מה הדבר הכי הוגן לעשות אם גיליתי באג במשחק

aaa123

Member
מה הדבר הכי הוגן לעשות אם גיליתי באג במשחק

שהוא דרך להשיג יותר נקודות שברור שמחבר המשחק לא התכוון אליה. זה כבר קרה במשחק המהג'ונג ,ואני יודע שגיליתי דרך לא הוגנת להשיג נקודות במשחק נוסף אם כי ניצלתי אותה במכוון רק במשחקי אימון. אכנה את המשחק XXX כי אני לא רוצה להגיד לאנשים באיזה משחק גיליתי את הבאג כדי שלא ידעו באיזה משחק לחפש כי אם יודעים באיזה משחק קיים באג זה חלק מהדרך לגלות את הבאג. סביר ששחקנים הרוויחו מהבאג כי סביר שקרה שאפילו חלק מהשחקנים שלא מודעים לבאג ביצעו בטעות פעולה שמעניקה להם נקודות בXXX ,ויכול להיות שהם היו מבצעים אותה יותר אילו היו יודעים שהיא העניקה להם נקודות. אני דיווחתי על הבאג למנהל האתר ,ורציתי לדעת מה אתם מציעים למנהל לעשות. יש למנהל מספר אפשרויות: 1)לתקן את הבאג באמצע טורניר(נראה לי לא הוגן כלפי אלו שמשחקים אחרי תיקון הבאג) 2)לתקן את הבאג אחרי סיום הטורניר אבל לא לשנות את השיאים במשחק(שוב נראה לי לא הוגן כי סביר שהשיא מבוסס בין היתר על הבאג או במכוון או לא במכוון). 3)להגדיר משחק חדש XXX מתוקן,ולא לדווח לאף אחד על תוכן הבאג. 4)להגדיר משחק חדש XXX מתוקן,וכל עוד יש טורנירים פתוחים בXXX לדווח על תוכן הבאג לא רק בפורום אלא גם בחוקי המשחק ולדאוג שכמה שיותר אנשים ידעו על הבאג ויוכלו להשתמש בו במכוון במקרה שהם רוצים לעשות את זה. רציתי לדעת מה אתם ממליצים למנהל לעשות.

למעלה