעתי לשדה תעופה - ראיתה אותה בין כל ההמון ולא זכיתי....
ושמחתי לפגוש בשדה תעופה כמה חברים מיתולוגיים ואהובים מהפורום.

מקווה שפעם הבאה תהיה בקרוב מאוד (!!!) והפעם בתוספת הופעה.

למעלה