מה דעתכם...

ליטן א

New member
מה דעתכם...

דיברנו הרבה על אנשי המנג´ר, הסקאוטרים של המשחק, שעושים עבודה מופלאה במציאת שחקנים ובנתינת רקורד מדוייק לכל שחקן ושחקן.. אבל... הם לא עשו את זה כמעט על אף שחקן בליגה הישראלית... חוץ מלאבי נימני, אוסטרץ, יעקובו ועוד מספר מועט ביותר של שחקנים בארץ. מה דעתכם, שעד שיצא המנג´ר החדש, נעשה לנו מין מנהג שבועי, לדרג שחקנים שונים בליגה, שאנשי המנג´ר לא מצאו לנכון לדרג.. אני עכשיו נמצא פה בלי אינטרנט (אני עכשיו אצל אח שלי, אז אני נמצא בפורום, דרכו), והאינטרנט יסתדר אצלי ביום רביעי, או חמישי (לא יאוחר מיום שישי הקרוב), ועד אז, תודיעו מה דעתכם... כל שבוע אני אשים פה איזה 3-4 שחקנים בבת אחת, שיהיה אפשר לדרג, לפי כל הקריטריונים שמופיעים במנג´ר.. תנו דעתכם...
ביי בינתיים..

tomash11

New member
תרשה לי לפתח את הרעיון?...

אני מניח שיש כאן איזה גרעין קשה של כמה שחקנים שמבינים דבר אחד או שניים בכדורגל וגם במנג´ר... נכון שלכולנו יש דעה משלנו והיא לא תמיד זהה, כמו כן יכול להיות שחלק מאיתנו טועים בכל מיני דברים או תופסים שונה את המשחק מאשר תופסים אותו המפתחים של איידוס... אבל!!!! המנג´ר כלים בקטע של לדעת נתונים על שחקנים שמשחקים גם במקומות שוליים ולא מוכרים בכלל, אבל משום מה הם יודעים את ההרכב המדויק של נבחרת טוזומבולו אבל לא מצליחים למצוא 11 שחקנים מוכרים לנבחרת ישראל וממציאים כל מיני חיים גינצבורג ודוד נימני וכל מיני כאלה...וזה ממש מבעס, כי כאילו מה אנחנו? על הירח?... אז אולי ניקח את הרעיון שיש כאן , ולא רק שנדרג שחקנים אלא גם ניקח את השחקנים שיש ונדרג אותם? אולי נפתח פה פרויקט שבו נבצע את הדברים הבאים: א- נמפה את הסגלים הקיימים של קבוצות ושחקנים (אפשר למצוא דרך לעשות את זה , לפי כל אחד את הקבוצה שהוא אוהד פלוס שחקנים שהוא מכיר מקבוצות אחרות וכולי, או דרכים אחרות שנסכים עליהן). ב- נמפה שחקנים צעירים שמוכרים פחות ככה ניצור בעצם מפה של הכדורגל הישראלי באופן שיתאים לאיידוס ואולי נוכל גם בשלב שזה באמת יהיה ממופה באופן מספיק רציני, ליצור איתם קשר ולתת להם את מה שעשינו ולעניין אותם בזה, שיבואו לבדוק בעצמם... אחרי הכל, אני מניח שרובנו יודעים שאבוקסיס מוסר גדול אבל עדיין לא ניתן לו 20 ברמת המסירות, כי בכל זאת בקהאם למשל מוסר גדול ממנו...במילים אחרות, אני מאמין שאנחנו יודעים גם לקחת את האיכויות של השחקנים פה בפרופורציות לגבי חו"ל וכולי (ככה ששחקן שנחשב פה תותח לא יקבל מכולנו מלא 20 ו-19, כי אנחנו עדיין יודעים שזה תותח ביחס לרמה בארץ והרמה פה היא לא ברמה הכי גבוהה באירופה הרי...). אז...הרעיון למפות כמה שחקנים כל שבוע נראה לי אחלה רעיון שבעולם, מה דעתכם שנתחיל איתו, נראה עד כמה המיפוי שלנו באמת רציני ואולי נמשיך עם זה הלאה? למיפוי מאסיבי וכוללני של הכדורגל הישראלי?...אם איידוס לא עושים את זה בשבילנו אז אולי מישהו -אנחנו- צריכים לבעוט להם קצת בתחת ולהזיז דברים?

ליטן א

New member
היי

לגבי המיפוי הכולל.. יש כבר מיפוי כזה, גם אם לא מקיף בדיוק, ב"פורטל המנג´ר הישראלי" (קישור יש בדף הקישורים, וגם נתנו את הקישור המדוייק לפאץ´ הישראלי להורדה כמה פעמים בפורום), אבל הבעיה שם, לדעתי, היא שלכל השחקנים בעלי מעמד של סופרסטאר בקנה מידה ישראלי - נתנו להם בערך מעמד של שחקן מרכזי בקבוצה באירופה (לדוגמא, אבי נימני ויוסי בניון מקבלים שם ציונים מדהימים, למרות שבתכ´לס, במציאות קבוצות גדולות כמו מילאן, מנצ´סטר וריאל לא חושבות אפילו בכיוון שלהם) עד כמה שהבנתי, אידוס לא שמו את הליגה הישראלית, מהסיבה הפשוטה (והצודקת, לדעתי), שמבנה הליגות משתנה בתדירות מדהימה ובלתי נתפסת פה בארץ. אם זה היה כמו בכל מדינה נורמלית, תקופה ממושכת של אותו מבנה ליגה (ולא החלפה מ-16 קבוצות ל-12 תוך שנתיים, ואז החזרה ל-16 תוך שנתיים, ואז הורדה ל12 שוב תוך שנתיים או 3, ושוב מדברים על שינוי המבנה) - אז לפי איידוס, היינו זוכים לראות את "זנברג אץ לו רץ לו ברחבה" (אבי מלר, בפרסומת הישנה הזאת בערוץ הספורט) בתוך משחק המנג´ר שלנו.. לפי מספר שמועות ששמעתי, הליגה הישראלית תופיע במנג´ר 4 המדובר, אבל זה בגדר שמועות... ודבר אחרון, אם אתם ממש רוצים, אולי אני אצור קשר עם הד ארצי, ועם האיש שאחראי על יבוא המנג´ר לארץ.. ונביא אותו לפה, לצורך שאלת שאלות על המנג´ר הקרוב.. (אם הוא יסכים, כמובן..)

למעלה