מה אתם חושבים על סדנת גמילה של מפגש אחד?

האלזה

New member
מה אתם חושבים על סדנת גמילה של מפגש אחד?

שלום לנגמלי אני שואלת בשביל חברה שלי שהיא לא אינטרנטית כל כך. היא שמעה על סדנת גמילה של מפגש אחד, 6 שעות, 1800 ש"ח וגם על איזה משהו של 10דקות, שזה בכלל נשמע הזוי אבל היא טוענת שהיא דיברה עם מישהי שזה עבד עליה, מישהי שהיא מכירה. אני אמרתי לה שלדעתי הכל בראש, אמנם אף פעם לא עישנתי ואני מקווה שזה לא יומרני מצדי להגיד ככה, אבל אני באמת מאמינה שאם רוצים פשוט מחליטים ועובדים על זה. אם אני משווה את התהליך שעברתי מאכילת כל לצמחונות וטבעונות, אני מרגישה קצת כן כבעלת נסיון להגיד לה שזה רק עניין של החלטה ורצון חזק. היא מעשנת מגיל 14 עד היום, היא בת 31, וניסתה כבר כמה פעמים להפסיק. מה דעתכם? תודה.

rramrram

New member
באמת הכל בראש

האלזה שלום, דעי מראש שאני משוחד, אני מעשן לשעבר וגם מנחה בסדנה של אלן קאר כמו אורית, אך הייתי חייב להגיב. א. עדיף שתשאלי אנשים שהיו בסדנה שלנו - לכל אחד אחר פשוט אין דרך להעריך או לחוות דעה אמיתית ב. באמת הכל בראש אבל צריך לדעת איפה בדיוק ואיך זה עובד עלינו - זה היופי של השיטה ג.. יש הבדל בין שינוי סוג המזון לגמילה מהתמכרות וקחי בחשבון שמעשנים רוצים ולא רוצים להפסיק לעשן, כך שרצון לבד לא מספיק - כי מנגד יש רצון אחר. ד. תבדקי עבורה מי מחזיר את הכסף אם לא מפסיקים בהצלחה בכל דרך שתבחרי רמי, אלן קאר

האלזה

New member
הי רמי, תודה רבה על התגובה

אני לא חושבת שיש החזרת כספים במקרה שזה לא עובד. ברור שיש הבדל בין גמילה לעישון ובין שינוי תזונה כל כך דרסטי, יש הרבה הבדלים, אבל להפסיק לעשן זה לא בהכרח יותר קשה, אני בכל זאת חושבת שיש כאן דמיון ומקום להשוואה. גם בגמילה ממוצרים מהחי יש את הרצון שלא לרצות ולהצטרך. מה להמליץ לה, להגיד לה שאם אין החזרת כספים אז עדיף לא ללכת על זה? היא גרה בירושלים, אתם מפעילים את הסדנה שלכם גם שם? תודה, אלה

מה להמליץ

הי האלזה כמובן שאני משוחד ומאוד מאמין בשיטה שלנו וברור שאעדיף שתבוא אלינו. תראי למה היא יותר מתחברת ופרגני לכל דבר שתבחר בו, בכל מקרה אם אצלנו היא משום מה לא תצליח היא תמיד תוכל לקבל את כספה חזרה ולנסות שוב במקום אחר. וכן יש לנו סדנאות בירושלים. רמי

האלזה

New member
אני אעביר לה את הדברים שנכתבו כאן

זו חברה חדשה ואני לא מכירה אותה מספיק טוב כדי לדעת למה היא מתחברת, אני אעביר לה את מה שכתבתם. אני בטוחה שעניין ההחזר הכספי ירגיע אותה, זה נותן הרגשה אמינה מאוד. תודה רבה

שני דברים שיכולים לעזור לחברתך להחליט

הי האלזה, כל הכבוד על היוזמה והרצון לעזור לחברתך! היא יכולה לפנות טלפונית למרכז שלנו, 03-6212521 ושם ישמחו לתת לה מענה טלפוני רציני ומפורט. במקביל יש גם לקוחות מרוצים שישמחו לשתף בחוויה שעברו. אשמח לענות על כל שאלה, בברכה,

למעלה