מה בפינה
הרגלי אכילה עם ילדים בבית

מה בפינה
הרגלי אכילה עם ילדים בבית

הרבה משתנה כשילדים נולדים ואנחנו הופכים למשפחה

מה השתנה מבחינת הרגלי האכילה במשפחה מאז שנולדו הילדים?

האם למישהו במשפחה יש הרגלי אכילה שונים מכלל המשפחה או אלרגיה בתחום המזון? איך מתנהלים עם זה?

האם אתם מרוצים מהתזונה של הילדים? מה עשיתם/עושים במידה ולא? מה הייתם רוצים לשנות?

מוזמנים לעלות פה גם לינקים בנושא

מאוד חשוב לי לשבת לשולחן לארוחה. זה בעצם זמן איכות משפחתי

כך היה לפני שבוני נולדה וכך גם אחרי. אוכלים יחד. עד גיל 3 בוני אכלה הכל ובכמויות יפות לגילה. הייתי מכינה אוכל זהה לכולנו. מגיל שלוש היא הפכה בררנית ולצערי לרוב אני מכינה לה בנפרד. אני צמחונית, אז לרוב בעלי אוכל צמחוני, בוני מאוד אוהבת בשר ודגים, אז זה מה שהיא אוכלת למנה עיקרית

alphadelta

New member
מאד אוהבים לאכול אצלינו

אנחנו אוכלים יחד. לפחות שתי ארוחות ליום. הילדים והאיש שונאים כרוב ניצנים וקינואה. אני אוהבת. אבל מחכה לאורחים כדי לא להכין רק לי. השאר אנחנו אוכלים אותו דבר.
לגבי רגישות למזון, בארצות הברית הכל מסומן כל כך בהסטריה כך שמאד קל לנו להתנהל.

לי מאוד חשוב לא לחכות שהילדה תהיה מורעבת ואז מאוד קשה

להאכיל אותה ככה אז מנסה להקפיד כל 3 שעות פלוס מינוס. בעלי יותר זורם ויכול ככה לפספס ארוחות שזה די מבאס אותי, אבל הוא עכשיו ממש משתדל בנוגע לכך כי התוצאות בד"כ היא 2 בקבוקים בלילה אם לא אכלה טוב, ואני מנסה להוריד בקבוקים.
&nbsp
חוץ מזה, הקטנה אוכלת הכל!
זה שיש לה רק שן אחת קטנה וחמודה, שסופסוף יצאה השבוע, לא עוצר אותה מלאכול הכל.
היא אוכלת גם בריא וגם פחות בריא, הכל עניין של איזון.

KallaGLP

New member
אני מאלה שמוכנים למות לבד כדי לאכול לבד.

אוהבת לבלות זמן ביחד, אבל לא בזמן האוכל. אוהבת לאכול עם עצמי ברוגע, תוך קריאת ספר טוב. לא חסרות דרכים אחרות לבלות עם המשפחה. גם ממילא יוצא לא מעט שאוכלים יחד באירוע כזה או אחר, בזמן אירוח, כשעושים על האש או כשיוצאים לאנשהו. בשגרה ממילא לכל אחד יש סדר יום שונה ורעבים בשעות אחרות, אז מאז שהילדים התבגרו, כל אחד לוקח לעצמו אוכל כשהוא רעב, אם נמצא בכלל בבית.

למעלה