מה אתם הייתם עושים?

מה אתם הייתם עושים?

נדמיין לנו סיטואציה בה הסדרה הייתה מצטלמת בחלקה בישראל. (תרחיש אוטופי ודמיוני לחלוטין, לצערי הרב!)

האם הייתם מהמעריצים הגודשים את המדרכה מחוץ לסט הצילומים במשך שעות רק כדי לקוות שאולי תזכו לשזוף את עיניכם באחד מאנשי הצוות?

או שהייתם מגחכים על המשוגעים האלה ונשארים בבית?

אני אישית, כיוון שאני גרופית אובססיבית על גבול המשוגעת (עד כדי כך שבאמת עוברות בי מחשבות לשנות את יעד הטיסה שלי באוגוסט מניו יורק ללונדון רק בגלל הצילומים), בוודאי שהייתי מגיעה לסט.
שיט, מקווה שלא נפלתי למשבצת המעריצה המטומטמת

מה אתכם?

The LadyKiller

New member
ממ האמת? זה מאד תלוי

אם היו אנשים שהיו באים איתי, רוב הסיכויים שהייתי הולכת. ומחכה שעות. ומפלרטטת עם כל אחד שהיה לי סיכוי להיכנס דרכו למאחוריי הקלעים

אבל אני לא רואה את עצמי הולכת לשם לבד ומחכה שעות.
ואם לא הייתי הולכת והייתי רואה אנשים אחרים שצילמו את בנדיקט מרחוק/מעלים כל מיני תמונות אחרות לכל מקום, הייתי נגמרת מקנאה. ללא ספק

L e i a

New member
קשה לומר

אם היה יום צילומים באזור פתוח (מה, מה הבעיה לצלם את שרלוק בפארק הירקון? תעלומת לסטראד שהפך לכתום אחרי מים חשודים מישראל!) הייתי הולכת לבהות בהם מרחוק. בשבילי זה גם שיא ההשקעה כי זה אומר אשכרה לצאת מהבית
. כנראה שלא הייתי הולכת למקום קטן מלא במעריצים או כזה בו לשחקנים יש אפשרות להסתכל עלי בחזרה.

את רצינית? אצלי זה דווקא הפוך

אם היה נערך כאן איזשהו פאנל של הכוכבים שכולל בהייה הדדית, "שאלות ותשובות", מן מסיבת עיתונאים פתוחה למעריצים (יש פורמט כזה בחו"ל)? הייתי צובאת על הדלתות. רק חבל שזה תרחיש לא מציאותי בעליל...

L e i a

New member
יש פאנלים של מעריצים

בכנסים בחו"ל, למרות שטרם שמעתי על אחד של שרלוק (לא אומר שזה לא קיים ד'ו. מה גם שיש לנו עד שנת 3000 שהם יסיימו לצלם את שרלוק אז לכי תדעי).

אם כי אם היה לי כסף מיותר הייתי הולכת לפאנל מסודר ובוהה בך שואלת אותם שאלות וכאלה בתרחיש ההיפוטתי הזה.

למעלה