מהפיכת הקניות, Just wait...

SlamminDino

New member
מהפיכת הקניות, Just wait...

אני יודע שהבנות כל כך אוהבות לעשות שופינג. חשבתי אם זה אפשרי שהבנים גם ישתגעו על ללכת לקניות כמו הבנות. מה אתם אומרים על זה? בעוד כמה שנים נראה, חבריי היקרים. ישראל הולכת להשתנות אני מקווה בכל הנוגע לאופנה. How and when? הה הההה, היי זה לא יהיה הפתעה אם אני יגיד וזה אומר שפחות כיף....

JLO freak

New member
יש לי הפתעה בשבילך...

אני מת על קניות(ואני לא הומו) הקטע בבגדים שלי זה בעיקר בגדי סקייטרים...כל ה-baggy´s והחולצות היפות(רק שבבליך איפה שאני לומד יש תלבושת אחידה)... מי שמחפש בגדי סקייטרים(קצת יקר אבל לא נורא) שילך לחנות light wave בבוגרשוב בת"א יש שם חברה שקוראים לה Dickies ויש להם מכנסיים הכי יפים בארץ....תוכלו לתפוס אותי שם ביום שני הזה... אבל הכי אני אוהב זה מותגים...oneill rip curl billabong... אז עד לקניה הבאה....

BliNk 1 8 2

New member
לJLO FREAK../images/Emo70.gif

אתה יכול לתת לי את הכתובת המדויקת של LIGHT WAVE ועוד חנויות בסגנון בת"א? אני נוסעת מחר ואני רוצה חנויות עם בגדי סקייטרים, מחזיקי מפתחות, דברים של HOOK-UPS וכאלה. תודה מראש!

JLO freak

New member
מצאת את האיש שלך....

אוקיי....סע לבוגרשוב בת"א תתחיל מתחילת רחוב הקניות(בערך ליד החנות חרוז כזה...) ואז פשוט תלך....ואז תראה את לייט וייב(שם יש דיקיז ועוד בגדי סקייטרים) ואז תמשיך ללכת יהיה לך את החנות jiffa ששם יש סתם בגדי פריקים אבל יש שם פאטצ´ים מאגניבים...ואחרי שיצאת משם תמשיך עוד למטה ותראה את החנות B-גוד שם תמצא את כל ה-hook-ups ושאר החברות הללו... ואז תלך לדיזינגוף סנטר ותעשה שם סיבוב... תהנה!!!!

kiticat

New member
כמו כל דבר.

כל אחד ותחומי ההתעניינות שלו. אני חולה על חנויות וכמה שיותר שקיות יותר כיף. למה שאני לא אראה בן במצב דומה? בכיף! אולי אפילו פרטנר לקניות!

Katy Cat

New member
כמה שזה נשמע לי נחמד...

לא נראה לי שזה יקרה.... בנים מטבעם לא ממש אוהבים קניות, גם אם אלה קניות של דברים שהם אוהבים.

זה לא הכי מדוייק על פני השטח היום

לעומת שנים עברו הגברים מודעים יותר למראה החיצוני שלהם בפרט וללבוש שלהם בכלל, וראו זאת כעובדת את פתיחתם של סניפים רבים של כאוס ושל פוקס מן וקסטרו מן ועוד כל מיני מנ´ס כאלה ואחרים איפה הם היו לפני לערך 20 שנה?! עדיין ברחם היום אומנם הגברים מודעים יותר למראה החיצוני שלהם אך לרוב זו העצלנות וסדר העדיפיות המוטעה שגורם להם לזנוח את פעולת השופינג לטובת דברים אחרים ורק כשהם ממש מוכרחים הם יותאים לקניות, ולעומת הנשים הפעולה הזו לא אורכת שעות על גבי שעות והיא לא מרכז חייהם. לינוי

kiticat

New member
האממ

כחושבים על זה- התרבות מעולם לא עודדה גברים לצאת למסעות שופינג. שופינג זה בילוי. קניות בגדים יכול להיות באמת עינוי. האישה פשוט גילתה שצריך להשקיע זמן בלמצוא דברים יפים וטובים ומחמיאים- ובגלל שטבע האדם הוא לנסות לשדרג כל דבר- אז באמת הטריק הוא להפוך את זה לבילוי. בעוד גברים עדין מסתכלים על עניין של קניית בגדים ותו לא- ומבחינתם, הם לא הכי מעוניינים בלדעת איך זה יושב עליהם. העיקר שיישב. ולכן מסוגלים לשלוח את אימא לקנות חולצות...

למעלה