מבקש המלצה למשחק :)

אמוניים

New member
מבקש המלצה למשחק :)

משהו בסגנון של half life , prey , max payne המשחק לא צריך להיות חדש( half life הראשון יצא, אם איני טועה, ב- 98 והוא עדין אחלה משחק). שיחקתי בעבר גם ב- medal of honor וזה גם היה אחלה של משחק. בקיצור, אם יש משחק בסגנון של אלו, כלומר לא דום או קוואק ודומיהם(משחקי רוץ והרוג ללא הכרה
), אלא משהו עם קצת ערך מוסף כמו באלו שפרטתי כאן וגם עדיף שהוא לא יהיה מאוד מאוד חדש כי הכרטיס מסך שלי לא הכי מדהים שיש(יש לי ati radeon hd 2400 pro), אשמח לשמוע :) תודה רבה.

אמוניים

New member
spore, אם הבנתי נכון, זה לא ממש משחק פעולה

אלא משהו אחר, לא? זה משהו כמו משחק תפקידים, אם אני מבין נכון. אני לא כל כך מחבב משחקים כאלו. מורכבים לי מדי :) בכל מקרה, תודה לך :).

Apoca Lypse

New member
פשוט לא רציתי לפתוח נושא חדש חחח הסבר בפנים

SPORE פותח על MAXIS החברה שעשתה את SIMS ובדומה מאוד יש שם יצירה עכשיו פה הדברים קצת מסתבכים אבל לא יותר מידי אתה יצור וכל פעם אתה יכול להוסיף ולהוריד לו דברים במשחק 5 שלבים הייתי מפרט אבל עשיתי את זה מקודם ואיכשהו נעלם לי בקיצור.. אורגניזם החי בים... יצור יבשתי... שבט... עיר... חלל... העיקרון של המשחק עובד על שליטת העולם או בדרך של מלחמה או בדרך של שלום...כמובן שבסופו של דברים חייבים לשלב קיימים שלושה דרגות קושי ומתאימים לאלה שיש יותר זמן ופחות ואלה שסתם ממש גרועים חחחח אני יודע שזה נשמע ילדותי להגיד שזה כיף ליצור ייצורים בניינים וכל מיני דרכי תחבורה אבל אני בן 16 ואני אומר לך שזה כיף ולא ילדותי וזה משחרר אותך לעשות איזה שטות שעולה לך בראש מכדור פורח על גלגלים עד לסירה המעופפת בחלל ועוד הרבה הרבה ... יצורים שמנים, רזים... גדולים קטנים... כל מיני תכונות מגניבות.. פשוט מגניב.... אני חייב לציין שאני לא הייתי קונה תמקורי כי אני יודע שזה רק קטע כזה ושאני לא הולך לחרוש תמשחק כי בסופו של דבר הוא רק מגניב חחחח

אמוניים

New member
תודה על ההסבר ../images/Emo13.gif

אני מכיר את סימס(כלומר לא מכיר אישית, אבל הבנתי את הרעיון) ואני לא ממש מחבב משחקים מהסוג הזה. לא כל כך מוצא בהם עניין
. ובלי קשר, אני הכי לא מוצא עניין במשחקי קווסט, מה שנקרא. אף פעם לא הבנתי איך נהנים מזה, אבל מסתבר שהרבה אנשים, כניראה, לא טועים. יש לי ולהם טעם שונה, זה הכל
.

Apoca Lypse

New member
אני אומר לך מנסיון את הדבר הבא...

זה שונה לפני נסיון ואחרי נסיון מכיוון שאתה תקוע עם אותם דעות קדומות אני אישית אומר לך שאני גם לא אוהב בכלליות משחקים מהסוג אבל זה סוג משחק דיי חדש ואמרתי למה לא.... אני מבטיח שאם תשאל אותי עוד שבוע איך המשחק אחרי שדיי מיציתי אותו אני יגיד לך שהוא נחמד ולא יותר מזה.... שתדע שפעם לא אהבתי בכלל משחקי יריות ולא הבנתי מה הפואנטה בלהרוג אנשים ושזה רק יכולת ומי משחק יותר זמן ודברים כאלה אבל נגררתי פנימה וניסיתי והופתעתי לטובה... אני אישית הכי אוהב משחקי אסטרטגיה ופעולה משולבים... לדוגמא ממש טובה היא סדרת הTOTAL WAR אבל אתה יודע זה נחמד לגוון... והעובדה שניתן להשיג את המשחק בחינם זה מוסיף והרבה

Apoca Lypse

New member
אני לא מנסה לשווק להם תמשחק או משהו פשוט סתם

רציתי לשתף חחחח.... אולי יש כמה שכן יתחברו

אמוניים

New member
מה שאמרת לגבי הדעות הקדומות,

יש מצב שאכן יש בזה משהו ואתה צודק
אולי גם אני חושב שהמשחקים האלו קצת מסובכים ולכן אני נרתע מהם. קשה אולי להיכנס אליהם ישר כמו משחקי פעולה. במשחקים האלו יש אולי זמן לימוד גדול יותר כדי לשלוט במשחק כמו שצריך ואולי זה גם מרתיע. עדיין, מצד שני, אני חושב שבאמת הטעם שלי שונה, אבל שוב, אולי אני טועה וזה באמת קשור גם בדברים אחרים(דעות קדומות. רמת לימוד קשה) ולאו דווקא לעניין הטעם שלי והיה רגוע, לא חשבתי שאתה מנסה לפרסם אותם. הדעה שלך בסדר גמור

Apoca Lypse

New member
../images/Emo13.gif אם אתה לא מחפש סיבוך

אני אישית ממליץ על משחקי רשת עם קהילות גדולות(אל תלחץ אם אתה תשמע כמה ילדים קטנים צועקים בהתחלה כי תמיד יש כאלה ואל תדאג יש גם יותר בוגרים) פה ושם... הפרנציפ מאוד מאוד פשוט בדרך כלל ולכן לפעמים לדעתי מאוד משעמם אבל כל אחד והפטיש שלו.... יש כאן קהילה גדולה ונהדרת של קאונטר סטרייק ואני ממליץ בחום www.p51.co.il התחלה תהיה קצת מסובכת לפחות לי היא הייתה אבל בעזרת אנשים נהדרים שיש להם רק אינטרס לעזור לי הצלחתי :D הייתי להתחיל פשוט אני מזמן פרשתי ואין לי כל כך עניין ומה שאני זוכר הוא לא משהו........... תפרסם פה או שם הודעה ואני בטוח שמישהו יזמין אותך לחדר בוונט או יתן לך מדריך מפורט שיסביר לך הכל

אמוניים

New member
תודה ../images/Emo13.gif

באמת המליצו לי גם על counter strike ונתנו את האתר שרשמת לי
. אולי בהמשך אנסה. בכל זאת זה משחק רשת ואף פעם לא שיחקתי במשחקי רשת, אז יש קצת חשש, אבל ניראה, אול פעם...

אמוניים

New member
כן שמעתי על המשחק הזה

אבל זה משחק רשת. מעולם לא יצא לי לשחק משחקי רשת אז אני קצת חושש מהעניין :). נשמע לי מעט מורכב. כלומר, מי נגד מי ואיך בדיוק. אולי פעם אנסה :) שמעתי שכבר יש לו מעין תחליף, או לפחות, גרסה חדשה יותר שנקראת: CS source תודה רבה :)

KillerA

New member
כה

CS Source זו הגירסא היפה יותר והמשוכללת יותר וגם נקראת CS למיליונרים (מחיר כפול) CS 1.6 (מה שמנהל הפורום כתב עליו) זה משחק מאוד מאוד מאוד פופולרי בארץ ובמיוחד בעולם כאשר בכל שנה מחולקים מיליוני דולרים בתחריות שמוקדשות במיוחד לCS הפורום תומך בקהילה www.P51.co.il אתה מוזמן להכנס לפרום שלנו ולשאול שם שאלות בנוגע למשחק

אמוניים

New member
ומה עם source החדש?

לא מצליח להוריד את 1.6 מכסאו? אנשים לא עוברים מכאן לשם? אגב, אפשר לשחק אחד מול השני כאשר לכל אחד יש גרסה שונה? כלומר, אם לשחקן אחד יש את 1.6 ולשני יש את source, האם הם יוכלו לשחק אחד מול השני או שזה משחק אחר לגמרי?

KillerA

New member
לא ולא

SOURCE לא גונב אנשים ל1.6 ולא אי אפשר לשחק ביחד (המשחקים בנויים על 2 מנועים שונים)

למעלה