מגיפת הקורונה והסגר

הממשלה שלנו, חלק מהמזימה

זה לא יתכן שמדובר במגיפה ויראלית רגילה.
תגובת הממשלה שלנו ומידת החריפות שבה חיינו נהפכו מאז תחילת משבר הקורונה, מעידים בעיניי לפחות שמשבר הקורונה הוא משבר מתוכנן.
כן תגובת הרשויות ותגובתן החריפה מעידים בעיניי שהרשויות נחושות להביא את הציבור אל נקודת השבירה שלו ואף לרסק אותו.
אין למשבר הקורונה שום תקדים עולמי, לא מבחינת ההיקף, לא מבחינת חריפות תגובת הממשלות.

אני מאמין שהממשלה שלנו יודעת בדיוק לאן היא רוצה להביא את הציבור.
הממשלה שלנו פועלת כפי שהיא פועלת, לא מתוך דאגה ולא חרדה, אלא מתוך נחישות להוציא אל הפועל האג'נדה שלה [ חיסון חובה? דילול הציבור? ].

באופן אישי, יצא לי לראות כמה פעמים מטוסים בארץ שמרססים כמטרייל, מן פסי עשן לבן שאיננו מתפוגג באוויר.
זה היה בדרום ת"א, ומדובר במטוסים גדולים שטסו די נמוך.
כשהם מרססים בגובה רב בעת השקיעה, הם נראים כעב"מ שמפזר שני שובלי אש.
כעת אני מבין שיתכן שמה שהם ריססו, זה רכיבי ננו-טק שאכן נכנסים אל גופנו דרך הנשימה.
לא בדיוק וירוס רגיל שאפשר להתחסן מפניו... אלא נשק ביולוגי.
הממשלות בעולם וגם בארץ, עושות כך כבר שנים ארוכות. ואף אחד לא יודע על שום מה ולמה.

במצב דברים זה, אני אומר שאין מנוס מן הקביעה שכולנו מכילים את ה"וירוס" הזה ( נשק ביולוגי ) וכולנו נגועים כעת, ללא תסמינים בינתיים.

בקישור למטה, דיווח על מן עב"מ כזה שמפזר שובלי אש.
ניתן לאתר שם תגובה שמציינת שמדובר במטוס רגיל שמפזר כמטרייל.
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4869634,00.html

beatman

Member
תגובת הממשלה היתה מעט מאוחר והאמת היא שלא התכוננו כהוגן

זה "יום הכיפורים" של מערכת הבריאות הישראלית, אני מקווה שאחרי זה יתחילו לתקן את המערכת.
&nbsp
בוודאי שלא תקדים בערך ב-100 הנים האחרונות למגיפה כל כך מדבקת שפילה עשרות אלפי חללים.
&nbsp
תגיד, אתה מאלה שקבוע הולכים עם מסיכה להגנה מכמטריילס ?

מסיכה לא יכולה לעזור, מפני שזה בכל מקום

ממה שהבנתי, החלקיקים האלו שהם מפזרים, נמצאים בכל מקום. באוויר, באוכל ובשתייה.
שום דבר לא יכול למגן את הציבור מפני זה.
לא מסתובב עם מסיכה בכלל.
לא שומר על ריחוק חברתי.
לא מאמין שקורונה זה וירוס טבעי או וירוס בכלל.
לא מאמין בתמימות הכוונות של הממשלה שלנו, וכל ממשלה אחרת שהצטרפה לגל הטירוף של הקורונה.
&nbsp
&nbsp
אנחנו נמצאים כמה ימים לפני חג פסח, חג פסח שהולך להיות מאוד לא רגיל ואף תקדימי.
שיהיה לכולם פסח שמח ובריאות !!!

beatman

Member
שאלתי כי נתקלתי באחד שמסתובב בערך קבוע עם מסיכה

והוא מאמין גם בקונספירציית הכמיטריילס.
אם זה נמצא בכל מקום, אז גם אנשי השלטון בולעים ונושמים את זה הרי

נכון, יתכן שכולנו מכילים את החלקיקים

וזה כולל גם את השרים, הקצינים, וכל אנשי השררה שלנו.
הרעיון שעומד מאחורי זה, הוא כביכול "טראנסהומניזם", כלומר שדרוג הגוף והמוח האנושיים, לפי צרכי החברה, צרכי הרפואה.
יחד עם זאת, טיב הפעולה של החלקיקים האלו עדיין לא ברור, לא בהווה לפחות.
לכשעצמם, וללא שום פעולה חיצונית, יתכן שהם לא מפריעים.
יש המשערים שמדובר במן הכנת תשתית בסיסית לקראת שליטה מוחלטת של הממשלות על האנושות, שליטה מוחלטת שעדיין לא החלה.
כנראה שנדרשת גם תשתית אלחוטית כלשהי, וכנראה שנדרשים עוד מרכיבים כמו שבבים מושתלים או שבב מושתל מסוג RFID ( בתוך קפסולה ).

אני משער וכמעט בטוח שבקרוב שבב ה RFID יהפוך לחובה מוחלטת שחלה על כל אחד מאיתנו כדי להוכיח שאתה כביכול מחוסן מפני... מה שזה לא יהיה ( קורונה? משהו אחר? ) ולמעשה כבר כעת יש דיבור על ID2020 שיהווה מן הוכחה שכזאת, הוכחה שלא ניתן לזייף.
יש גם העניין של ביל גייטס שלאחרונה נכנס מאוד חזק לענייני חיסונים ושתלים אלקטרוניים זעירים. ביל גייטס שממתין בקוצר רוח עם החיסון שלו לקורונה, עוד לפני שהקורונה התפרצה בכלל ( כביכול ).
אתה תראה שבקרוב החיסון וחובת ההזדהות בעזרת שבבים מושתלים יהפכו לחובה מוחלטת.
הטכנולוגיה הביומטרית תהפוך לזיכרון רחוק ומיותר לחלוטין.

מילה נוספת לגבי הכמטריילז. יש בעיקר בארה"ב מספר עולה באופן תמידי של אנשים הסובלים ממחלת MORGELLONS. זה כבר לא בלוף, אלא משהו אמתי מאוד שהתקשורת הרגילה לא מדברת עליו.
מדובר באנשים שגופם מצמיח סיבים דקיקים דמויי סיב כותנה, סיבים שאינם מוכרים למעבדות שונות שהסיבים נמסרו אליהם לבדיקת זיהוי. הסיבים האלו גורמים לאנשים לכיבים, פצעים מוגלתיים, פטריות, דלקות עור שונות, ובחלק מהמקרים אף ראומטיזם, נכויות, ומוות.
האנשים האלה לא זוכים לטיפול רפואי, מפני שהם מתויגים מיד כחולי נפש שכביכול מחבלים בגופם. הם נשלחים לפסיכיאטר.

beatman

Member
אני מאוד מתנגד לדרכון הביומטרי

ולהשתלת רכיבים בהחלט הרבה יותר.
זו פגיעה קשה בחירות האדם והאזרח.

אם כך לא תוכל להשתלב בחברה

ממש כפי שאתה לא יכול לנסוע באוטובוס ללא "רב קו", לא באופן חוקי לפחות.
לא יכול לקבל ת"ז חדשה ללא שבב ביומטרי.
לא יכול לקבל כרטיס אשראי ללא שבב וכו' וכו',כך גם לא תוכל להיות חלק רגיל מהחברה החדשה שתעבור בהדרגה לזיהוי אנושי שבבי, לחברה נטולת כסף מזומן.
לא תוכל לקנות ולמכור שום דבר.
בלית ברירה ומבלי שבחרת בזה, תהפוך למן אויב של החברה, מנודה, מוזר. אנשים יחשדו בך שאתה מפיץ מחלות ויפחדו מפניך. יתכן גם... שתילקח למן "מחנה מצורעים" ( מחנה ריכוז ) יחדיו עם אנשים שדומים לך, תופרד פיזית מהאנשים האחרים שהסתגלו לחוקים החדשים.
השאלה היא רק אם אתה מוכן לסבול את כל זה וללכת עד הסוף המר.
אתה כמובן לא חייב לענות. זה שיקול אישי של כל אחד ואחת.

אני רק רציתי לומר כאן שכמו שאני רואה את המציאות, הקורונה, בין אם היא אמתית או לא, היא השלב הראשון הגלוי של האג'נדה הזאת.
האג'נדה הזאת תצא לפועל בתקופת חיינו ובשנים הקרובות. לא רק בישראל, אלא ברחבי כל העולם.

beatman

Member
חבל מאוד שזה כך

לא רואה באופק שינוי, רוב הפוליטיקאים בארץ תומכים בזה.

beatman

Member
זאת הדרך היעילה לבודד איזורים עם אחוז הדבקה גבוה

מצד שני ראיתי לא מעט מתושבי בני ברק שקיבלו באהבה את השוטרים וכיבדו אותם לכבוד שבת.

beatman

Member
ובמדינות (דמוקרטיות) אחרות אין דברים כאלה ?

בצורה מסווגת כמובן ושימוש בעת הצורך.

SupermanZW

Well-known member
לא ברמה של כל אזרח

וודאי שלא ברמה של איכון סלולרי מתמיד, כולל שמירת כל השיחות, כל המסרים וכיו"ב.

אתה מדבר על תופעה שפרט לישראל קיימת רק בסין ובצפון קוריאה. אפילו בונצואלה ובקובה (דיקטטורות גם כן) אין דברים כאלה.

beatman

Member
אני בספק שגם אצלנו עוקבים קבוע אחרי כל אזרח

רק במקרה הצורך, לא סתם הביאו את זה לאישור הממשלה בשביל לאשר מעקב חופשי אחר כל נדבק קורונה אפשרי.

SupermanZW

Well-known member
עוקבים באופן קבוע, משתמשים בנתונים באישור ממשלה

גם מעקב קבוע לא מקובל במדינות דמוקרטיות.

TaL53

New member
בכל המדינות הדמוקרטיות הרשויות אוספות מידע על האזרח

השאלה היא מתי זה בא לידי שימוש. גם בכתבה המדוברת דובר בדיוק על זה (כולל בדמוקרטיה העיקרית בעולם).

SupermanZW

Well-known member
בהבדלים משמעותיים שבכוונה אתה נמנע מלהזכיר

איכון סלולרי מתמיד לכל אזרח קיים רק בישראל, סין וצפון קוריאה, בארה"ב לא.
הקלטת שיחות מתמדת לכל אזרח קיימת רק בישראל, סין, צפון קוריאה, קובה וונצואלה, בארה"ב לא.
שמירת כל הSMSים והMMSים ששלח/קיבל כל אזרח קיימת רק בישראל, סין, צפון קוריאה וונצואלה, בארה"ב לא.

מה שקיים בארה"ב (ברור שאתה מתכוון למעקבים של הCIA) הוא מדגמי, ללא שמירת המידע. בשבילביצוע פרטני של סוגי המעקב שצוינו, באופן מכוון (דהיינו לא מדגמי) ועם שמירת מידע נדרש צו בית משפט עבור כל מקרה.

beatman

Member
איך אתה יודע שהכל נשמר ?

צריך הרי מאגרי מידע מטורפים, ואין סיבה באמת לאסוף כל כך הרבה מידע רציף על כל אזרח.
אני משער שרובו הגדול נמחק, או שאפילו אוספים מראש רק מוקדי עניין.

למעלה