מהות פורום שיחות אל תוך הלילה

מהות פורום שיחות אל תוך הלילה../images/Emo29.gif

לכל מי ששאל: ישנה הודעת מנהל שאומרת במה דברים אמורים. זהו אינו פורום סקס, או דברים השייכים לזה. שיחות לתוך הלילה -- מהווי היומיום, שיחות ברמת דיון, סיפורים אישיים וכל דבר אחר השומר על רמה נאותה .
ח ו צ נ י ת מנהלת פורום שיחות אל תוך הלילה.

טאKילה

New member
לדעתי..../images/Emo186.gif

הפורום יאזן מיום ליום,תמיד כמו בכל פתיחה של דבר חדש, נוצר בילבול,וגם הנושאים יוצאים מהקשרם וגולשים למקומות אחרים,מה שלא יהיה ואיך שלא יהיה סקס זו לא מילה גסה,סקס זה חלק מהחיים,גם בשיחה הכי תמימה אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מדברים וחורגים ברמות משתנות אל האסור כביכול. לדעתי שיחות בין בוגרים מותרות בכל נושא,לפעמים גם לגעת בנושא האסור ב"",אחרת נקבל כאן מרקם של שיחות גריאטריות. למרות שבהחלט יש ים של נושאים לדיון,אבל תמיד בכל מקום שיש בו משני המינים יווצר גם מתח מיני,וגם פעמים של גלישה לאיסור,לא ברמה של פורום סקס, אבל תמיד יהיו משחקי לשון. השאלה אם כדאי-פורום שמגביל את חופש הביטוי?

tairon

New member
טאקי פסססס.. בואי לפה..

תשמעי הפורום יתאזן זה בטוח.. אבל מניח שכולנו רוצים מקום שלא יתרכז אך ורק בסקס.. כי לזה יש כבר פורום בכניסה יש הודעה חגיגית שעם אתה מתחת לגיל 18 אתה מנוע.. אז פה עיקר המטרה לא ליצור בית אבות אבל באמת מקום.. שאפשר להכנס אליו עם קפה אולי איזה רוגלך .. אפילו עם הנעלי בית בצורת הארנב... אין בכוונתנו להגביל חופש דיבור .. יש מתוך הלב שלנו ליצור פינה חמה שבה בשעות הקטנות יווצרו הודעות ותגובות.. שיצרו תלכיד לילי משובח ולזה אני מניח שכולנו ניהיה שותפים

טאKילה

New member
טאי ואם בא לי להיכנס עם קפה ו...

עוגת קצפת,וכותונת לילה נמר מינימלית כזה??? אסור??? הרחקת לכת לא ברמה של פורום סקס,יש לפעמים שפה מתובלת הומור עם משחקי לשון...אני לא מסוגלת להיות כל הזמן רצינית. לפעמים ניפלט לי בלי כוונה,,,חחחחחחחחחחחח

tairon

New member
טאקי...

את יכולה להכנס בלבוש מינמלי מכסימלי.. ואני בטוח שיש לך המון מה לתרום לפה.. ואנחנו הרי כידוע לך לא נתמקד ברצינות בלבד הומור בהחלט יתפוס פה מקום נכבד... תגידי עם נפלט לך אולי ממך יגיע ילד ראשון לשיחות לילה??? מה שנקרא לידה לילית... בשידור חי... יא בה יה

Mוניk

New member
טוב תנו לארגן ת´ראש זו רק הפתיחה

לדעתי נחמד לפתוח פורום חדש מהול בסקס הומוריסטי בלבד זו רק ההתחלה וכל מי שכתב דברי הלצה הייתה לזה כוונה טובה ככה שהיה כייף בפתיחה טוב הינה רצינית מעבירה סיפור מוידויים לפה מוניק

למעלה