מבקש קצת אינפרומציה על האופציות הקיימות במקלט

elians

New member
מבקש קצת אינפרומציה על האופציות הקיימות במקלט

היי , היום התקנתי את התוכנה של המקלט שברשותי ... ישנן מס' פונקציות בסיסיות שהצלחתי להבין משמעותם ותפקידן, אך חלק לא מצרף תצלום מסך למען אלמד אחת ולתמיד מה כל דבר עושה, זאת על מנת שאוכל להבין את המהות שלהן. תודה לכל העוזר :)

4Z7DHD

New member
אינפורמציה

חלק מהפרמטרים שם הם פרמטרים של שידור.................. תספר באיזה מקלט/תוכנה מדובר, ונעשה קצת RTFM Read The .........FINE Manual

elians

New member
מדובר במכשיר נייד מסוג FDC-160A

התוכנה הינה תוכנת הניהול שלו , להלן תצלום מסך מלא

zukik

New member
נתונים

זה נראה לי כמו מקמש יותר מאשר מקלט TX TOTAL TIME זמן שידור מקסימאלי בלחיצת PTT אחת SQ LEVEL זה כוונן רגישות המשתק (כמה חזק סיגנל צריך להיות כדי לפרוץ את המקלט TX POWER עצמת השידור BAND WIDTH רוחב סרט של המקלט BATTERY SAVE פונקציה לחסכון בתצרוכת הסוללה עיי כיבוי המקלט והפעלתו כל פרק זמן

עוז מ

New member
זוקיק יש שמועות

שמגיעות לך המון ברכות, איחולים ומזל טוב. בהצלחה. עוז

עוז מ

New member
לדעתי מקור השמועות זה אתה.

אתמול בערב לקחתי מתדהר את הנייד שלו , נתתי אותו למירב ואמרתי לה שתתקשר לשאול לשלומך, והיא שאלה מה ששאלה (את השאלה ביקש לשאול שלמה 1AS שישב לידינו ושמע שהיא מתקשרת אלייך), ואתה ענית מה שענית ומכאן מקור השמועות. ובסך הכל הייתה פגישה מאוד נעימה אחרי שלא התראינו יותר מ 12 שנה.

zukik

New member
ואני לתומי חשבתי

שאיזה צלם חובב (שבדרך כלל מצלם אנטנות על ממסרים) היה נוכך באיזור..... עכשיו נרגעתי ו כן אכן .... תודה על האיחולים ..... ואולי נתראה פעם במפגש החברה הצעירים (YOUNG GENERATION) ....שכבר הופכים להיות לאט ל OLD TIMERS

עוז מ

New member
הצעתי למירב לארגן משהו

אבל הרעיון נדחה על הסף. בשל צורך במאמצים גדולים במיוחד באיתור האנשים. פרט לאביעד שממש בקשר כל השאר נעלמו. הדר מתנייד בין חו"ל לארץ ובין חיתולים לטיסות. אני אישית לא הייתי מתנגד למפגשון.

4z5ca

New member
העיקר שזולו טאנגה

התייצב אצלי בעסק והודיע שעכשיו הוא רוצה רבע עוף. גם ממני ז"א. באמת רונני... בגללך נגמרו לנו התירוצים.... אני מקווה שעשיתם חוזה טיימ-שרינג על התחנה, שלא תריבו על הפיטיטי בתחרויות או הפופוט בחדר המיטות
)))) ברכות ואושר קוקי ! חכה שרדיו זולו ישמע על זה..... תדהר.

zukik

New member
תשמע ...

דוקא היא קנתה VX7 חדש בנסיעה האחרונה לארהב ואני לפני חודש שמתי תאים חדשים בסוללה של ה FT50 שלי והוא חזר לפעילות מבצעית .... אז אין חשש לכל אחד יש מכשיר וגם ב HF בניתי מקלט SDR הוא עובד אפילו על ה NOTEBOOK כך שאני יכול לקלוט MOBILE או PORTABLR אגב הביצועים מרשימים ולא מביישים מקמש משוכלל בן זמנינו ..... ותודה על האיחולים ו ... כן .... בקרוב אצלך ....

zukik

New member
יש

אני לא יודע אותו (אוי לאותה בושה) הבחורה מהנדסת רדיו (תואר שיני) לא משנה שאת מה שאני שכחתי היא עדיין לא יודעת (בלי להשתחצן) ... אבל זה התואר ...

עוז מ

New member
ממש לא ברור

אתה חי עם חובבת רדיו ואתה לא יודע את אות הקריאה שלה ???? בכל אופן לפחות כשאתה מלחים קונקטורים לא מסתכלים עלייך כאילו הגעת מגלקסיה אחרת ואתה זקוק לאישפוז באיזו מחלקה פסיכיאטרית, כמו אצלי למשל.

zukik

New member
חובבות הרדיו היא לא מה שהיתה פעם (לצערי)

וכבר היה פה שרשור על דעתי על חובבות הרדיו בארץ אז לכן אני לא יודע את אות הקריאה כי היא לא פעילה למרות שיש לה מכשיר משוכלל כפי שכתבתי פה וגם אני לא פעיל למרות שכל לי ישנם מכשירים עובדים ותקינים ....כולל הנייד עם סוללות נטענות חדשות לגמרי ובקיבולת כפולה מהמקוריות ולגבי הלחמת הקונקטורים .. או אפילו בניית דברי אלקטרוניקה כמו מקלט ה SDR שבניתי יש הבנה .... מה שכן אני יתי צריך ללמד אותה מה זה SDR מה היתרונות הגדולים שלו ולהראות דוגמאות מעשיות ..... אולי יום אחד שיתנו עידוד לחובבות הרדיו נחזור לפעילות ....

למעלה