מה הבאתם איתכם במזוודה חזרה מפריז?

ההמלצה שלי

לשישי בערב לכו לאחת משלוש המסעדות הבאות
BISTROTTERS מסעדה כייפית תפריט של 3 מנות בפחות מ 40 אירו תמסור ד"ש ממני
LE CLOS Y מסעדת פיוז'ן עם נטייה גם לכיוון אסייאתי אין תפריט אבל מחיר הארוחה שם 5-6 מנות עפ"י בחירת השף כ65 אירו
ואם בביסטרו צרפתי אותנטי אז לכו ל LA REGALADE (יש שני סניפים) אני הייתי הולך ל"מקורי" ב AVENUE JEAN MOULIN 49 גם שם ניתן להנות מערב מהנה עם עלות בתקציב שהצבת
אם בכוונתך להביא גבינות ו/או "קפואים" מפיקארד כדאי שתארוז במזוודה ציידנית רכה/.מתקפלת ותשלח אותה לבטן המטוס עם קרחומים ו/או שקית קרח בתוכה

ido214

New member
תודה רבה שמרתי את כל ההמלצות! איזה קפואים שווים את המאמץ?

לדעתך? כלומר מה למשל אתה קנית? אשמח לשמוע גם אם אלו דברים מחוץ לתקציב או היכולת שלי שאדע לאן יש לשאוף..
יש לנו דירת AIRBNB במיקום יחסית מרכזי אז יש שם פריזר הבעיה היא שצריכים להתפנות ממנה בשעה 12 בצהריים ביום הטיסה וטסים רק בלילה אז אני צריך לחשוב על מקום לפריזר אם אלך לכיוון הזה, את המזוודות בטח נשאיר במקום לאחסון ציוד כלשהו בתשלום שבעל הדירה אמר שיש קרוב לשם, אבל אני בספק אם יש שם גם פריזר..

הקניות עפ"י ההעדפה האישית

את הגבינות תבקשו שיארזו לכם בוואקום כך תשמרנה טוב יותר וימנע ריח
אם תשימו קרחומים או קרח (לשים בשתי שקיות ניילון אטומות למניעת דליפת מים)בצידנית טרם יציאתכם את הדירה זה אמור להספיק עד שובכם ארצה
לגבי "קפואים" מחד הם תורמים לקרור הציידנית אך מאידך צריך להזהר מדברים שמתקלקלים בקלות

בלת"ק עוגות מפייר הרמה (במיוחד איספהן
)

וגבינות עזים.

ido214

New member
האם קניתם שם סיר או מחבת לה קרוזה?

המחיר זול יותר מבארץ הבנתי, הבעיה כמובן במשקל הרב שלהם.. וגם המחיר שבטח עדיין לא זול
הבנתי שהחברה בארץ מכבדת ונותת שירות על מוצרים שנרכשו בכל העולם.

למעלה