מבחן לבעלי הידע בניתוח טכני

ofer10

New member
מבחן לבעלי הידע בניתוח טכני

מי שמכיר אותי מהפורום ומחוצה לו יודע שאני נוטה לנתח מניות על פי הנתונים הכלכליים שלהם. מבחינת הניתוח הטכני - אני מכיר הרבה שיטות (אם כי יש פה כמה טובים ממני בנושא) והיחס שלי לנושא הוא אמביוולנטי: מצד אחד - כנראה יש בזה משהוא ומצד שני לא הצלחתי להוכיח זאת. למי שמאמין בניתוח טכני (ובפורום זה יש הרבה כאלה) הייתי רוצה לזרוק את הכפפה הבאה: אני עומד להציג כאן גרפים ארוכי טווח של 10 מניות. בכמה חודשים שלאחר מכן חלה תנועה חדה של המניות האלה. 5 מהם התנועה היתה למעלה ו-5 מהם התנועה היתה למטה. כל התנודות לא היו חד פעמיות אלא מגמה. כל הגרפים הם אמיתיים מההיסטוריה של מניות גדולות בארה"ב. כמובן המטרה לזהות - אילו גרפים הם על סף פריצה למעלה ואלו הם על סמך קריסה. שימו לב שהגרפים הם לפני המגמה הבאה כלאמר כלים כמו ממוצע נע לא יעבדו כאן אלא מה שאמור לעבוד זה בעיקר תבניות מסחר.

ofer10

New member
גרף מספר 1

מדובר בגרף של כשנה. בכמה חודשים אח"כ צפויה מגמה כלשהיא. תפקידכם לגלות מהי.

WGFFlame

New member
יעלה

למרות הכל אני אנסה. אני סקרן לדעת מה יהיו התוצאות אפילו אם המידי חלקי.

ofer10

New member
גרף מספר 2

גרף מספר 2 הגרף הנ"ל משתרע על פני 11 חודש וכאמור בחודשים הקרובים היתה תנודה משמעותית. התוכלו לראות לאן ?

ofer10

New member
גרף מספר 3

גרף מספר 3 גם כאן הגרף כולל 11 חודשים אחורה ובחודשים הקרובים צפויה תנודה משמעותית. מהי ?

ofer10

New member
גרף מספר 4

גרף מספר 4 הגרף מתאר תנודת המניה בשנה האחרונה. מי יקלע - לאן המגמה שלה ?

ofer10

New member
גרף מספר 5

גרף מספר 5 הגרף מתאר את התנהגות המניה 15 חודשים אחורה. לאיזה כיוון היא תנוע בחודשים הבאים ?

ofer10

New member
גרף מספר 6

גרף מספר 6 הגרף הוא של 11 חודשים שלאחריהם תבוא מגמה מסוימת. מהי ?

למעלה