מה דעתכם על הציור שלי ?

oron9926

New member
מה דעתכם על הציור שלי ?

בציור יש כמה דמויות שציירתי לסיפור שאני עובד עליו אוקיי אני ארחיב קצת על הדמויות מימין לשמאל הבחורה נקראת שרי והיא בחורה מלאת ביטחון שמנהיגה קבוצת מתמרדים . הגבר לידה נקרא כריס בחור מגניב אם כי קצת רברבן ועקשן ביותר . והגבר שלידו נקרא קונר והוא לוחם והטיפוס השקט תרתי משמע :) ולצידו אדוניס בחור מלא שמחת חיים עם חיבה מוגזמת לבדיחות . גם הוא כמו קונר לוחם . מקווה שאהבתם את הציור D:

guyx23

New member
יפה מאד

הציורים עצמם טובים וגם הצביעה טובה מאד. עם זאת, שני דברים שמפריעים לי קצת: 1. חסר גיוון בצבעים. אותו צבע גוף לכל הגברים, אותו אפור, אותו ירוק, אותו חום, אותו צהוב. זה עושה את הציור "משעמם" לעין... אני חושב שצביעה מגוונת יותר תקפיץ את הציור הזה כמה רמות למעלה... 2. המראה הכללי של הציור "אמריקאי" כזה (אותו סגנון ציור של קומיקסים אמריקאים מסוג סופרמן, בטמן וכאלה), אבל בפנים יש מאפיינים של אנימציה יפנית - בעיקר השיער והעיניים הגדולות... אל תבין לא נכון, הציורים עדיין יפים - סתם משהו שתפס לי את העין...

orphus

New member
ציור יפה אבל..

גםו יש בו כמה דברים שמציקים לי: 1. שלושת הגברים נראים כמעט וזהים אחד לשני אם הם שלושתם היו לבושים באותו הביגוד קשה היה להבדיל בניהם, נסה לאפיין את הדמויות לא בעזרת הביגוד אלא בציור עצמו. 2. הקונטור של הדמויות הוא מאוד דק ורועד, יש משהוא מאוד קשה שמסרס את הזרימה של הדמויות, נסה קו אחר זורם יותר. 3. כמו שכתבת הדמויות הם לסיפור ולא לאנימציה, אפשר להתפרע עם הצבעים, תוסיף יותר צבעים, קרים וחמים לפי הדמויות, תן יותר גוונים בהצללות, כנס ליותר פרטים (הידיים הגדולות בלי הציפורניים טיפה מציקות). מקווה שעזרתי, דרור

למעלה