מה הולך פה?!?..

מה הולך פה?!?..

אנשים שמתם
שהשחקנים לא נכנסים לפורום יותר כבר כמה ימים?.. (חוץ מספיר שנכנסה אתמול). ולא רק זה... עוד 3 פרקים (כולל היום) הסידרה נגמרת... א-נ-ח-נ-ו ר-ו-צ-י-ם ע-ו-נ-ה ש-נ-י-י-ה תגיבו

צודקתתת!!!!:)))

ר=ו=צ=י=ם ע=ו=נ=ה ש=נ=י=י=ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והשחקנים של ראש גדולל כנסוו לפורווםםםם!!!!! חוץ מספיררר דרמוןן הכוסית שנכנסה אתמול אפ'חד לא נכנס יותרר!!

בקשר לעונה שניה!!!

בבלוג עם תם גל אז תם גל אמר שכמעט בטוח שתיהייה עונה שניה!!!!!! א==י==ז==ה כ=י=ף!!!!!!!!!

היי! זה לא נכון!

קחי אותי בתור דוגמא: אני נכנס כל יום לפורום ואני קורא הכל! תמיד! זה שאני לא כותב זה לא אומר שאני לא פה! אז תדעו, אני פה!

toxic babe

New member
נכון גור ואלמה נכנסים תמיד!!

אני שולחת מסר ותוך ממש מעט זמן אני מקבלת תגובה. אז כל הכבוד :) אני באמת לא מבינה את מיכאלה שבכלל לא טורחת להכנס!!

שפיטל

New member
למיכאלה נהרס המחשב או משו כזה!!!!!!

זה היא לא יכולה להיכנס!!!!.............ורועי צריך להיכנס יותר איזה חמוד הוא)
!!!...חחח....

porsh

New member
גור תגיד לי....

ששואלים אותך שאלות והכל למה אתה בדרך כלל לא עונה? תראה אתה ואלמה יחסית לאחרים עוד מדברים אבל אתם מתעלמים ממלא שאלות.. אתה אומר שאתה נמצא פה כל הזמן אז למה לא לענות אם כבר?

שמעי...

צריך להגיד תודה שהם כן עונים על מה שהם עונים... זאת זכותם המלאה לענות/לא לענות...

טוב תקשיבו

אני גולש בעוד מקומות חוץ מתפוז, ופתאום קוראים לי לאכול או שלראות משהו בטלויזיה, ובגלל זה אני עונה באיחור אבל אני עונה בסוף. עוד בעניין: לפעמים יש שאלות שהן פשוט לא לעניין אז אני מעדיף לא לענות ומי ששואל את השאלות האלה יודע.

porsh

New member
גור ואלוש

אלוש קודם כל לפני הכל... אני בן.. עכשיו גור , שמע אני מבין שלא כל החיים אתה פה וככה עוד מיליון ואחד אנשים.. פשוט קצת יותר יחס באמת שלא יזיק.. אבל עזוב טיפשי להתווכח על דבר כזה.. ויש לי שאלה בישבילך.. אני מכיר מלא אנשים מאור עקיבא וחצי עיר שם עבריינים אז תקשיב אתה בכיתה י' נכון? אם כן לומד איתך דימיטרי איסקוב בכיתה או בשכבה? הוא בוכרי כזה שור גדול

עניתי לך כבר במסרים לפי דעתי

אני בכיתה ט' ואני לא מכיר, אני מכיר את השכבה שלי. ואתה טועה בהגדרה שלך לאור עקיבא. ואני באמת מקדיש את מיטב זמני לפורום.

lilo the sexit

New member
לגור-שאלה!

האם יש לשחקנים הודעות מוגבלות(נגיד אתה מדבר עם מעריץ שלך כבר עם הרבה אימיילים) אז יש לך מספר הודעות מוגבל למישהו!? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ולכל השאר וגם החשקנים יכולים לקרוא... ~~~~~~~~~~~~~~ רק תדעו שראש גדול יכול להעביר פה מסר...(ומסר חשוב!) למשל קחו לדוגמא את מה שרנה אמרה!!! ודרך אגב-היא באמת ערביה? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ואל תשכחו שהעדה חשובה אלה האופי! יאלה ביי ביי... וגור תענה לי כן?!,אל תשכח!

lilo the sexit

New member
רעיון לגור!

מה דעתך להיתחבר גם לטיפו? שם גם יוכלו לדבר איתך..(נירא לי ששם פחות יהיה קשה למצוא אותך אז ככה פחות נודניקים...)

1dana1

New member
גורוש מה המצב?..

הספקת לשכוח אותי..? חח סתםםם...

למעלה