מה הוא רוצה?

מילקי 10

New member
מה הוא רוצה?

אשמח לדעתכם...
בעבודה יש בחור שצעיר ממנו באי אילו שנים (7), הצהיר שהוא מעוניין. אני לא.. אנחנו יוצאים לאכול ארוחת צהריים כמעט תמיד.
מאז מאוד לא נוח לי במחיצתו, מרגישה שבוחן אותי, מחמיא לי ושם לב לכל פרט ופרט, בין אם זה שיער, תיק, ציפורניים, נעליים.
מציע לי שנצא לאכול בערב, לסרט.
יחד עם זאת הוא רב איתי כל הזמן, למה אני עושה ככה וככה, למה אני אוכלת את זה ולא את זה, ממש מתנגח בי ואומר שאני מורכבת.
הנוכחות שלו כבר מאוד לא נעימה לי.
ניסיתי קצת להתרחק אבל הוא מיד שואל מה קרה ולא נעים לי להגיד לו שהוא מעיק עליי. מנסה להיות נחמדה אבל בגבולות.
מה הקטע שלו? אם הוא מעוניין למה הוא רב איתי כל הזמן? ואיך מתרחקים?

dori78

New member
לדעתי יש אפשרויות:

1. הוא אכן מעוניין ואף מרגיש סוג של בעלות עלייך, לכן מרשה לעצמו להעיר על דברים שהם לא עניינו.
2. הוא אכן מעוניין אבל הבין שאת לא, לכן מנסה להתחיל מריבה כדי להצדיק לעצמו למה זה לא יעבוד.

כך או כך - אם הנוכחות שלו לא נעימה לך, אני לא רואה סיבה למה לא להגיד לו את זה באופן ברור.
"אתה לא בן הזוג שלי ולא עניינך אם אני מורכבת. זאת אני, לא טוב לך - אתה מוזמן לשבת לאכול עם מישהו אחר."
אם את מנסה להיות נחמדה בשביל הנימוס, יש מצב שהוא לא מבין את זה וחושב שאת נחמדה כי בעצם את כן בעניין.
זאת גם יכולה להיות הסיבה לכך שהוא חושב שאת "מורכבת".

מילקי 10

New member
לדעתי

בקשר לסעיף 2
הוא כ-ל יום מחפש לריב..ממש ניגש אליי כל יום "בואי נלך להפסקת קפה" "בואי שניה נלך לקנות משהו" לא נראה לי שהוא שבע מזה. רק רוצה לריב עוד ועוד
חשבתי אולי שזו הדרך שלו להוציא ממני רגש

דידי 9

New member
זה סוג חדש של

שיווק??

כלום לא הגיוני במה שכתבת.

מילקי 10

New member
מה לא הגיוני?

אשמח להסביר
ולא הבנתי מה שיווק בזה.
בחור צעיר מעוניין ואני לא.

מילקי 10

New member
לא נמשכת אליו

ועכשיו כשאני מתחילה להכיר אותו לא מעוניינת גם לצאת איתו לארוחות

מילקי 10

New member
אני מצטרפת לאחרים

אבל הוא תמיד בא.
אני פשוט בנאדם נורא נחמד וקשה לי לפגוע.
גם אנחנו עובדים יחד (לא ישירות) ואני לא רוצה ליצור אווירה לא נעימה.

דידי 9

New member
אז את סופגת מישהו

שמעיק עלייך באופן שציינת-רק כי את אדם נחמד?
פששש.. אז גם כח סבל לא חסר לך.
מה תעשי אם יהיו שם עוד 3 כאלה?

PorFavor1

New member
ארוחות בזמן העבודה, זה בעיה

אני אומר את זה מניסיון אישי, כמי שבעצמו חש את המועקה שאת מדברת עליה.
הפסקות בעת העבודה, הן מן זירת מטרדים, הצקות בעל פה, במיוחד אם מדובר בהפסקה מחוץ למשרד / מחוץ למבנה עצמו של מקום העבודה.

לפעמים, הפיתרון הכי יעיל, הוא להישאר בעמדת העבודה עצמה ולאכול שם.
זה פיתרון שגורר אתו חסרונות אחרים, אבל ככה את משיגה קצת שקט מכל מיני קרציות, כי כולם בחוץ, מטרידים אחד את השני.

לדעתי

את צריכה לבדוק את עצמך,אולי היית צריכה לתת פטיש בראש מה שנקרא,ייתכן ויש לו דחף כלשהוא לא בהכרח בגללך,אם הוא לא מבין רמזים ואמירות אולי אז כן תשלחי לו מיילשאת מפקשת שיפסיק כי כך וכך.

ולהבא למעט בחיכוך עם גברים בעבודה גם בנושא עבודה לפעמים גברים חשים קרבה או רצון להתקרב בלתי מוסבר גם אם את לא מתכוונת לכך.

בהצלחה

alona 27

New member
אם אין לך מה להפסיד וגם ככה את לא מעוניינת בו

מה הבעיה לנצל את העקיצה הבאה שלו ומיד אחריה להגיד שאת מרגישה שזה לא מתאים? גם אם התגובה שלו תהיה לשכנע אותך להמשיך לצאת איתו אז לפחות הוא יבין שאם יעליב אותך שוב את לא תהיי שם.

הייתי אומרת לו

חביבי, תבצע פרסה ורד לי מהוריד.
&nbsp
או פשוט אומרת לו את האמת שהוא מעיק ולא נעים להיות בחברתו ושאת לא מעוניינת ובבקשה תתרחק ממני ואל תתערב באישיות המורכבת שלי.

דידי 9

New member
אני הייתי

עושה איתו סקס גרוע..סקס "גוויה". מכירה? רק שיילך.....לא נעים לי לדבר אליו מגעיל!

ככה אני, ביישנית.

למעלה