מד דופק

Tink 115

New member
מד דופק

היי, התחלתי להתאמן בספינינג והומלץ לי להשתמש במד דופק. היות ואני מתחילה, הייתי שמחה לדעת אילו דגמים מומלצים (אבל שגם ישמור על הכיס, סביב ה-400 שח). לפי מה שהצלחתי להבין פולאר מומלצים אבל יש מיליון דגמים... אשמח להכוונה לגבי דגם מסוים או חברה אחרת. תודה!!

daykal

New member
../images/Emo140.gifהיי tink115 אני הייתי ממליצה על מד דופק

של פולאר דגם f-11 אני מאוד מרוצה ממנו ועובדת איתו המון ,לפני שאת רוכשת את השעון בחנות אופניים או במגה ספורט תבררי אם את יכולה לרכוש את השעון דרך המכון שאת מתאמנת בו מנסיון אישי זה מוזיל את המחיר שיהיה לך המון המון בהצלחה ותהני מהספינינג

Tink 115

New member
תודה.. לצערי הוא יקר לי מידי...

שמעת אולי על ה-fp1? תודה!!

רוןר9

New member
POLAR F-11

היי "הזול הוא יקר והיקר הוא זול" ! מאוד ממליץ על ה F-11 את יכולה גם לרכוש יד-2 במצב מצויין במחיר זול יש הרבה אנשים המחפשים שידרוג לדגמים חדשים יותר ומוכרים את השעון לא מהסיבה שאיננו טוב . שעון אמין מאוד נוח לתפעול והוכיח עצמו אצל מאות מתאמנים. רון9

Tink 115

New member
מה שנכון.... נכון...

ואם אני קונה יד שנייה, מהם הדברים שאני צריכה לשים לב אליהם? (למשל מתי הוחלפה סוללה פעם אחרונה/ כמה זמן היה בשימוש וכדומה). תודה!!

eyal9388

New member
שעון דופק

לא ניסיתי את זה בעצמי אבל מחנות שעונים אמרו לי שאם פונים לרופא המשפחה אפשר לקבל הפניה לקניית שעון פולאר ואז המחיר של השעון יורד...... למה לא לנסות? חח בהצלחה

רוןר9

New member
ראשית הצבע (-:

מצבו הויזואלי אגב יש צבעים מאוד יפים . אפשר לבדוק בתעודת האחריות תאריך רכישה אם יש כמובן. סוללה ,שימון גומיה ממליץ בכל מקרה לבצע אם תרצי אשלח אותך לשען בת"א שעושה זאת על המקום ב-20ש"ח , אני כבר החלפתי אצלו לדעתי כ- 10 סוללות ( כמאמן וכמתאמן משתמש הרבה בתאורה במהלך האימון). בהצלחה רון9

נצל"ש לגבי f 11

יש לי שעון כזה, לא השתמשתי בו שנה וחצי ורוצה לחזור להשתמש בו. החלפתי סוללה בשעון עצמו, אבל הוא "מזייף"- או שמפסיק לפעול ומראה דופק 0, או שמראה דופק הזוי- 200 ומעלה... שמעתי שצריך להחליף סוללה גם ברצועה, זה נכון? ולמה הכוונה ב"שימון גומיה"? תודה מיכל

רוןר9

New member
תשובה

היי אכן יש להחליף סוללה גם במשדר שברצועה. קיימת גומית אטם אשר יש מפעם לפעם לשמנה על מנת לשמור על גמישותה ומניעת התייבשותה, תפקידה לסייע באיטום את השעון מרטיבות מים /זיעה . רוןר9

תודה. האם הכוונה לגומיית האטם היושבת מתחת

למכסה האחורי בשעון? כשהחלפתי את הסוללה, כאשר השען החזיר את הגומיה למקומה, היא נראתה לי תקינה. האם מומלץ לבקש ממנו לשמנה בכל מקרה? מיכל

רוןר9

New member
בהחלט כן

מיכל אני מניח שאת לא מחליפה כל מספר חודשים סוללה ולכן זה נדרש וודאי איננו מזיק, רק יכול לתרום ולשמר את הגומיה והפונקציה לה היא מיועדת. רון

למעלה