מה אתם חושבים על לאון ?

BigBrothers

New member
מה אתם חושבים על לאון ?

לפני כמה ימים הייתי בטוח שלאון לא בקבוצה אחת, שהוא מנטלי, הייתי בטוח שהוא יגיע לגמר בלי לחשוב פעמיים .... אבל כנראה שטעיתי.. ראיתם איזה תרגיל הוא עשה לשי? הוא הצביע לו ואחרי שהוא יצא מהבית התחנף וליקק אני חושב שזאת השיטה של לאון "לשחק את המשחק" וזאת שיטה הכי מלוכלכת שיש. שי לא האמין שלאון הצביע נגדו, ולא שאני בעד שי או משהו בכלל לא ...אבל ככה אני חושב. ולדעתכם, אם לאון יעלה למודחים הוא ישאר? ואתם חושבים שלקהל לא "ימאס " מיוסי לקראת הגמר?

michaly2003

New member
כולם שם פועלים באותה שיטה - כנראה שאין שם

דרך אחרת לשרוד, אי אפשר לשפוט אדם עד שלא נימצאים במקומו - ובמקרה הזה מדובר בכולם.

../images/Emo6.gif לגמרי. ומה העיניין עם "אמא ואבא"?

מעורר קצת רחמים לא? כאילו, לאון, צא מזה, אתה לא מצחיק, מה קשור עכשיו "אמא ואבא"? אתה לא בן 4. תתבגר! עדיף את בוריס השקט מלאון הרועש והמניפולטיבי

cookies10

New member
מה שלא אהבתי אצל לאון

שמצד אחד הוא ישן עם עינב באותה מיטה ומצד אחד הוא דבוק לשיפרה וצבר רוקד על שתי חתונות הוא לא אמין

24 שעות 1

New member
לשפרה וצבר הוא מנפק אינפורמציה ואם עינב

הוא משחק ומשקר לה ועוד יותר מדווח כל מה שהיא אומרת לו לשיפרה

מהתתחלה לא סבלתי אותו וניראה לי אני היחידה?

נודניק, קרציה, יותר מידי מוחצן בהתנהגותו, צבוע, שום דבר אני לא אוהבת בו. מקווה שהוא יועף, אם כי אני בספק, יש לי הרגשה שיישאר בשלישיית הגמר (עם יוסי?). אין לי כוח אליו, הוא פשוט מעצבן.

MEYTAL 14

New member
לאון ינצח. ודעתי על ליאון..

עדיין נעה. לפעמים ככה לפעמים ככה. מה שבטוח הוא זוכה במליון 100%, לא משנה כמה ישנאו אותו.

sweetdreams

New member
הוא היחיד שיש לו סיכוי מול יוסי ועינב

אם לא הוא, אז אף אחד..

BEAUTY האחת

New member
לאון הכי צבוע והלב שלו כל כך קר,ממש נוטף קרח

די חיבבתי אותו עד עכשיו הוא משקר לאנשים במצח נחושה ואפילו אם מתאמצים לראות סימן בעיניו ,משהו זיק כלשהו שיעיד לזה שהוא משקר קשה מאוד לראות בגלל העובדה שיש לו לב קר יש לו מבטים לפעמים שממש מרגישים משב של רוח קפואה מעיניו בגלל זה קל לו לשקר לכולם וכאילו הוא אוהב את כולם וכל זה נותן לו אפשרות לראות ולשמוע הכללללל אבל כל מה שקורה בבית הוא הדייר היחידי שיודע יותר מכולן מי אמר ולמי ולמה כי הוא כל הזמן,כל הזמן מצותת בלי סוף לכולם והם עדיין לא עלו עליו לכן הוא עדיין שם

פלדי1

New member
גם אני חיבבתי אותו בתחילה

ובדיוק כמוך התחלתי רק לאחרונה לחוש את הצינה הנושבת מליבו.

ליאון הקוקס בונה חזק על קריירה לאחר האח הגדול

ולכן הוא מתחנחן לכל אחד כל הזמן גם לאחר שהוא מעלה אותו על הגריל

bratz girl

New member
אני לא יכולה לראות אותו...

הוא צבוע הוא מתנהג כאילו הוא לא יודע כלום -הוא הכי מעצבן מתכנן הכל ומשחק אותה תמים איך אך הם לא רואים את זה?? אוףףףףףף שיילך כבר

daughter L93

New member
אבל זה המשחקקקקקקקקק

מה הקטע שלכם!!??!?! אם לא ככה אז איך? אתם לא מבינים שהאנשים האלה באו כדי לזכות במיליון ולהתפרסם? לאון עושה את זה טוב מאוד.

bratz girl

New member
ובכל זאת...

זו לא הדרך הוא מעצבן 24 שעות ביממה הוא בוהה במצלמה וכאילו שהוא לא שם לב..... הצביעות והמשחק הזה של אני אוהב את כולם לא עבד עלי....

24 שעות 1

New member
לאון יכול לעבוד במוסד =פני קרח

ליאון מעביר ידיעות ואינפרמציה בלי להניד עפעף פניו כפני קרח שריר לא זז לו בפנים אין לא הבעות בפנים שזה מפחיד שחקן שחקן אבל ללא שום רגש

למעלה