מדיטציה

מדיטציה

היי
פורום מדיטציה לא הכי פעיל אז אני מנסה גם כאן... אני מעוניינת להתנסות במדיטציה ואני די קלולס בנושא. אשמח לקבל המלצות לקורס מדיטיציה למתחילים באזור תל אביב, וכמובן שטיפים שונים גם יתקבלו בברכה.

Tal_Ya_Tal

New member
שלום לך אשה מרציפן

הייתי מ-א-ד רוצה לעזור אך כרגע, אין לי קבוצת לימוד מדיטציה. הקבוצה שמתרגלת אצלי מדיטציה, מתרגלת את מדיטצית הקוואן יין שמצריכה חניכה. יחד עם זאת, אני מאמינ ה שתוכלי למצוא קבוצות רבות שמתרגלות סוגים שונים של מדיטציה שכן תוכלי ללמוד אני ממליצה שתחפשי מדיטציית ויפאסה וכד'. יחד עם זאת, אם מעניין אותך סוג המדיטציה שאני מתרגלת, אנא פני אלי במסרים ואסביר לך יותר. L&L TALYA

בצומת עלית

יש מרכז פעיל של האגודה הבינלאומית למדיטציה. וקורסים מתחילים בכל כמה ימים.

noazehavi

New member
היי

מדיטציה ודמיון מודרך, הם כלים נפלאים לשחרר הרבה דברים ש"נדבקים" אלינו במשך השנים. כרגע אני לא פותחת קבוצה לכך, אבל אם את רוצה לעבור התנסות והכשרה פרטנית, אוכל ללמד אותך. מצ"ב הכתובת של האתר שלי, את מוזמנת ליצור קשר, במידה ותרצי. יום מקסים, נועה.

תודה למגיבים ../images/Emo20.gif

קרה מה שחששתי שיקרה וקרה בצורה דומה גם בפורום מדיטציה: אני מעוניינת בהמלצות מאנשים פרטיים שהתנסו במדיטיציה, קיבלתי בנוסף להמלצות פה גם פניות במסרים מאנשים שבגדול עושים פרסום לעצמם וזה לא מה שחיפשתי, יכולתי גם לחפש בדפי זהב קבוצות מדיטציה אבל פניתי לכאן כי ציפיתי לקבל המלצות אוביקטיביות ולא פרסומות. תודה רבה בכל מקרה, כנראה שזה באמת לא המקום הנכון...

noazehavi

New member
את ביקשת עזרה

פנית למקום שיש בו אנשים שיכולים ורוצים לעזור לך להגיע לאן שאת רוצה. אם את רוצה לקבל המלצות מאנשים פרטיים שהתנסו אצל משהו אחר, את יכולה לכתוב זאת, ואז מי שיש לו את הכלים לעזור לך, לא יפנה אלייך, מכיוון שבקשתך היתה ספציפית. וד"א, בד"כ אנו מזמנים לעצמנו דברים שיש לנו חשש מהם..... :) שיהיה המשך יום מקסים, נועה

Tal_Ya_Tal

New member
זה מה שנקרא"אשר יגורתי-בא לי"

כשאת 'חוששת' שמשהו יקרה לך, את בעצם מזמינה זאת. אני חושבת שאנשים ב-א-מ-ת רצו לעזור, אם כי אני מדברת בשם עצמי בלבד. המדיטציה שאני מלמדת, אינה עולה
היא גם לא שלי ואני רשאית כיום ללמד אותה רק אנשים שעמדו בקריטריונים מסוימים וגם זאת בהסתייגות רבה. ולכן ציינתי זאת. כי בעבר לימדתי מדיטציה שאותה ב-א-מ-ת יכולתי להציע גם לאחרים. ואילו כיום אני נמנעת מכך. א-ב-ל כל אחד כמובן רואה את פני הדברים מנקודת המבט האישית שלו. ב-א-מ-ת, פעם הבאה- תני לאצבעות ללכת במקומך-דפי זהב.. ליל מנוחה. L&L TALYA

נראה לי שדברים קצת הרחיקו לכת...

בתור התחלה - אני מתנצלת אם מישהו נפגע, זו ממש לא הייתה הכוונה. בתור התחלה, קיבלתי כמה מסרים פרטיים שאליהם כיוונתי את רוב דבריי, ולתגובות שרציתי ולא קיבלתי (כנראה שבאמת לא הייתי ברורה). אני מודה לכם על התגובות וההמלצות, אמנם לא קיבלתי יותר מדי מידע (כאמור אני דיי קלולסית אבל אולי הייתי צריכה לפרט יותר ולהיות ברורה לגבי המידע הרצוי). נמשיך עם הבהרה שכשכתבתי ש"חששתי" לא התכוונתי לחששות של ממש, אלא למשהו שהייתה לי תחושה שיקרה לאור ניסיון העבר בתחומים שונים בפורומים שונים (זה משהו שקורה לא מעט בפורומים). דווקא התגובה שלך הייתה מאוד חשובה לי ומאוד נראתה לי, כי בניגוד למגיבים אחרים שאין לי מושג מי הם, את כמנהלת הפורום לא אלמונית ומהמעט שידוע לי את בהחלט אשת מקצוע אמינה. מתנצלת שוב אם דבריי צרמו למישהו או מישהי, לילה טוב

Tal_Ya_Tal

New member
שוב אני מדברת רק בשמי אשה מרציפן

אז כמובן שלא פגעת. ןאם מישהו נפגע, זבש"ו. כלומר, להיות מודע, זה להבין שא-ת-ה הוא זה הבוחר להיפגע או לאו. לכן, שוב אם מישהו נפגע, אל לך לקחת אחריות על כך. יחד עם זאת
על ההבהרה, כי היא בהחלט כן
הייתה נחוצה. אני יודעת על מה את מדברת כשאת אומרת שאנשים בדרך כלל מפרסמים את עצמם. יש צדק בדברייך ברוב המקרים. אך אל תשפטי זאת לחומרה. היות שמנהלי הפורומים מנהלים את הפורומים שנמצאים בתחום התמחותם בהתנדבות, (כשאני התחלתי לנהל את הפורום, היה על כך תשלום סמלי. ברבות הימים, כשהתחלפו הבעלים, נתנו לי את האופציה לנהל בהתנדבות או לעזוב.) היות שהמטרה שלי היא להעלות את רמת המודעות הרוחנית בקרב הציבור ולהרחיב בכך את התודעה הקולקטיבית, כמובן שנשארתי. וכמוני עוד רבים שלהם עניין דומה.חלק מעניין ניהול הפורום הוא הפצה ופרסום. כך שמחד, אל תטעי לחשוב שכולם באים ממניעים אנוכיים. אך גם בלהציע עזרה, להושיט יד, לפעמים יש להכריז קבל עם ועדה (או ליקום) מה אתה עושה. כדי להדגיש, לחזק ולהביא לידיעת אלה שאינם יודעים.
אז אל תאשימי אותם אם ברצונם גם להתפרנס, על מנת שיוכלו להמשיך גם לנהל פורומים ולענות לך תשובות. אחרת מרבית המנהלים יהיו תלמידי תיכון משועממים.
היות שאני מאמינה בשוויון הזדמנויות, אני גם מאפשרת לפרסם בפורום שלי. כמובן בהתאם לאתיקה הנהוגה בפורומים של
בכל אופן, הרשי לי להתנצל אף אני על התגובה הצינית (דפי זהב). אני מקווה שמצאת /תמצאי את מבוקשך. ליל מנוחה
L&L TALYA

שלום אשה מצריפן

אני למדתי למדוט בקורס של אמנות החיים שהיא אגודה בינלאומית המלמדת בין השאר מדיטציה, יוגה, והרפיות דרך נשימה לפני הקורס הייתי מודט לפי הנחיות מספרים שונים, אבל זה ממש לא אותו הדבר. הקורס ממש שינה את איכות המדיטציה שלי ואת התמסרותי אליה אני לא בטוח מתי נפתח הקורס הבא שלהם, אבל אם את מעוניינת זהו המספר של המורה של הקורס, ד"ר דפנה פז: 052-3-819090 האתר של האגודה:www.artofliving.co.il בהצלחה

למעלה