מה דעתכם ביחס להמתת חסד?

• פותח הנושא z a b
  • פורסם בתאריך

z a b

New member
מה דעתכם ביחס להמתת חסד?

שלום לכם, שמי מאור, אני עורך עבודת חקר בנושא המתת חסד בתחום מדעי החברה. אם הנכם בעשור השלישי או החמשי לחייכם, אודה אם תשקיעו מזמנכם כדי לסייע לי בעבודתי ותענו על שאלון קצר ואנונימי. השאלון מצורף להודעה, ואת התשובות ניתן לשלוח כתגובה להודעה, במסר או באימייל. שוב תודה, מאור.

assafy123

New member
בשמחה, הנה התשובות שלי :)

1. אני בן 20 2. 8 3. 10 4. 0 5. 10 6. 3 7. 10 8. 10 9. 10 10. 0 11. 10 12. 10 13. 0 14. 0 15. 0 (אם הבנתי נכון את השאלה. הכוונה שלי היא שאין טעם להאריך חיי אדם שסובל) 16. 10 בשורה התחתונה, אני בעד המתות חסד. יש לי סבא חולה אלצהיימר והוא בקושי מזהה את אבא שלי, אותי הוא בכלל לא מזהה, ומבחינתי הוא מת. כשיודיעו לי שהוא מת אני אשמח יותר משאהיה עצוב, כי המצב הוא כבר כמה שנים ככה, ואני לא יכול להיות עצוב כשבנאדם כזה מפסיק לסבול. אישית, אין לי בעיה לחתום עכשיו שאם אהיה במצב של אלצהיימר אז שיביאו לי כיתת יורים. אלוהים? זה לא משנה לי. בתור אגנוסטיקן (אני לא אסביר מה זה, מי שלא יודע שייכנס לויקיפדיה) אני לא חושב שיש אלוהים, וגם אם יש-זה לא משנה לי. צריך לתת לכל אחד להחליט מה לעשות עם הגוף שלו. הטיעון של "רק לאלוהים הזכות לקבוע מי יחיה" היא מטופשת. מי אמר שיש אלוהים? האם יש הוכחה מוצקה לכך? זו בסה"כ אמונה, ולא כולם מאמינים באלוהים, אז לקבוע לציבור שלם שהוא חייב להאמין במשהו שספק אם קיים זו החלטה מטופשת

למעלה