מגיפת הקורונה והסגר

SupermanZW

Well-known member
Storage זול ורק הולך ונעשה יותר זול

חוץ מזה, לא קראת מה כתוב?

beatman

Member
הכתבה לא נפתחת

קראתי את המבוא.
&nbsp
נשמע לי מוזר שאוספים קבוע את כל המידע של כלל האזרחים, אולי קבוצות עניין כן.

aaa123

Member
איך אתה יודע מה קיים בכל מדינה?

אני לא מתיימר לדעת מה קורה בונצואלה וקובה,ואפילו בישראל אני לא יודע(לא סומך על פרסומים שיכולים להיות שקרים).
חוץ מזה מבחינתי עצם העובדה שאנשים יכולים למתוח ביקורת על הממשלה בלי שיעצרו אותם זאת ראיה שאנו לא חיים בדיקטטורה.

TaL53

New member
כמובן אבל זה נעשה כירורגית

ההאזנה היא לחיפוש דפוסים מסויימים ( למשל משפטים, אזכור מילים מסויימות). זה מעבר להאזנה לאנשים " שהרשויות רוצות ביקרן".

SupermanZW

Well-known member
זה מה שמספרים לכם כדי למנוע מהפכה

את האיכון לכל האזרחים (כבר יותר מ20 שנים) איך אתה מסביר?

מהפכה כדי להישאר בגיטו מוקף גדרות

בישראל לעולם לא יכולה להיות מהפכה.
אנחנו עם של יהודים מוקף באויבים ובגדרות.
הקאפו רק מתחלף כל הזמן.
&nbsp
בכל פעם היהודי בארץ סובל תחת מצב חירום אחר, פעם זה אויב מבחוץ, פעם זה אויב מבפנים, פעם זה וירוס פיקטיבי.

ממשלת ישראל, ככל ממשלות העולם

מיום ליום זה נעשה ברור יותר ( לי לפחות ) שמדינת ישראל וממשלת ישראל הן ככל מדינות העולם. הן משקרות לציבור מדי יום ומסיטות את סדר היום הציבורי לפי ראות עיניהן. הכל מתוך יצר עריצות, יצר למשול, וכדי להעלות את ערכן הנמוך בעיני הציבור.

"איכה היתה לזונה קריה נאמנה מלאתי משפט צדק ילין בה ועתה מרצחים".
מעניין על איזו עיר בדיוק מדבר הנביא.... אולי ירושלים? לא אהיה מופתע...

זה כבר שנים שאני מתלונן על כזבים של ממשלות שונות בעולם, ובכלל זה גם ממשלת ישראל שלעתים מפברקת אסונות. בכל פעם שנשאלתי "אבל למה שממשלת ישראל תעשה דבר כזה?" נותרתי ללא תשובות של ממש וטענתי שזה כנראה חלק מאומנות הממשל, חלק מאומנות השלטון.
כעת אני מבין שהמדינות השונות היו מאותתות כך אחת לשנייה שהן מסכימות למעבר אל הסדר העולמי החדש. גם ישראל בעניין, גם ממשלת ישראל מעוניינת לעבור לסדר העולמי החדש, ממש כמו רוב ממשלות העולם.

a new world order

הדיבור על "סדר עולמי חדש" או "ממשלת העולם החדש", אינם המצאה פרטית שלי, אלא דיבור של פוליטיקאים שלעתים מדברים על כך בגילוי לב, אך לא מסבירים עד הסוף למה כוונתם.
ג'ורג' בוש האב דיבר על כך ב 11 לספטמבר 1991.
https://www.youtube.com/watch?v=8DtEcZ3cfg4
&nbsp
הביטו בציור הקיר הזה מנמה"ת דנוור קולורדו, ציור שהושלם כבר ב 1994.
כל האויבים של העולם הישן הפכו לפתע לחברים טובים. כוווולם.
גם ישראל והפלסטינים מופיעים שם עם הכיתובים "שלום, סאלאם" ועוד כיתובים של המילה "שלום" בשפות שונות.
הצייר כבר ראה מראש, חזה מראש, או שניתנו לו הנחיות ברורות לגבי העת הקרובה.
ומי זה מכה בחרבות בעזרת פטיש כבד? ילד בלונדיני יפה עיניים. האם זה טראמפ?
ומי זה הילדון השחור במרכז התמונה עצמה עטור בזר פרחים? האם זה אובמה?
בצד ימין של הציור יש ילד נוסף שקורא לילדים נוספים או מדינות נוספות לבוא ולהצטרף לחגיגה.
האיש הרע כביכול מוטל כמת לעיני כל הילדים. הרוע כביכול מוגר לנצח.
&nbsp

למעלה