מה הולך?...

fijateeso

New member
מה הולך?...

שלומלום... אני בליינית תלאביבית טרייה יחסית ואוהבת לשתות. רציתי לדעת מה בדרך כלל מקובל להזמין בברים פה? - שמעתי שרוב האנשים הולכים על וודקה-רדבול... יש הצעות מעניינות יותר? מעדיפה לקבל עצה מקצועית.. תודה...

בדיוק בשביל זה נמצא ברמן/ית בבר...

אין דבר כזה משהו מקובל להזמין בבר ולמה לשתות מה שרוב האנשים שותים? את פשוט צריכה להתנסות בסוגי משקאות שונים ולראות מה טעים לך... את יכולה להתחיל בלבקש קוקטייל על בסיס טעם מסויים שאת יודעת שאת אוהבת- חמוץ/מתוק אולי לכיוון של פרי מסויים- תפוז, תפוח, אננס, פסיפלורה, אשכולית וכו'... אפשר גם להתנסות בשקאות נקיים כלומר אלכוהול ללא תוספת של משקה קל לדוגמא וויסקי. אולי בכלל את בנאדם של יין וזה מה שהכי טעים לך... בקיצור אין סוף לאפשרויות ולמגוון, כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את הברמן/ית המקצועים שידעו להרכיב לך משקאות לפי הטעם שלך... בהצלחה

ברוכה הבאה בליינית טריה../images/Emo140.gif

הברים התל אביבים עשירים במגוון משקאות והכי מגניב זה להיות מקורי... ברמן טוב יקלוט אותך ישר ולאחר שאלה או שתיים (חזק/חלש מתוק/מלוח...) סביר להניח שיקלע ישירות לטעמך. ישנם משקאות של כוסיות המתאפיינים בטעם עדין ומשובח ובכוסות עם סטייל, המשקאות האלה הכי טעימים אבל אבל אף גבר המכבד את עצמו לא ישתה אותם בציבור... ואיך שכחתי, הלהיט הנשי - דקירי בטעמים שונים בילוי נעים

../images/Emo46.gifחייב להגיב לכל הודעה שלי../images/Emo35.gif

תחזור לפורום אופנועים.. נראה לי שהתבשל לך המוח בקסדה...

fijateeso

New member
תודה על ה WELCOMING

ועל התשובה... למשל, הציעו לי באיזה בר לשתות "מידורי" (מקווה שרשמתי נכון...) וזה היה ממש כמו מיץ של עסיס... אז אחרי כמה נסיונות הברמנית אמרה שייתכן ואני אעדיף משהו חזק והציעה שאקח "גלן פידיך" שהיה עם טעם מאוד מיוחד, אך מבחינתי מעט חזק מידי... טוב, אין ברירה - רק לנסות... תודה, שוב.

nunimon

New member
פששש... רק שינית את הניק וכבר

נהיית מומחה...
אז איזה עוד ניקים יש לך ...

יש לי חברת ייעוץ במגוון תחומים...

בין אנשי הצוות שלנו תוכל למצא את: אופנוען במיל, ברמן במיל, גניקולוג במיל, דרק במיל, הונגרי במיל, ויקינגי במיל, זונה במיל, חוליגן במיל, ועוד... שבוע טוב, מומחים במיל - שרותי ייעוץ

nunimon

New member
היי פיג'טסו..ברוכה הבאה... ../images/Emo72.gif

זה כל כך עיניין של טעם אישי. אני מקנא בך. אני זוכר שלא הכרתי את האלכוהול - ואחרי שעשיתי קורס - פשוט הייתי נהנה לצאת לבר - ולהזמין משקאות נקיים (לא קוקטיילים) וככה הייתי יודע מה אני אוהב ומה לא. אחרי שגיליתי מה אני אוהב - התחלתי לשלב... ורק בסוף - הייתי פתוח להמלצות של אחרים.... מוזמנת לנסות.. אני אישית אוהב מאד קמפרי עם מעט אשכוליות... פשוט קצת מריר וממש טעים. לי לפחות... תהני , ותספרי חוויות
אורי

ערןGS

New member
המלצה שלי...

וודקה אבסולוט רסברי סאוור... זוהי וודקה בטעם פטל, ובתור קוקטייל סאוור, היא מקבלת טעם שמאוד מזכיר את הסוכריות הקופצות של פעם... אנשים שלא רגילים לשתות אלכוהול נקי, מאוד יאהבו אותו, האלכוהול כמעט ולא מורגש, למרות שהוא באחוז גבוה. כמו כן, את תמיד יכולה להזמין בייליס - אייריש קרים מעולה...

bluesweet

New member
היי :) האמת...

שזה תלוי בך בלבד,בטעם שלך ואם את עדין לא יודעת מה הוא אז תצאי ותנסי,רוב האנשים מבקשים וודקה ורד בול כי זה מה שהולך היום,אני אישית מעדיף טקילה עם ספרייט,או לונג איילד (זה שייך למקאות אקזוטיים מומלץ),הכי אהוב עליי זה פלמינג למבורגיני אבל זה משקה שכבות חזק אבל מאד מומלץ (גם מדליקים אותו אז זה ממש מגניב בנוסף לזה. תהני ותבלי ותשתי הרבה (בלי לנהוג) :) :) :) חג שמח ושבוע קסום

fijateeso

New member
אני חייבת לנסות

את הפלמינג למבורגיני... נשמע מעניין... כמובן, אם שותים - לא נוהגים... תודה רבה!

אוהבת לקוחות כמוך על הבר שלי |גביע

תשאלי את הברמנ/ית ולפי מה שאת אוהבת יתאמו לך משקה השאלה היא מה הסיגנון שלך מתוק, חמוץ שילוב של שנהם אני ממליצה לנשים שלא יודעות כל כך לשתות על "סקס ועיר הגדולה " ומשנה את המשקה לפי הטעם של אותה בחורה חמוץ מתוק יותר חריף/חלש ושוב הברמנ/ית סביר להניח שיקראו את הטעם שלך ונסי וודקה וניל + קרנברי גם מומלץ מתקתק ועדין

ערןGS

New member
מה...?

אולי הכוונה לקוסמופוליטן, הקוקטייל הרשמי של הסדרה... על סקס והעיר לא שמעתי...

למעלה