מבקשת עצה

מצב
הנושא נעול.

מסס

New member
מבקשת עצה

מבקשת עצה
אנחנו נשואים 21 שנה, לאחר נשואנו בעזרת משכנתא מהסוכנות בנינו בית ומשק מכורח היות בעלי בן ממשיך במושב. לאחורנה התערערו יחסנו ובעלי טוען כי אני "נטע זר" ללא זכויות במשק ואין באפשרותי לקבל את חלקי בו וזאת למרות שהמשק והמשכנתא רשומות ע"ש שנינו. האם טענץ בעלי כאילו ואין לי זכויות וכי"אני נטע זר" נכונות?? האם תתכן אפשרות שבמידה ונתגרש ינשל אותי??? עלי לציין כי במהלך כל שנות נשואנו אני עובדת ומשתכרת מעל המממוצע. לענין אחזקת ילדים - מהוא הדין לענין קטינים??? אני חסרת אונים ואודה על תשובתכם לנוכח האיומים שמגירים שינה מעיני.. ת ו ד ה מראש על תשובתכם.

shela1

New member
עצה קטנה

מבקשת עצה
אנחנו נשואים 21 שנה, לאחר נשואנו בעזרת משכנתא מהסוכנות בנינו בית ומשק מכורח היות בעלי בן ממשיך במושב. לאחורנה התערערו יחסנו ובעלי טוען כי אני "נטע זר" ללא זכויות במשק ואין באפשרותי לקבל את חלקי בו וזאת למרות שהמשק והמשכנתא רשומות ע"ש שנינו. האם טענץ בעלי כאילו ואין לי זכויות וכי"אני נטע זר" נכונות?? האם תתכן אפשרות שבמידה ונתגרש ינשל אותי??? עלי לציין כי במהלך כל שנות נשואנו אני עובדת ומשתכרת מעל המממוצע. לענין אחזקת ילדים - מהוא הדין לענין קטינים??? אני חסרת אונים ואודה על תשובתכם לנוכח האיומים שמגירים שינה מעיני.. ת ו ד ה מראש על תשובתכם.
עצה קטנה
עצה קטנה ולא מעורך דין שיתן תשובות יותר עניניות. חשוב מאוד שתדאגי להבהיר שאת לא נטע זר וחלקך ברכוש הוא בדיוק כמו בעלך. כל עוד הבית והמשכנתא רשומים על שם שניכם הזכויות והחובות של שניכם. ולענין הילדים על פי הפסיקה בבתי משפט הילדים אצל האמא נקודה אלא אם הוכח שהיא לא יכולה לטפל בילדיה. גם מגיע לך דמי מזונות מבעלך לא לשכוח. שיהיה לך בהצלחה ולענין ההתערערות בחיי הנישואים האם לא כדאי ללכת ליעוץ זוגי? בהצלחה שאלה1(בן)

תשובה.

מבקשת עצה
תשובה.
1. לאיומים של בעלך אין כל בסיס חוקי. הרגעי - את זכאית למחצית Rשומה על שמך, והוא אינו יכול ל"נשל" אותך. 2. החזקת ילדים - ברוב המקרים אצל האם, אך תלוי בגיל ובמצב הספציפי במשפחה. בהצלחה, ואל תתני לו להדיר שינה מעינייך....

מצב
הנושא נעול.
למעלה