מה אתם אומרים~

שלי~!

קנויים: Hitomi Shimatani-Tsuioku + Love Letter BoA- Outgrow Nana Kitade-18 eightten (בגירסא שנמכרת רק באר"הב, עם השיר בונוס) צרובים: Otsuka Ai-Love cook (יש לי את כל האלבומים על המחשב ואין לי מושג למה אני לא צורבת) W- 2nd W ו...אממ...אני לא ממש זוכרת איזה דיסקים צרבתיXD האנימה היחידה שהורדתי וצרבתי על דיסקים (בדרך כלל אני רואה ביוטוב^^'') זאת Suzumiya Haruhi no yuutsu. לאח הקטן שלי יש משחק לפלייסטישן של נארוטו שעשו ביפן (והמשחק לא מתאים לפלסטיישן שלנוXDD) וגם את כל המשחקים של דרגון בול שנראה לי שגם אותם עשו ביפן@_@ הוא מרשה לי לשחק בהם (למרות שאני דיי שונאת אותם) אז בגלל זה כתבתי אותם פהXD

nadav1232

New member
שלי ^_^

אלבומים קוריאנים: BoA - My Name BoA - Girls On Top DVD הופעות: ~ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~(miss) understood

ayumi3000

New member
ושלי!

Albums ayumi hamasaki - A BALLADS ayumi hamasaki - MY STORY CD+DVD ayumi hamasaki - (miss)understood CD+DVD ayumi hamasaki - Secret CD+DVD ayumi hamasaki - A BEST 2 -BLACK- CD+2DVD ayumi hamasaki - A BEST 2 -WHITE- CD+2DVD koda kumi - Black Cherry CD+2DVD Limited Edition first press DVD ~ayumi hamasaki - ARENA TOUR 2006 ~(miss)understood :Others ayumi hamasaki - on my way photobook ayumi hamasaski - (miss)understood Poster korean version ayumi hamasaki - Secret Poster koda kumi - Cherry Girl Phamphlet תודה רבה למספר דברים פה למיכי!!! ^_^ וכמובן שזה יהיה הרבההה יותר ענק, אני מקווה שחודש הבא אני אתחיל לעבוד ואז אני אתחיל לפוצץ בדיסקים! אמן!

SHA NA NA

New member
יש לי רק

ארקאדיה של Janne Da Arc. הם לא הלהקה הכי אהובה עלי אם יש כזאת בכלל, אבל הם הראשונים ששמעתי ונורא התלהבתי מהם. המוזיקה שלהם מתאימה לרוב מצבי הרוח בגלל שהם לא נתקעים על סגנון ספציפי, אז זה מאד פרקטי. גם מרענן לשמוע את הקול של יאסו. יש לו קול של זמר זמר בניגוד לסגנון היבבני של מרבית הזמרים היפנים, לא שלא כיף לשמוע אותם אבל זה מרענן. :)

Nurmidor

New member
הייתי עושה את זה

*jrock אבל

אין לי מושג כמה דיסקים כאלו יש לה..

אולי יש לה עוד, כל מה שאני יודעת זה ששניים מהם אצלי בביתXD (וכנראה משם יש לי את השיר של איה מאטסורה שלא ידעתי את השם שלו ושאלתי בפורום~)

tenshichan

New member
הו מרכלים עליי<< (סתםXD)

אני באמת עושה את זה^^' ונוגין מתי תחזירי לי את הדיסקים?! יש שם הרבה שירים אינפנטילים מדיג'י צ'ראט שאני מתגעגעת אליהם!T___T

Hao Asakura

New member
נכון זה מתסכל \=

שזה לא בהישג יד? זה כל כך מרגיז >< ושום חנות דיסקים (כן, כולל טאוואר רקורדס) לא מביאים דיסקים מיפן! אפילו אם אתה מזמין אחד ומוכן לשלם עליו טונה!!!! >: הם סתם איכסה~ ועוד כאלה שכן מייבאים - הם קונים את זה מטיוואן...מי רוצה את זה משם?? צריכים להקים חנות משל עצמנו << הלוואי...*___*

limee

New member
אוקיי

CD: BoA: 1. LISTEN TO MY HEART 2. VALENTI 3. LOVE AND HONESTY 4. OUTGROW 5. MADE IN TWENTY 6. BEST OF SOUL 7. PEACE B REMIXES AYUMI HAMASAKI: 1. A SONG FOR XX 2 LOVEAPPEARS 3. DUTY 4. A BEST 5. I AM 6. RAINBOW 7. A BALLADS 8. AYUMI TRANCE 2 9. MY STORY 10. MEMORIAL ADRESS 11. (MISS) UNDERSTOOD 12. SECRET 13. MY STORY (CLASSICAL VERSION) NAMIE AMURO: 1. CONCENTRATION 20 2. BREAK THE RULLEZ 3. SINGLE COLLECTION 4. SUIT CHIC-WHEN POP HITS THE FUN 5. NAMIE'S STYLE 6. QUEEN OF HIP POP YUI: 1. FROM ME TO YOU 2. CAN'T BUY MY LOVE HITOMI SHIMATANI: 1. PAPILLON 2. CROSSOVER HITOMI: 1. LOVE CONCERT MIYAVI 1. MIYAVIZM ANNA TSUCHIYA: 1. STRIP ME JYOGARI: 1. CLOSE TO FANTASY AI OTSUKA: 1. LOVE JUM MELODY: 1. BE AS ONE

LiLoOKuN

New member
אין לי בקושי דיסקים בבית...--->

אבל יש לי הרבה תקליטים XD

sonaku

New member
ארמ אז ככה:

גאקט-מון.למה? מקורי. סייד לא זוכרת איזה אלבום. דירו-כל האלבומים. 1 מקורי. ג'ייפופ-כל איומי,כמה של נאנה וכמה של אנה D: מאליס לא זוכרת מואס דיס-הממ 1 או 2 מקוריים כל השאר צרוב הדיסק מהמסיבת ג'יירוק הראשונה שלא נגעתי בו בכלל XDDD איזה עוד מקוריים יש לי? יש לי דיוידיים של קאגררה הממ,יש לי הופעה של מיאבי (עוד בתקופת המיאביזם) ועוד כל מיני ~_~ זה מעורבר עם דיסקים של מדונה ובריטי ולהקות גותיות קשוחות למינהן XDDD קיצר לא זוכרת.. ._________.

SuLeRu

New member
....

ואי מאיפה יש לכם את כל ההוסף הזה?? רק אני פה מורידה טונות של שירים למחשב ואז לאמפי..! יש לי כבר מיליון ואחת שירים בתיקייה ג'י מיוזיק המחשב שלי בקושי זז הלואי והיו לי דיסקים מיקוריים של מי שאני אוהבת =[[ אבל אני לא מתכוונת ליקנות דרך אינטנרט =//

למעלה