מהיר ועצבני 10 / Fast X לצפייה ישירה - תרגום מובנה

• פותח הנושא פרק חדש המלא
  • פורסם בתאריך
פ

פרק חדש המלא

Guest
לצפייה בסרט המלא לחצו כאן!

מהיר ועצבני 10 / Fast X לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית / Fast X לצפייה ישירה, תקציר הסרט: לא היה צורך בהרבה כדי להיות בחילה, מבולבלת וקלילה. התת מודע שלי החזיק טריגרים עטופים בריחות לא נוחים, כמו בתי חולים או אלכוהול המריחה שהגראם שלי השתמש בו על תנוכי האוזניים שלי לפני פרק הפירסינג בבית. כשהפנים שלי הסמיקו אות אזהרה ורוד, החלטנו לנסות את הפירסינג בחוץ כדי שיהיה לי אוויר צח. למרבה הצער, זה לא הספיק. הקאתי על נעלי הטניס הלבנות של גראם לפני שמעדתי ארצה. השתדלתי לשכוח את חריגות ההתעלפות שלי. אם לא הייתי חושב לדברי חברתי איימי וילסון, הכיתה התעלמה מהשטויות שלי וראו את מר מר משתמש בטפטפת כדי לפזר קצת נוזל על השקף עם הדם שלי. גררתי את גופי בסחרחורת אל הקיר הקדמי של החדר. מר מר לבסוף הבין שזו לא בדיחה. הוא הורה לאיימי לקחת אותי לתחנת האחיות. איימי ואני לא הגענו רחוק. ברגע שהיינו מחוץ לכיתה, נשענתי על הקיר והחלקתי במורד גדת הלוקרים. "אני צריך לנוח דקה," אמרתי לה. התעלפות מבאסת, למרות החופש הרגעי של היציאה לא-לה-לנד. על זה, זה היה עובר. בכיתה ט', התנדבתי לדקור את האצבע שלי לבדיקת סוג דם במהלך שיעור מיקרוביולוגיה. בזמנו, בקירוב, זה היה שיעור מקובל בכיתה שביצע המורה, מר מוצק, שאפילו לא טרח ללבוש כפפת לטקס (ברברי בסטנדרטים של היום, אני יודע). בהיותי ילד יושב בשורה הראשונה, ידעתי שהשתתפות בכיתה זוכה בנקודות בראוניז. 'אדון. מר חשב שאני ליצנית כשירדתי, אפילו כשהראש שלי פגע ברצפה מספיק חזק שכולם שמעו את זה.​

למעלה