מה אתם אוהבים לעשות ?

dafgol

New member
מה אתם אוהבים לעשות ?

לרובינו אין הרבה זמן פנוי בין הבית \ עבודה \ ילדים וכו'... מה הדברים הקטנים שבכל זאת אתם מוצאים להם זמן בשביל להתנתק מהכל, להרגע ולנקות את הראש?

dafgol

New member
עונה לעצמי ../images/Emo6.gif

לפעמים בערב אחרי שסוגרים את הבאסטה, הבנים ישנים, הבית מאורגן ליום המחר והכל פתאום נהיה שקט..... אז אני אוהבת לנקות את הראש עם משחק במחשב .....מתנתקת מכל העולם ואחותו
מכל מה שסביבי.....בזמן האחרון אני מאותגרת עם משחק זומא או צוללות או סתם משחקי טריוויה (לוודא שעוד יש לי כמה תאים פעילים במוח
) אם אני מצליחה למצוא זמן אז כמובן
טוב....לצערי אין לי זמן וסבלנות לקרוא בזמן האחרון.... נהנת בערב מהטלויזיה שמרדימה אותי בדר"כ ....הסידרה היחידה שאני לא מפספסת וצופה בהנאה היא "האנטומיה של גריי" איך אצלכם? איך מנקים את הראש בערב לפני השינה? (חוץ משמפו כמובן
)

S r 35

New member
WOW דפנה איזה קטע, בדיוק חשבתי על זה היום

שהבריחה שלי מטרדות היום. אסקיפיזם מוחלט שלא מצריך שום הפעלה של תאי מוח הוא צפייה בסדרה "האלופה" (שתודה לאל חזרה אתמול למסך
) ובזכות ה VOD אני יכולה לצפות בה מתי שאני רוצה. חולה על הסדרה הזו. היא מצחיקה אותי והיא כייפית. כמובן שאם אני מצליחה לתפוס איזה שידור חוזר של סיינפלד זה תמיד הולך
האמת, אני אוהבת את השקט הזה אחרי שכולם הולכים לישון והבית דומם. אם אני לא נרדמת בעצמי זה זמן שמוקדש תמיד לקריאת ספר או סתם לקיפול כביסה וגיהוצים מול
טוב בטלוויזיה
למשחקי מחשב אין לי סבלנות. אתמול ניר ניסה ללמד אותי לשחק ב"ספיידרמן" והוא החליט שאני תלמידה גרועה

dafgol

New member
מה זה משחק ספיידרמן?

ברשת או משחק התקנה? בר שולט במחשב שלו בצורה מדהימה, אבל המשחקים כבר משעממים אותו.....

S r 35

New member
משחק הספיידרמן שיש לניר הוא משחק התקנה

מצאתי לו גם כמה משחקי ספיידרמן ברשת אבל הם טפשיים וגם ניר החליט שהוא לא משקיע בהם אנרגיות. עוד משחק מ ק ס י ם שניר - וכל החברים שלו בגן - משוגעים עליו, ובגללו הבית שלי הפך לאתר עלייה לרגל לילדי הגן
הוא "פרדי הדג" - משחק התקנה מקסים שניר קיבל במתנה (לא ידוע לי אם הוא קיים ברשת). בכל אופן, זה משחק מאוד אטרקטיבי שמציג חידה בלשית שהילדים צריכים לפתור בעזרת המון רמזים ומכשולים בהם הם נתקלים בדרך והפעלת המון חשיבה לוגית ואסטרטגית. כשתתארחו אצלנו, בר מוזמן בכייף ....

למעשה,הערב הוא שלי ורק שלי (מהשעה 9)../images/Emo9.gif

ליאם יישן מוקדם,,,
חחחחחחח כך שבני בכורי היקר "מטייל" לו עד השעה 9 אבל הוא כבר יודע ומכיר את הרגליי הערב,, אני קוראת קצת,,לו הייתה לי אמבטיה הייתי יושבת שם כמה שעות,,,,, תוכנית טובה(ערוץ 8),לפעמים תולה כביסה,מן תרפייה,,מול הנוף המדהים הזה,,,,, מאד רוצה לצאת פעם בשבוע בערב לפאב,לשתות קפה וכאלה,מוזיקה,,,כולכן כאן נשואות אוףףףף,,חחחחחח אני מאמינה שזה גם יקרה.בסוף איישם ואצא,רק כאפגוש את האנשים הנכונים והמתאימים, אה,,,עוד משהו קטן,,גם שחייה לילית באה בחשבון,,, דפנוש,,,,,הכול בסדר??
אילנה

dafgol

New member
הכל פסדר מאמי ../images/Emo25.gif

עניתי לך למסר, מקווה שקיבלת ( היתה לי בעיה במסרים ). כל דבר קורה בזמן הנכון ובמקום הנכון

רגע רגע אם נשואות אז זהו סוף העולם הגיע../images/Emo35.gif

אני יוצאת בכייף פה ושם. משתדלת לפחות פעם בשבוע ללכת לרקוד.השבוע לא יצאה כי שירז חולה. אבל מחכה לזה כל שבוע. זה כייף וזה חדר כושר בשבילי. ואם לא הייתי עובדת אז הייתי יוצאת הרבה יותר פשוט קשה לקום למחרת.אבל בימיי חמישי זה תמיד קל יותר ואפשרי

S r 35

New member
אצלי זה סיפור ../images/Emo4.gif

אין לי עם מי להשאיר את הילדים. אבל אני כן מפרגנת לעצמי יציאות בקטנה בעיקר עם הזוגי ומדי פעם גם ערב או בראנץ' חברות. זה ממלא מצברים.

../images/Emo3.gifרגע,,יש פה רקדניות ולא אמרתן לי??

היי אני אילנה,איפה את רוקדת? ומה,,,אני אוהבת דסקוטקים,,אוףף זה לא שייך כבר לגיל 18+?? אז מה,,יש לי נפש של ילדה,,, ואני לא נשואה,ויכולה לאתר בייבי סיטר אחת ל,,, אילנה

הי אילנה! וגם שרה!

להיות צעירה בנפש זה דבר הכי טוב! ולמה לא ללכת לדיסקו?בשבת אחרונה היינו עם בעלי וחברים והיו שם אנשים יותר מבוגרים מאיתנו. עושים מה שאוהבים ולא נותנים לשום דבר למנוע מאיתנו את זה. אם לא יכולים לצאת יחד אז יוצאים לפעמים בנפרד. קצת קשה לארגן בייבי סיטר תמיד- זה לשרה. אבל את אומרת שגם את יוצאת מידי פעם אז איפה בעיה אמרת? אני רוקדת סלסה כבר כמעט שנתיים ולפני זה רקדתי ריקודי בטן. מאוד נהנת מזה.אם תרצי פרטים מוזמנת לשלוח לי מסר ונדבר.

הי דפנוש.מאיפה את יודעת?

שירז עדיין עם חום מיום ראשון פשוט סיוט! ונורא משתעלת ולא אוכלת כמעט כלום. ומאתמול אני באותו מצב וגם אמא שלי. היא הייתה פה בשבת כנראה גם נדבקה ממנה. מזל שיש לי מטפלת אחרת לא יודעת איך הייתי מסתדרת עם לירון. מה אצלכם?

dafgol

New member
כי כתבת ששירז חולה...

איך אתם הערב? שירז לא תצא לטיול מחר? את צריכה משהו? תרגישו טוב

W a r r i 0 r

New member
הדברים הקטנים..

לשמוע מוסיקה טובה, לעשות טיול רגלי קצר בחוץ, לקרוא ספר טוב, לעשות מדיטציה. אחלה דברים קטנים, שניתן לעשות אותם בלא הרבה זמן, מעולה גם לפני השינה דפנה:)

frige

New member
מה, רק אני מעדיפה

לשחק טניס?‎;-)‎ רק אותי זה מרגיע?

S r 35

New member
שרית, בלי להעליב אבל ...

טניס נראה לי תמיד כל-כך מ ש ע מ ם חוצמזה, מה שלומך יקירתי? איך אתם נהנים בשפיים. אני מקווה שאתם מבלים טוב ושאת לא סובלת יותר מדי עם הרגל. המשך שבוע נפלא

frige

New member
יקירתי,

אני לא יודעת לאיזה טניס את מתכוונת. טניס הרי נקרא הספורט הלבן וזה סתם עוד כינוי לאותו ספורט בזכותו מגיעים ילדים לעולם בין השאר, ואותי זה אף פעם לא משעמם. אנחנו עכשיו עושים חיים בפארק המים בשפיים. כך נבוא גם בהמשך השבוע. הרגל עדיין כואבת אבל במים זה קצת עוזר והילדודס נהנים וזה נפלא.

למעלה