מדוע להיטפל לחולים ולסובלים מבעיות נפשיות?

אולי לא גדול מבחינת הכמות

אבל בהחלט חזק מאוד ואם הוא לא היה לא היית יכול לדבר בפורום ישראלי בשפה העיברית ועכשיו הוכחת כמה מטומטם אתה ציונות (נ') התנועה הלאומית-מדינית של היהודים, אהבת ישראל, פטריוטיות ישראלית, אמונה במדינת-ישראל

טופיקלי

New member
לא. לא חזק ולא גדול משום בחינה.

אולי זולת כמות הטפשות שיש בו. "אם הוא לא היה לא היית יכול לדבר בפורום ישראלי בשפה העיברית " > נסתר מחושיי, ההגיון שלך. איך קשור הצבא הקיים לכך שאני מדבר בפורום ישראלי בשפה העברית ? בכל אופן, מעולם לא אמרתי שאני נגד קיום צבא. אני נגד קיום הצבא הנוכחי. מעניין, מאיפה שאבת את ההגדרה שלך לציונות? כל טמבל כמותך יכול להוסיף (נ) לפני הגדרה מומצאת שלו. ספק שם כדי שאבדוק. ובכל אופן, ציונות היא אידאולוגיה שקראה(וקוראת) לסיום הגלות היהודית, ע"י יצירת בית לאומי לעם הישראלי וליהודים.

מאיפה?

וואלה- מילון- ציונות לא מי יודע מה מסובך גם בור כמוך יכול לבדוק.. ותחפש בכל מילון אחר יהיה כתוב בדיוק אותו דבר "נסתר מחושיי, ההגיון שלך. איך קשור הצבא הקיים לכך שאני מדבר בפורום ישראלי בשפה העברית ?" חח לפחות את זה הייתי חושב שאתה יכול מבין טוב נו נסביר לך אם לא היה צבא לא היה ישראל היה פה פלסטין מדינה מוסלמית נוספת והיהודים איפה היו? בגלות או מי יודע אולי בעוד מחנה ריכוז =\ ומה רע בנוכחי? הוא פועל כמו שצבא צריך לפעול.. יש שם לא פעם מקרים שנופלים בין כמויות הבירוקטיה ולא מטופלים כמו שצריך אבל ככה זה בכל מערכת גדולה מה לעשות האנושות לא מושלמת.. אבל חוץ מזה מה המטרה של הצבא? להגן על האזרחים ועד עכשיו במצב כמו פה הוא מגן בצורה הכי טובה שאפשר.. ואם לא זה אך ורק בגלל הפוליטקאים המטומטמים- הצבא תמיד עשה את מה שהוא היה צריך לעשות "ע"י יצירת בית לאומי לעם הישראלי וליהודים" בית לאומי- בארץ ישראל

טופיקלי

New member
מילון אבן שושן:

"ציונות: [מן א. ציון] התנועה הלאומית-מדינית של היהודים שלבשה במשך כל תקופות הגלות ועד ימינו צורות שונות(...). עיקר שאיפתה- תחית עם ישראל, הקמת מדינה יהודית עצמאית בארץ ישראל ורכוז כל פזורי ישראל בתוכה. הציונות קיבלה תנופה חדשה בתקופתנו עם הקמת ההסתדרות הציונית העולמית ע"י ד"ר בנימין זאב הרצל וכנוס הקונגרסים הציוניים. המטרה הסופית של הציונות התחילה להתגשם עם הכרזת מדינת ישראל בה' באייר תש"ח בא"י המערבית." אף מילה על "אהבת ישראל" ואף ביטוי דומה. עכשיו הבנת כמה מטומטם יצאת ? "אם לא היה צבא לא היה ישראל היה פה פלסטין מדינה מוסלמית נוספת והיהודים איפה היו? בגלות " > לא. לא הצבא הקים את המדינה. " ומה רע בנוכחי?" > מאיפה להתחיל ? אולי תשאל את ההורים של מדחת יוסוף שהופקר בקבר רחל מאיפה. תשאל את משפחותיהם של לוחמי השייטת שמתו מסרטן כי הצבא שלח אותם לצלול בתוך ביוב של סרטן. וגם את לוחמי השייטת שעדיין נאבקים על חייהם והמדינה והצבא סירבו לתת להם מימון לתרופה שיכולה הייתה לעזור. שאל את כל קמצוץ החיילים שנכנסו ללבנון ללא מספיק כוחות להשתלט על הסביבה ולשמור על הגיזרה. תשאל את כל לוחמי הישריון שנישלחו ללבנון עם טנקים לא ממוגנים ! תשאל את רוחותיהם של כל החיילים שהתאבדו בצהל כי הרס"ר שלהם התעלל בהם! תשאל את 25% מבני ה18 - הדתיים ואלה מבינם שמביאים פתק שהם תלמידי ישיבה, ואת הערבים הישראלים. הם מופלים לא לשאת בנטל. תשאל את המכ"ל איפה הוא יעיל: באילו שיטות משתמש הצבא(הסמכת אידיוטים לתואר מפקדים) ומהו הבסיס לפעולות המדיניות(להכות בעם שכל מכנהו המשותף הוא השנאה לנו בלי שום מטרה קיימת, ולא משנה אם התעללת או רצחת חפים מפשע בדרך). " ואם לא זה אך ורק בגלל הפוליטקאים המטומטמים- הצבא תמיד עשה את מה שהוא היה צריך לעשות" > חתיכת אידיוט אנאלפבית, אתה מודע לזה שהרמטכ"ל הוא פוליטיקאי, נכון או לא ?

למעלה